<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Життя в німецькому концтаборі в малюнках - ви будете здивовані

Робер | 2010-12-03 11:51:11  
Сообщение прочтено 3946 раз

Власно, вже всі знають, що не існувало ніяких "таборів смерті", "газових комор", "мила з євреїв" та інших вигадок тих, хто хотів якомога більше коштів викачати з Німетчини та виставити себе жертвою.  Вся історія таборів - в чистому вигляді нестримна ж/д міфологія. Ті всі кадри хроніки з виснаженими в'язнями, купи трупів у ровах та ін., відносяться до періоду 1944-45 рр., коли постачання таборів було повністю блоковано, були зруйновані під'їзні шляхи, почався голод, через відсутність постачання медикаментами і великої скупченості спалахували епідемії сипняка і загратовані в таборах почали масово помирати. А от в таборі у Бельзені епідемія сипняка почалася вже після звільнення англійцями і саме англійці бульдозерами скидали на відомих кадрах кінохроніки трупи до рову.  Але це був кінець війни і тому були об'єктивні причини, а не якийсь злий намір. До порушення постачання все було інакше: контроль за медичним станом був на вищому рівні, харчування аналогічне. Ніхто нікого цілеспрямовано не лохокостіл, табори, той самий комплекс Аушвіца, був великий промисловий об'єкт, що працював на оборонну промисловість Німеччини, тому адміністрація з обов'язку служби дбала про стан зеків, це було в їхніх же інтересах, бо за виконання плану по продукції відповідали головою.

Подивіться ці малюнки - впевнений в багатьох змінеться уявлення про трудові німецькі табори. Зверніть особливу увагу на меню.
Nazi Concentration camp Theresienstadt,Czechoslovakia,A drawing of a bakery
Пекарня в лагере ТерезиенштадтАУШВИЦ Nagl, Frantisek Moritz, (Czech, 1889-1944) Bunkbeds with Ladders, 1942

Більшість ув'язнених помирало від епідемій, особливо від сипняку, переданого вошами. Для боротьби з сипняком застосуються - поряд з іншими речовинами - "циклон Б", інсектицид, що містить синильну кислоту, з якого міфотворці єврейського геноциду зробили пізніше засіб знищення людей.

Гайон Фавр, посланець Міжнародного Червоного Хреста зі Швейцарії , в серпні 1938 року, після відвідування Дахау, писав у звіті:
«У таборі перебуває понад 6000 в'язнів ... Умови укладення: міцно збудовані, світлі і добре вентильовані бараки ... У кожному бараку цілком сучасні і дуже чисті ватерклозети, крім того, є умивальники ... Влітку робота триває з 7 до 11 і з 3 до18 годин, взимку - з 8 до 11 та з 13 до 17 годин, субота, після полудня, та неділя - вихідні дні ... Постачання: їжа готується у великих і дуже чистих кухнях. Вона - невибаглива, але зате цілий день рясна, різноманітна і пристойної якості ... Кожен в'язень може щотижня отримувати від рідних 15 марок на поліпшення свого постачання ... Начальство поводиться коректно. В'язні можуть писати сім'ям - раз на тиждень листівку або лист ... Дисципліна відрізняється проте великою строгістю. Вартові солдати, не вагаючись, застосовують зброю при спробі до втечі ... Ті хто провинився сидять в одиночках, досить просторих і світлих ... покарання палицями призначається тільки у виняткових випадках і застосовується вкрай рідко ... Воно, мабуть, дуже болісне і його сильно бояться ... Якщо вартовий солдат поб'є ув'язненого, його суворо карають і звільняють з SS ... Хоча поводження з в'язнями досить суворе, його однак не можна назвати нелюдяним. З хворими звертаються по-доброму, чуйно і професійно». 

Комментарии rss
titaNIC77 | 03.12.2010 12:01 |
 Да, на Устьвымлаг совсем не похоже. Но, простите, кто же автор этих творений. По моим наблюдениям какой-то британец или американец.
 Известно ли автору, что они содержались в отдельных зонах лагерей и представляли собой ,как правило, военнопленных и по ратифицированному в 1939 году ,в том числе и Германией, международному договору по Красному кресту, пленные западники содержались по всем нормам. В отличие от тех, кто попал в лагерь с Восточного фронта, евреев, цыган, поляков и прочих наций, которые в "Майн Кампф" прописаны, как нации третьего мира.
Робер | 03.12.2010 12:11 |

Мені таке не відомо. Це якісь вигадки. Всі утримувались на рівних умовах, мали медичну допомогу, добре харчування. Відомо також, що «Міжнародний Червоний Хрест» склав тритомну докладну доповідь «Report of the International Committee of the Red Cross on its Activities During the Second World War», в якій міститься огляд концтаборів часів війни з 1 вересня 1939 по 30 червня 1947. Доповідь містить огляд часів війни з 1 вересня 1939 по 30 червня 1947. З січня 1996 року архіви МКЧХ за цей період були відкриті для академічних та державних досліджень.

Згідно Женевської Конвенції, табори для військовополонених та інтернованих бути відкриті для міжнародної інспекції, тож «Міжнародний Червоний Хрест» мав доступ до німецьких концтаборів.

З початку до кінця Другої Світової війни 179 делегатів Червоного хреста вдвідали 12750 таборів військовополонених в 41 країнах. В Центральній інформаційній агенції у справах ув'язнених військовополонених ( Zentralauskunftsstelle für Kriegsgefangene) було 3000 співробітників, карта ув'язнених, в якій знаходилась картотека в якій відстежувались 45 млн карточок, і 120 мільйонів повідомлень були опрацьовані в Агенції.

Одним з найбільш важливих аспектів «Доповіді Червоного Хреста» є те, що він розкриває причини великої кількості смертей в'язнів в кінці війни. У «Доповіді» написано — "У хаотичних умовах, які мали місце в Німеччині під кінець війни, в табори не надходило продуктів харчування, в результаті чого від голоду загинуло багато людей. Німецький уряд було дуже стурбований цією ситуацією і повідомив про це «Червоному Хресту», це повідомлення було передано 1 лютого 1945. У березні 1945 р. відбулися переговори між президентом «Червоного Хреста» і генералом СС Кальтенбруннером. Після цих переговорів «Червоному Хресту» було дозволено розподіляти продукти харчування безпосередньо через своїх представників, яким було дозволено перебувати в кожному таборі (том III, стор 83). Німецький уряд був стурбований ситуацією, що склалася і намагався її полегшити.

«Доповідь Червоного Хреста» чітко говорить, що постачання харчування припинилися після того, як бомбардування союзників серйозно підірвали транспортну систему Німеччини.

titaNIC77 | 03.12.2010 12:16 |
  Здесь нигде не сказано, что представители Красного Креста допускались в зоны так называемого усиленного контроля или проводили наблюдения за кремациями не только евреев, но и прочих второстепенных наций.
Робер | 03.12.2010 12:20 |

А навіщо їм було спостерігати за кремаціями? Люди помирали від сипняку, інших хвороб - тоді проводилась кремація. Що це за зони "усілєнного контроля"?

Робер | 03.12.2010 12:18 |

А от довідка Міжнародного комітету Червоного Хреста випливає, що загальна кількість в'язнів (серед яких були не одні тільки євреї), загиблих в німецьких концентраційних таборах, становило 271 тис. 301 людина.

Роже Ґароді. Основоположні міфи ізраїльської політики


 

titaNIC77 | 04.12.2010 00:43 |
 Очень поучительно, но, простите, вы когда-нибудь видели 271 тыс. человек вживую, или хотя бы по телевизору, ну или во сне? Считаете, что это в рамках нормы статистики?
Робер | 05.12.2010 09:18 |

 А вы когда-нибудь 4 млн евреев видели? И считаете что их живьем можно захолокостить в маленькой печурке освенцимского крематория? Вы ту печурку видели?

Cherutty | 03.12.2010 12:38 |

санаторий какой-то....А вы не были в Хатыни? А вам бабушка не рассказывала о "курортниках с Германии" и что они вытворяли в селах? А мне рассказывала...

Малюночки не впечатлили. Прикольно было посмотреть на пляжников, и счатливых зэков. Хотите я вам таких нарисую,.... катаются на лыжах вдоль периметра например...Выгуливают овчарок...

Робер | 03.12.2010 13:16 |

Мені бабушка розповідала. Казала що при німцях люди нарешті задихали вільно після всіх тих червоних терорів, розкуркулювань, Голодоморів, репресій, і трохи від"їлися. А німці, італійці та словаки по-людські до людей ставились на окупованих територіях, на відміну від угорців, румунів та калмиків. Не крали та іншим забороняли. А от партизани катували людей, забирали останнє.

Звичайно, концтабір не курорт, більше на в"язницю схожий, але таких жахів, як нам це деякі євреї брешуть, там і близько не було. В тому ж Аушвіці і театр був і оркестри, і навіть бордель.

З Хатинню все зовсім незрозуміло, але німці там не до чого.

Cherutty | 03.12.2010 13:45 |

а мою бабушку немец прикладом по голове чуть не убил, и выкинул ее с 4(!) маленькими детьми из ее дома, на улицу зимой жить в шалаше. А соседскую семью из 12 человек закрыли в доме и сожгли....

Робер | 03.12.2010 14:07 |

 Я знаю, що німці дуже лютували щодо провокаційних дій партизан-диверсантів, адже їх спеціально засилали на територію України для запобігання зближенню українців з німцями. Диверсантка З.Космодем"янська також палила будинки в людей. А Хатинь насправді спалили поліцаї. А зондеркоманди в концтаборах переважно складалися з євреїв.

titaNIC77 | 04.12.2010 00:05 |

 Ну а в Бабьем Яру зондеркоманды в основном состояли из украинцев, которые и засыпали негашеной известью тела евреев.

 Или в Бабьем Яру тоже был санаторий из ваших комиксов, уважаемый?

Робер | 05.12.2010 09:16 |

 Откуда информация про украинцев? Прежде чем обвинять украинцев - докажите что хоть одного еврея расстреляли в Бабином Яру. Вот украинцев расстреливали - ОУНовцев, ту же Телигу. Кстати, полицию Киева возглавлял еврей - Вадим Майковский. Да и во всех крупных концлагерях зондеркоманды как правило из евреев состояли. А про юденраты и жидовскую полицию слышали что-то?

Расскажите, по каким комиксам вы историю Бабиного Яра учили? И кто первый и в каком году придумал что там евреев расстреливали?

Итак, конкурс начался и время пошло - назовите главного выдумщика и год.

allo4e4ka | 03.12.2010 13:05 |

это что?!Laughing мдаSmile

Робер | 03.12.2010 13:18 |

 Це Аллочка звичайний трудовий табір, які дехто називає "концтаборами".

Роже Ґароді. Основоположні міфи ізраїльської політики

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены