<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі Добрі новини з Аушвіцу шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Травень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

З чоботом на горлі

Робер | 2012-11-03 00:49:05  
Повідомлення прочитано 871 раз

 

Думалося: ну який там біс на Сході і Півдні буде ще за них голосувати, коли вони для свого електорату не вдарила й пальцем об палець. До того ж статистика показує, що у російськомовних регіонах відбувається повільне, але неухильне вимирання. Злочинність там зросла в чотири рази, алкоголізм і наркоманія, суїцидальні настрої, захворювання на туберкульоз і СНІД прогресують Матеріал друкованого видання. 

Депресивними ці регіони визнали уже й самі регіонали. Але виходить, що для влади такий стан найвигідніший. Люди, залежні, забиті й неосвічені – це скарб, який влада плекає, підкидаючи кістки й огризки з панського столу лише перед самими виборами. Кого з високопоставлених регіоналів не запитували, за кого вони голосували, усі відповідали, як по писаному: «за будущєє». Звичайно, у кожного воно своє: Азаров, Пшонка і завгар голосували «за будущєє» своїх синів, Льовочкін – «за будущєє» сестри, Допа і Клюєв – «за будущєє» братішків. І навіть перша леді завгара – теж «за будущєє». Правда, ще додала зі смутком: «Хлєбушек шоби бил і до хлєба...»

Я ледь не заридав. Ну, це ж треба: подарувати народові двох синочків-мільярдерів і мріяти про «хлєбушек». Що й казати: якщо отаке будущєє у перших ледів і є, то хіба в африканських племенах. Ну, та ще в білорусів.

Зате синочки сміливо дивляться у майбутнє і готові перейняти від баті бразди правлєнія. Та й пора, бо батя, будучи в передпенсійному віці, вже плутає слова, наголоси і букви, і все більше нагадує незабутнього Лєоніда Ілліча...

А тим часом вісті з дільниць скидаються на зведення з фронтів. Іде справжня битва. Віце-президент ПА ОБСЄ Вальбурга Габсбурґ Дуглас заявила, що «з огляду на зловживання владою та занадто велику роль на цих виборах грошей, схоже, що демократичний процес почав іти зворотнім шляхом в Україні». Те саме чути і від голови місії спостерігачів від ПАРЄ Андреаса Ґросса: «Ці вибори не привели до реалізації того демократичного потенціалу, що має українське суспільство. Ми вважаємо, що український народ заслуговує на краще, аніж на це спотворення волі українського народу». Але невтомна Ганна Герман, навіть не почервонівши, протьохкала: «висновки ОБСЄ продемонстрували, що ми йдемо правильним шляхом». Штатні наперсточники мають таку саму думку: «Ці оцінки дають нам великий кредит довіри і можливість сказати, що ми йдемо правильним шляхом». Плюй такому в очі – скаже: дощик падає. «Влада організувала процес і не допустила масових фальсифікацій», – заливається Костя Бондаренко.

А був же ж, був колись нормальним пацаном. Разом у «Поступі» працювали. А як у Києв поїхав, так і зхрунився, до окупантів подався. Здавалося б, цинічнішого лизуна від Погребинського і Піховшека вже не знайти. Аж ні – такі фрукти не переводяться.

А у мене знаєте, який настрій? Кожному опозиціонеру, який голосував за цей виборчий закон, плюнути в писок. Хіба неясно було, чим усе завершиться? А як уже конче мала бути мажоритарка, то чому не в два тури, як у цивілізованих країнах?

Таке враження, що нас просто тупо кинули. Бо хитрий кролик націлився на президентські вибори. Навіщо йому більшість? Навіщо відповідальність за стан економіки напередодні нової кризи?

До того ж у випадку перемоги опозиції з’явився б шанс випустити на волю тих, що за ґратами. А кому це треба? Новоспеченим вождям і вождикам уже точно не треба. Нехай і далі сидять. Тому розпачливе волання Юлі про голодування само собою розчиниться у повітрі, бо ніхто його не підтримає. Якщо хтось і буде боротися за голоси, то самі мажоритарники, а вождики хутенько хляпнуть на лаври і заспокояться. Усе ж пішло за планом.

Здивувала мене реакція американської та ізраїльської преси: «Антисемітська партія під назвою «Свобода» буде ґрунтовно представлена в українському парламенті», – тривожиться ізраїльська «Haaretz». І як приклад газета наводить слова Тягнибока про неукраїнський характер влади в Україні. Я от не раз критикував «Свободу» і їхні вибрики, але не розумію, чому саме це викликає стурбованість. Адже українців серед олігархів, мільйонерів, міністрів, губернаторів та мерів, як кіт наплакав. Хто у нас на чолі СБУ і міністерства оборони? Хто у нас прем’єр і голова Нацбанку? І хто у нас президент? То чия це влада?

Де ще, у владі якої країни можна знайти стільки осіб, народжених за кордоном? Хтось сумнівається, чиїми патріотами вони залишилися і на кого працюють?

Ми окуповані мафією. А вже чи «жидівська» вона, чи «москальська», не так і важливо. Важливим є те, що вона антиукраїнська. Чому ж зарубіжна преса бачить антисемітизм, де його нема, і не бачить антиукраїнізму там, де він аж зашкалює? Або чому вона не помітила антисемітизму у висловлювання регіонала Алєксєя Костусєва? Ксенофобськими висловлюваннями не раз грішили й інші діячі від влади. Але хвилювали вони лише нас, аборигенів. І лише ми завиємо від безсилого розпачу, якщо світ врешті визнає ці вибори демократичними.

Юрій Винничук, Тиждень

Коментарі rss
Лео | 03.11.2012 01:19 |

Жорик, и шо ото делается? Бедная Юля голодуе, а никто даже не заметил! Надо вам её выпустить, перед президентскими выборами. Во Сеня обрадовается! И шо ото старый еврей против евреев? Фротман так не любит евреев? Вот так новость, евреи обиделись на наших жидов? Пускай терпят, не все евреи любят друг друга, но все евреи любят власть и деньги. Когда их у Фротмана будет много, он и с израильтянами обязательно поделится. Сделает вклад в развитие демократии, как Березовский, осчастливят Тель-Авив майданом.

ar-0-d1 | 03.11.2012 20:02 |

За "Свободу"!!! Хай вони там застреляться - в ізраїльському кнеседі всі партії націоналістичні.

Ніхто не має права заборонити нам любити свою країну. 

spartanets1 | 04.11.2012 08:20 |

Жид жидові око не виклює! Ще ніхто не сказав, що поверне в  пограбовану Україну виведені за кордон капітали! І чи дасть це зробити "демократичний Захід"? Що ван скаже, коли, уявамо собі цей фантастичний розвиток подій, прийде до влади людина, котра "затисне в двері яйця" різних Юльок та Вітів??? Представте собі цю брутальну руйнацію жидівського світу, руйнацію основ існування жидівського кагалу???ShockedShockedShocked

Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені