Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Новий великий скандал через брехню Голокосту

Робер | 2010-11-11 11:22:05  
Сообщение прочтено 788 раз

Великий скандал вибухнув у США у зв'язку з діяльністю так званої "російської мафії". 17 шахраїв російського походження звинувачується у привласненні 42,5 мільйонів доларів із спеціального Фонду допомоги жертвам Голокосту, пише газета The New York Post. Ватажком угруповання, викритого співробітниками ФБР, був виходець з Росії Семен Домніцер.

Як встановили слідчі, в період з 1993 по 2009 роки аферисти направили до некомерційних фондів, що знаходяться в Німеччині, близько 5,6 тисяч фальшивих звернень з проханням надати їм матеріальну допомогу. Причому шестеро шахраїв були співробітниками благодійної організації Claimes Conference, яка якраз і займається програмами виплати компенсацій єврейським жертвам нацизму.

Сам Семен Домніцер знімав офіс у Манхеттені, з якого керував відразу двома фондами. Встановлено, що він передавав гроші не жертвам Голокосту та їхнім нащадкам, а таким самим емігрантам з країн колишнього СРСР, які проживають у Брукліні. Лише деякі з них дійсно постраждали від нацизму, більш того, не всі реальні отримувачі виплат були євреями.

Приблизно 18 мільйонів доларів злочинці "вивудили" з німецької скарбниці, направивши владі за 2000 - 2009 роки близько 5 тисяч підроблених звернень від імені тих, хто нібито емігрував з Європи, рятуючись від нацистів. При цьому багато авторів таких звернень народилися вже після Другої світової війни.

Решту 24,5 мільйона доларів шахраї отримали у відповідь на 658 підроблених запитів, спрямованих в інший фонд з 1993 по 2009 роки нібито від імені тих, хто хоча б півроку провів у німецьких концтаборах або 1,5 року в гетто.

Деякі запити містили несамовиті розповіді. Наприклад про те, як 11-річна дівчинка рятувалася від бомб німецьких літаків і переправлялася через Дніпро в 1941 році. Потім вона нібито жила під окупацією в Донецьку аж до звільнення в 1944 році.

В іншому запиті автор писав, що 13-річним хлопчиком він разом з молодшою сестрою та матір'ю врятувався з Києва, де практично відразу після приходу німців стали розстрілювати євреїв у Бабиному Яру. Сім'я ховалася в підвалах, сараях, а іноді змушена була по декілька тижнів ховатися від німецьких облав у лісі. На ділі подібні розповіді виявилися вигадкою і белетристикою.

Зазвичай аферисти підробляли дату народження автора запиту так, щоб виходило, ніби він народився до початку Другої світової війни. Крім того, шахраї використовували одні й ті ж фотографії реальних людей, лише міняючи їх персональні дані в запиті.

Більш складна схема обману стосувалася тих випадків, коли автор запиту хотів отримати пенсію. Вона може бути надана в тому випадку, якщо жертва нацизму отримує дохід менше 16 тисяч доларів на рік.

Адресатів допомоги зловмисники підшукували через оголошення в російськомовних виданнях Нью-Йорка, причому не всі учасники шахрайської схеми знали про скоюване злочини.

Одним з фігурантів скандальної кримінальної справи виявилася нотаріус Дора Гранде, яка посвідчувала шахраям документи, подані від імені жителів Брукліна і Брайтон-Біч.

Представники прокуратури Нью-Йорка і ФБР називають цей злочин верхом цинізму, оскільки емігранти з Росії і СРСР наживались на пам'яті про жертви Голокосту. А в ЗМІ злочинну схему назвали настільки ж витонченою, як і "павукові вигини" свастики. Якщо провина затриманих буде доведена, кожному з них загрожує до 20 років позбавлення волі.

Показово, що більшість злочинних епізодів діяльності російськомовної банди відбувалися в Брайтон-Біч. Цей район Нью-Йорка також називають Маленькою Одесою, оскільки там проживає численна громада вихідців з України.

Додам, що з 1952 року уряд Німеччини виплатив через організацію Claimes Conference більше 60 мільярдів доларів компенсацій жертвам нацизму.

До речі, от перелік цих, поза всяким сумнівом, найчесніших обмовлених людей, може хтось впізнає свої колишніх земляків:
Семен Домнітцер
Валентина Ромашова
Поліна Старосельска
Поліна Беренсон
Поліна Брейтер
Лілія Українська
Галина Трутіна-Демчук
Марина Зайцева
Дора Гранде
Поліна Аношина
Абрам Грінман
Тетяна Грінман
Фаїна Davidson
Раїса Білгородська
Поліна Тойкач
Розалія Бродецька
Есфіра Бас

Цей список можна подивитись на сайті ФБР отут:  http://newyork.fbi.gov/dojpressrel/pressrel10/nyfo110910.htm

 

Читай также

«Щоденник Анни Франк» - відверту фальсифікацію зробили міжнародним культурним надбанням

Холокостные откаты
Германия выделит очередной $1 млрд. чудом пережившим Холокост
Главарь еврейской банды, расхищавшей помощь жертвам холокоста, признан виновным в США
Идея еврейских репараций или чисто еврейский бизнес на непролитой крови
Дело еврейской банды расхищавшей фонды жертв холокоста подходит к концу
Очередной приговор по делу еврейской холокостной мафии: 69-летняя Полина Брейтер получила 1,5 года тюрьмы
В Нью-Йорке еврейская мафия разворовала "фонд холокоста", получив компенсации почти на 50 млн долларов за жертв нацизма
Число мошенников из еврейской банды расхищавшей фонд холокоста приближается к тысяче
ФБР разоблачило очередную банду "чудом уцелевших" евреев, разворовывающих деньги фонда холокоста
Как евреи зарабатывают на холокосте
Кто в теремочке живет?
"Еврейский Индиана Джонс" осужден за мошенничество
Венгрия требует вернуть деньги предназначенные для чудом переживших холокост

Комментарии rss
allo4e4ka | 11.11.2010 12:14 |

лучше уж эмигрантам с СРСР

Робер | 11.11.2010 12:25 |

 Что лучше? Деньги воровать?

allo4e4ka | 11.11.2010 12:27 |

лучше не вороватью но когда воруют, то уж лучше свой Иван Smileмож у своего народа меньше вытруситSmile

Робер | 11.11.2010 12:36 |

 Так это наши евреи опять соврали про холокост и опять под эти байки развели немцев...

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены