<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

На Волині «Укрпошта» відмовилась розповсюджувати газету, в якій згадується про зарплату Ігора Смілянського

Робер | 2016-08-28 09:39:28  
Сообщение прочтено 1768 раз

Волинська дирекція «Укрпошти» відмовилася розповсюджувати партійну газету ВО «Свобода», в якій опубліковано критичну статтю про високу зарплату директора підприємства Ігоря Смілянського та низькі зарплати листонош і більшості українців.


Про це інформує власкор «Вголосу».

В газеті було опубліковано статтю «Золотий» начальник «Укрпошти». В ній йде мова про нового керівника підприємства Ігоря Смілянського, якому призначили зарплату в розмірі 333 тисяч гривень в місяць. У матеріалі висловлюється обурення високими зарплатами чиновників на тлі мізерних зарплат українців та рядових працівників «Укрпошти». Наголошується, що зарплата Ігоря Смілянського перевищуватиме навіть зарплату Президента США.

Як розповів у коментарі власкору «Вголосу» виконувач обов'язків голови Луцької районної організації ВО «Свобода» Сергій Кудрявцев, згідно укладного договору, «Укрпошта» мала розповсюдити газету ВО «Свобода» по Луцькому району. Однак, коли газета потрапила в «Укрпошту», дирекція відмовилася це робити. До Сергія Кудрявцева зателефонували з Волинської дирекції «Укрпошти» і повідомили, що вони не будуть розповсюджувати «свободівську» газету, оскільки там є критична інформація про зарплату директора «Укрпошти».

Також представниця «Укрпошти» попередила, що тепер вони будуть перевіряти кожну газету на наявність такого роду матеріалів.

«Така ситуація говорить тільки про одне: нічого в роботі «Укрпошти» не змінилося. Ну хіба що крім зарплати її керівництва. Цікаво, скільки листоноші потрібно працювати, щоб заробити собі одномісячну зарплату свого директора? Шкода, що замість якісного сервісу керівництво «Укрпошти» діє старими совковими методами», – зазначив Сергій Кудрявцев.

Нагадаємо, в липні Ігор Смілянський в порушення Конституції та законів України видав наказ, який забороняє працівникам підприємства не просто будь-які форми контактів із засобами масової інформації, але навіть написання постів і коментарів в соціальних мережах без узгодження зі Смілянським.

Джерело: Вголос

Я вже тут писав про зарплату цього афериста Ігоря Смілянського - Эксперты развеяли миф о пользе высоких зарплат топ-менеджеров госкомпаний

Варто ще подивитися відео в якому Олег Тянибок висловлюється про зарплату Смілянського


о
Это сообщение написано также в: Союз читателей (0 комментариев) , СМЕРТЬ УРОДАМ! (0 комментариев) , ЖИЗНЬ, КАК ОНА ЕСТЬ (0 комментариев) , Freedom (0 комментариев) , УН-ДА (Українська Націонал-Демократична Асамблея) (0 комментариев) , Тайное сообщество "Клуб вольнодумцев" (0 комментариев) , жизнь как она есть (0 комментариев) , Доска позора (0 комментариев) , Славянская история. (0 комментариев) , Справжня історія (0 комментариев) , В ИНТЕРНЕТЕ ЧТО-ТО НЕ ТАК! (0 комментариев) , Україна понад усе (0 комментариев) , українське слово (0 комментариев)
Комментарии rss

"Свобода" подала в суд, на Укрпошту за невиконання нею договору по розповсюдженню?

Такий інцедент був лише в Луцьку, чи і в інших регіонах?

Так це відбулося лише на Волині з міцевою газетою.
Щодо суду - не знаю, але Свобода зробила передплату Укрпошті за росповсюдження, інакше вони взагалі не взялися б розносити.

Само собой і я б не взявся розносити чужу пропаганду безкоштовно)

Якщо вони дійсно заключили договір і Укрпошта, його порушила, а точніше відповідальний менеджер з Луцька самовольно, або по прямому наказу керівника, то має бути позов. Якщо позова немає, то Свобода просто займається грязним піаром прикриваючись патріотичними турботами.

Подобається вам Свобода чи ні - Укрпошта порушила умови договору, про що власно, Свобода й повідомила і навела докази.
Чого це вас так дратує?
Зверніться тоді до суду з позовом до Свободи що вона оббрехала нещасну Укрпошту.

Про те що були приведені докази, я не чув. Я так розумію, це копія укладеного договору про розповсюдження. Якщо він дійсно є і Свобода виграє суд проти Укрпошти, то я буду лише радий, що замість войовничого популізму ця організація діє в правовому полі України.

Але якщо виявиться, що даний випадок був спричинений лише придвзятістю одного чиновника на Волині, то її і треба наказати.

Сподіваюсь, що винного покарають по закону.

Свобода полюбляє кидатись какашками (як і партія Ляшка), мабуть це і дескридитує її в очах українців та не дає розвиватись нормальному здоровому націоналізму в країні.

Яким чином "Свобода не дає розвиватись нормальному здоровому націоналізму в країні"??

Виявляється, це якась надорганізація!

Не надорганізація, але доволі розкручена витівками своїх активістів) І коли хтось каже український націоналіс, то інший думає: "ааа це ті дуріки зі Свободи", і людині залишається або відстояти "честь і дгстоїнство" Свободи, або пояснювати, що не Свободой єдиной існує націоналістичне сввтосприйняття, але це зазвичай довго і потребує розуміння справи, тож кліше Націоналіст=Свободівець, яке є в Україні не стимулює повагу до першого з-за безвідповідальності другого. Як доречі і Комуніст=КПУшник, чи Православний=УПЦМП.

Якщо ви маєте якесь відношення до Свободи, то не сприймайте моє відношення до неї на свій рахунок, деякі ваші пости доволі цікаві для мене. Але репутація цієї організації в руках її членів.

Я не маю жодного стосунку до Свободи, втім мене дивує ваше ниття щодо їх діяльності. Запропонуйте кращі ідеї, заберіть собі їх електорат, створіть свою партію - в чому питання?

Ви думаєте люди, шо підтримують Свободу, набагато дурніші за вас?

Ви мені нагадуєте інфантильних росіян, яким всі погані і всі роблять не так.

Розпочали з ниття свободівців з-за дій Волинської Укрпошти, а закінчили моїм ниттям, бо Свобода - пратівная)

Хоть в цьому націоналісти України і нащадки росіян України сходяться, що ниття краще за дії) Тепер відступлю, щоб подумати: чи я схожий на свободівця, чи свободівці діють, як росіяни. Бувайте.

Я бачу поки ще ваше ниття і заздрощі щодо Свободи.

Гидко на це дивитися.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены