Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Російцям запропонували обирати царя. Слово "президент" нєрускоє і непатріотичне

Робер | 2012-02-02 11:05:41  
Сообщение прочтено 1786 раз

 Лідер ЛДПР та кандидат на посаду глави держави Володимир Жириновський запропонував росіянами обирати не президента, а царя.

"Одразу кидається в очі неросійське слово - президент. Чому нас так не поважають? Чому чужою мовою ми повинні називати найвищу посаду в нашій країні? Давайте назвемо її - глава Росії, по суті, російський цар!", - закликав він у своїй статті для газети "Известия".

Жириновський звернув увагу, що "президент" в перекладі російською означає "попереду сидить".

"Якось це кострубато і невизначено сприймається", - вважає він.

"А в Росії ми зазвичай говоримо: "з голови все починається", "ця людина – голова", "хліб усьому голова" тощо. Тобто нам навіть за змістом ближче "голова", воно більш зрозуміле, рідніше. Або інше гарне слово - правитель. Чим він займається? Він править. От і давайте будемо собі обирати правителя Росії або главу Росії. Змінили ж ми парламент на Державну думу", - написав Жириновський.

Він також хоче, щоб Росія стала парламентською республікою, і керівника країни обирала би Державна дума.

"Росія повинна бути єдиною централізованою країною, в якій не залишилося б місця для регіональних князьків, які підтримують хабарників, екстремістів і терористів", - додає Жириновський і пропонує проводити розподіл всередині держави не за національними кордонами, а за губерніями, як це було прийнято в Російській імперії.

Это сообщение написано также в: ЖИЗНЬ, КАК ОНА ЕСТЬ (0 комментариев) , Freedom (0 комментариев) , УН-ДА (Українська Націонал-Демократична Асамблея) (0 комментариев) , Тайное сообщество "Клуб вольнодумцев" (0 комментариев) , Мой Президент (0 комментариев) , жизнь как она есть (0 комментариев) , Доска позора (0 комментариев) , Славянская история. (0 комментариев) , UA-RU (0 комментариев) , Справжня історія (0 комментариев) , В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК! (0 комментариев) , Україна понад усе (0 комментариев)
Комментарии rss

нууу, чому ж з купи лайна ? в порівнянні з "русскім мірам" можна й про купу діамантів, котрим раду дати не могли,  говорити ...

Як навіть не знаю, що в нинішньому русскому мірє до купи олєнєвода з чеченцем тримати має ? Хіба що розбавлення їх всіх разом китайцями в кількості достатній ? Rolling Eyes

Здається я геній, нє ? Cool

 От цар, що від бога, і буде їх об"єднувати в Святій Російській Федерації.

"у ніх битуєт мнєніє" що у руском мірє повинна бути ідея "нєпобєждьонності"! То все х..ня,що кацапи спиваються страшними темпами,і п"ють не "ісконна рускій напіток-водку",а там якийсь денатурат,щось на зразок рідини для очистки скла і т.д.,то все х..ня,шо расєя має одні з найбільших природніх багатств у світі,а в цей самий час,народ (більшість) ледве кінці з кінцями зводить...."главноє дєнь пабєди","смугаста лєнта на жопі" і т.д....  А "чєхи" споко народ,як їбали рускі жопи так і їбуть))) тільки в латентний спосіб)))) Мзду з казломордих збирають регулярно! Шо тут сказати: Слава Чечні!

 У них это мнение "о великой нации" днем и ночью формирует ГазпромПутинТВ. А этому примитивному народу, не знающему своей настоящей истории и своего происхождения, большего и не надо.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены