<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Любителям Ленина: кто после революции стал хозяевами в финансовом мире Советской России

Робер | 2011-12-26 12:00:41  
Сообщение прочтено 6819 раз

 Я тут как-то опубликовал один интересный список:

Як ви вважаєте, в чиїх руках була преса в Російській Імперії?

Итак, кого же поставил Ильич и его соратники по ВКПБ(ж) на должности финансовых воротил России? Данные 1925 года.

ГОСУДАРСТВЕННЫЙ БАНК СССР.
Правление: Канцемеленбаум З.С., Хрущев А.Г., Шлезингер А.Д., РескеН.А., Шер В.В., Михельман Д.Д., Аркус Г.К., Левин И.Д., Мануйлов А.А., Блюм А.А., Берхацкий Б.М.
Иностранный отдел: Бельгард С.К., Нейман Ф.А ., Файнберг А.И., Мендельс А.И.

ТОРГОВО-ПРОМЫШЛЕННЫЙ БАНК.
Правление: Аксельрод, Вейцман, Данаивенский, Фушман, Гейне и др.
Валютно-фондовый отдел: Феррейн И.З., Эпштейн И.М., Шатров П.П., Лурье М.А.

ЦЕНТРАЛЬНЫЙ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫЙ БАНК.
Правление: Шефлер М.Е., Шнайдер А.Д., Лущицкий А.О. и др.

БАНК ДЛЯ ВНЕШНЕЙ ТОРГОВЛИ СССР.
Председатель: Фрумкин М.И. Члены Совета: Бегге И.М., Золотцев А.И.,Идельсон И.Р., Калманович М.И., Лурье E.G., Нихельман Д.Д., Сыромолотов Ф.Ф., Кер В.В., Шлезингер А.Д.
Экспортно-импортный отдел: Кампнер В.Ф., Ерман Г.М.
Валютно-фондовый отдел: Кнорре Е.К.

МОСКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ БАНК.
Совет: Басиас Ф.А., Бежас А.Ф., Вульфсон С.Д. и др.

МОСКОВСКОЕ ТОРГОВО-ПРОМЫвЛЕННОЕ ОБЩЕСТВО ВЗАИМНОГО КРЕДИТА.
Правление: Гуревич Л.И., Эфромсон Е.Е., Донде А.М.
Управляющий делами: Левенталь Б.Г.

ГОСТРУДСБЕРКАССЫ.
Управляющий: Каганович А.С.
Общий отдел: Айбиндер С.М.

Как вы, видимо, догадываетесь, православных людей в этой компании было немного... Из всех - один лишь Сыромолотов Ф.Ф. ... 

Это сообщение написано также в: СМЕРТЬ УРОДАМ! (0 комментариев) , ЖИЗНЬ, КАК ОНА ЕСТЬ (0 комментариев) , Freedom (0 комментариев) , УН-ДА (Українська Націонал-Демократична Асамблея) (0 комментариев) , Тайное сообщество "Клуб вольнодумцев" (0 комментариев) , жизнь как она есть (0 комментариев) , Доска позора (0 комментариев) , Славянская история. (0 комментариев) , UA-RU (0 комментариев) , Справжня історія (0 комментариев) , В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК! (3 комментариев)
Комментарии rss

До речі досить цікава штука. В Ісуса та скажімо князя Святослава Хороброго є дещо спільне, а саме:

Обидва не були євреями, і обидва не були українцями та слов'янами взагалі. Батько Святослава Ігор - був скандинавом, як і Ольга. Але ж ти чомусь аж занадто пришанував (порівняно з Ісусом) неукраїнського князя лише тому що той проливав кров іноземців. Він навіть столицю свою переніс в Доростол (якщо не помиляюсь). SmileВ тобі, як і у всіх старообрядців є дещо спільне з юдеями. Це національне сприйняття Бога. І це та основа що робить вашу віру фактично однаково-помилковою. Юдеям та язичникам важливо одне - це національна віра отців що виводить саме їх націю над іншими народами. Нічого божественого я в цьому не бачу.

 Я завжди говорив, що визначальним має бути не походження, а те що та чи інша людина зробила для цього народу і цієї землі. Та і про походження Святослава, твої тверження є не переконливими. Я читав у історика Олександра Знойка, подаю для інформації.

У ІІІ ст. н.ч. разом із русами проти флоту данів виступили кгуни (гуни). Зазнавши поразки в морському бою, флот русів під керівництвом ватажка Олімара вирушив до Швеції, де завоював кілька островів, а звідти нападав на Фінляндію. Цим, на думку багатьох вчених, можна пояснити назву Швеції "Руотсі". Саме ці руси, які вже були звичайно дещо поскандинавлені, повернулися до своєї прабатьківщини на запрошення новгородців. Використавши літописну розповідь про варязьких князів, історики великодержавної школи дотримувалися "варязькох", або "норманської" теорії походження Русі. Всі вони ствержували, що назва Русь походить від назви шведського племені, але ніхто з них не задумався, звідки ця назва взялася у Швеції.

На думку дуже багатьох вчених, навіть Рюрик був онуком новгородського князя Гостомисла, а не скандинавом (варягом).

 Це ж смішно відмовлятись від чогось свого, лише через те, що подібне є у жидів. Тим паче, що не можна з впененістю заявляти, що жиди поклонялись своїм рідним богам, раніше ніж стали поклонятись своїм Рідним Богам наші пращури. Окрім того, тобі напевно відомо багато народів, окрім жидів, які і донині поклоняються своїм рідним Богам, і живуть доволі щасливо і заможно (ті ж японці, наприклад).

Як на мене ганебним є зовсім інше. Це коли народ відмовляється від своїх рідних Богів, перестає їх славити і починає поклонятись Богові чужинців. А саме це вчинив Володимир, доречі жид за походженням по-матері. Саме це і до нині роблять його послідовники хрестосівці, в більшості своїй навіть не розуміючи того. На відміну від тебе.

Коли народ не має рідних святощів, які б він обожнював - то він не народ. Але коли народ утратив рідні святощі, а не втратив хотіння їх мати, він повинен їх відновити і возвеличити.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены