Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Добрі новини з Аушвіцу". Запитання до Президента Ізраїлю Шимона Переса, Блог пользователя Робер
Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
#

Запитання до Президента Ізраїлю Шимона Переса

Робер | 2010-11-28 11:33:43  
Сообщение прочтено 3093 раз

Президент Ізраїлю Шимон Перес 25 листопада в Києві вшанував пам'ять жертв Бабиного Яру, поклавши квіти до меморіального комплексу. Після покладання квітів, присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Потім Шимон Перес поклав квіти до пам'ятника розстріляним євреям "Менора", який також розташований на території Бабиного Яру.

Ми вже дивувались тому, що жодного прізвища загиблого в Бабиному Яру єврея досі не вдалося встановити. Нема і в Шимона Переса загиблих там родичів або знайомих. Мене завжди дивувало, що євреї намагаються нас переконати ніби їх загинуло 6 млн, але серед цих 6 млн нема жодного відомого письменника, музиканта, кінорежесера, банкіра тощо. Якась безлика безіменна  маса, просто цифра... І якщо ви захочете прослідкувати долі євреїв Києва, то побачите, що більшість з них були евакуйовані до Ташкенту, деяка частина воювали на фронті, інші - як наприклад мама дружини Ющенка Софія Юхимівна - дивним чином опинилися в США або в Ізраїлі (видатний український режисер О.Довженко після війни в книжці виданій ЦК КПУ, згадував, що німці вивезли з Києва 50.000 євреїв, але про розстріли не згадував, бо їх не було). На "Менорі" в Бабиному Яру відсутні прізвища загиблих євреїв тому що там таких просто нема, не знайшли, через це київську "Менору" дехто називає "Пам'ятником невідомому єврею Рабіновичу".

Згідно з даними демографічних досліджень, ще в середині 90-х років ХХ століття в країнах Європи проживало близько 400 тисяч євреїв - колишніх в'язнів таборів смерті. Відповідно до доповіді уряду Ізраїлю, на початку 2004 року, через 59 років після закінчення Другої Світової війни, по всьому світу проживало 1.092.000 тих, хто дивом пережив голокост, близько половини з них в Ізраїлі. З урахуванням півтора мільйонів європейських євреїв, що після війни переселилися до Ізраїля, а також природного спаду населення за більше ніж півстоліття після війни, не кажучи вже про різноманітні військові втрати, виходить, що число осіб єврейської національності, які померли в концтаборах, ніяк не могло перевищувати 700 тисяч осіб. Та й ті загинули, роблять висновок критики Голокосту, не внаслідок цілеспрямованого геноциду, а з причини масових епідемій і голоду в місцях ув'язнення, викликаних, як вони стверджують, не в останню чергу бомбардуваннями союзників і повним руйнуванням німецького народного господарства в кінці війни. Таким чином, довядять ревізіоністи історії - ніякого геноциду євреїв взагалі не було, а голокост придуманий вже після війни виключно для того, щоб просувати геополітичні інтереси США та Ізраїлю.

В 2008 американська організація CODOH звернувся до Організації Об'єднаних Націй та до провідних ЗМІ всього світу з проханням надати ім'я однієї людини з доказами, що вона була отруєна газом в Освенцімі. Ця акція була названа «Одне ім'я з доказами» (One Person with Proof). CODOH стверджує, що з цим "простим і щирим" проханням він раніше звертався до авторитетних вчених та активістів голокосту, але більше ніж 2.000 американських вчених і дослідників, до яких звертались, не відповіли на це питання. CODOH з цим питанням звернувся також до директора Центру перспективних досліджень Голокосту Меморіального музею Голокосту в США доктора Пола Шапіро, щоб він забезпчив доказами ім'я однієї людини - однієї з мільйонів, яка була убита в газовій камері в Освенцімі, але той не відповів.

Може варто було запитати в Переса - чи відомо йому ім'я хоч одного єврея, розстріляного у Бабиному Яру?

А тепер, для порівняння державних підходів прочтить оце:

Українська влада дала згоду на проведення розкопок у селищі Биковня під Києвом для пошуку розстріляних у 1940 році радянським НКВС громадян Польщі.

Україна таким чином відповіла на прохання польської влади, яку озвучував, зокрема, Президент Польщі Броніслав Коморовський під час візитів до України у вересні і жовтні цього року. Крім того, ця справа обговорювалася під час візиту українського прем'єра Миколи Азарова до Польщі у вересні. Саме глава українського уряду дав розпорядження вирішити це питання.

Розкопки, які спільно вестимуть польські і українські експерти, планують почати у квітні 2011 року. Очікується, що вони триватимуть близько 2,5 місяців.

На місці виявленого поховання польських громадян планується побудувати меморіал, який може бути відкритий у 2012 або 2013 року.

Пошуки розстріляних громадян Польщі проводитимуться в одній з частин меморіалу поховання в Биковні, де лежать останки понад 100 тис. жертв комуністичних репресій. Весь комплекс займає 240 га.

Остаточні написи на «польському меморіалі» в Биковні ще узгоджуватимуться сторонами, оскільки у визначеному місці розкопок, швидше за все, поховані не лише поляки.

В Биковні можуть бути поховані близько 3,5 тис. поляків, зокрема військових, які були взяті у полон Червоною армією після захоплення Польщі 17 вересня 1939 року.

 

Див. також

Ревизионизм холокоста

Комментарии rss
allo4e4ka | 28.11.2010 12:26 |

Smile

Робер | 28.11.2010 13:15 |

 та отож...

В | 28.11.2010 15:17 |

Виходить це міжнародний злочин, а якісь справи по цьому ведуться?

Робер | 28.11.2010 15:38 |

 По Бабиному Яру? Які там справи... Навіть ексгумації загиблих не робили. Та яка може бути ексгумація, коли трупів в наявності нема? Нема трупів - нема злочину. Але є байки та міфи для лохів.

В | 28.11.2010 16:04 |

Є люди, чи навіть країни, яким це вигідно. Мені здається, що змінити людську думку по цьому питанню можуть тільки Німеччина, Америка або сам Ізраїль. Але це вже з області фантастики.

Робер | 28.11.2010 16:14 |

Раніше євреї утримували в своїх руках всі ЗМІ та видавництва - і Німеччині,і в Америці, і в Ізраїлі - скрізь, в них була монополія на інформацію. Тепер, з поширенням інтернету, правдива інформація з"явилася у вільному обігу, то ж ситуція швидко змінюється. Але от людська думка змінюється повільно - це такий закон психології.

В | 28.11.2010 16:46 |

То ж зворотній Нюрнберзький процес неменучий?

Не знаю, дивились Ви коли-небудь фільм про вихід єгипецьких жреців з Єгипту? 

Робер | 28.11.2010 17:13 |

Ні, я такий фільм не дивився.

Мені здається, що не буде нового Нюрнберзького процесу, але перегляд його напрацювань відбудеться, адже на тому процесі все робилося поспіхом, без дотримання норм права, на підставі вигадок невеликої групи "свідків" та недостовірних показань звінувачених, як, наприклад, Гесса, якого під час процесу катували в камері жиди і вибивали з нього зізннаня тортурами.

В | 28.11.2010 17:26 |

Але ж як швидко Німеччина оговталася від війни, була найбільш постраждала. Та ще й допомогала створювати Ізраїль, платити гроші всім постраждалим і не тільки євреям. Здається все не так просто, як здається.

Робер | 28.11.2010 17:34 |

Бо євреї вклали бабло в Німеччину - все дуже просто. Німці ж добре знали, що жидівські банкири зробили Генрі Форду за його антисіоністську позицію. Фактично євреї керували розчвавленою Німеччиною. Також євреї влаштували німцям Справжній Голокост в Дрездені - щось чули про це?.

В | 28.11.2010 18:41 |
Ви маєте на увазі бомбардування Дрездена?Робер | 29.11.2010 16:30 |

 Так, це і є Справжній Голокост, бо там було реальне всеспалення людей. За найменьшими оцінками там загинуло 25.000 людей, також називають цифри в 250.000 та 500.000 загиблих. Ото вже прожидівські уряди США та Британії познущалися над німцями...

В | 29.11.2010 20:58 |

Не може в світі бути багато обраних народів. Гітлер претендував на їх святе і назвав німців аріями - обраним народом. Не було ніяких підстав бомбардувати не тільки Дрезден, але і японські міста. Але за це ніхто не відповів і вже мабуть не відповість. Тільки про це треба нагадувати людям, бо практика бомбардування мирного населення і досі процвітає. Це Ірак, Афганістан, Сербія, Грузія. На черзі може бути Іран, Венесуела, Північна Корея ...

Робер | 01.12.2010 11:33 |

 Треба, згоден. Люди повинні нарешті навчитись думати і відрізняти брехню від правди. Слава богу, що з"явився інтернет, який дозволяє вільно висловллювати свої думки і дізнатися про те, що раніше ретельно приховувалося.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены