<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Німеччина подвоїла виплати на потреби тих євреїв хто "дивом пережив" так званий голокост

Робер | 2010-12-07 16:35:29  
Сообщение прочтено 2292 раз


пережившие холокост евреи
Уряд Німеччини прийняв рішення збільшити в два рази загальний бюджет для виплат компенсацій особам, які пережили так звану "Катастрофу" європейського єврейства.
У 2011 році Німеччина виділить на ці цілі 535 млн шекелів.

Після тривалих переговорів між організацією Claim Conference і представниками міністерства фінансів Німеччини було вирішено, що ці кошти будуть спрямовані на надання медичної допомоги людям, які пережили так звану "Катастрофу".

Claim Conference буде фінансувати роботу медичних сестер і доглядальниць, які допоможуть людям похилого віку в домашніх умовах. Крім того частина коштів буде спрямована на придбання продуктів, ліків і додаткових послуг, необхідних жертвам так званої "Катастрофи".

За даними Claim Conference, в 2010 році більше 22.000 жертв так званої Катастрофи, які проживають в Ізраїлі, отримали допомогу від представників організації.

======================

Зазначимо, що лише в Ізраїлі (через 65 років після Другої Світової!) проживає близько 240.000 осіб, які "дивом пережили" так званий голокост. Останнім часом євреї намагаються уникати слів "голокост" (єврейське ритуальне вбивство через спалення живцем) та "шоа" (хаос, безлад) і надають перевагу слову "катастрофа". Отже, скоро слово "катастрофа" гої будуть вживати лише в значенні "трагедія єврейського народу".

До речі, якщо суму  в 535 млн шекелів перевести в гривні - це буди складати 1 млрд 100 млн гривень. І це лише на медичну допомогу і харчі престарілим "жертвам катастрофи", не враховуючи тих 300 євро, що вони отрмують за іншими програмами щомісяця. Напевне  українці під час війни в порівнянні з євреями зовсім не постраждали - ті 7 млн загиблих та мільйон тих, хто був угнаний до Німеччини, нічого не значать, це не жертви. Як нічого не варто зруйноване німцями житло майже всіх українців (а те що збереглося швидко займали євреї, що повернулися з Ташкентського фронту, через що виникали навіть погроми в 1945-1946 рр.) та втрачене майно.  Та й життя українця (гоя) нічого не варте, пишуть Талмуд та Шулхан Арух - свячені жидівські книги.

Гої, коли ви нарешті включите свій мозок?


http://literrev.blogspot.com/

Комментарии rss
ex-libris | 07.12.2010 16:43 |
Ви цю тему моніторите, не підкажиите часом не можна подивитись щось предметне про стан справ за позовами до Райхсбану ?
Можна німецькою, чи англійською, але достовірне джерело
Робер | 07.12.2010 18:08 |

 Справа в тому, що в євреїв нема ніяких претензій до Рейхсбанку. В Німеччині на час війни лише 200.000 євреїв залишились і Німеччина ще й досі з ними розраховується. Є претензії в угорських євреїв щодо "золотого ешелону, але то до американців. Я можу розповісти про позови до швейцарських банків.

У 1946 році швейцарські банки витратили кілька мільйонів доларів, щоб знайти клієнтів або спадкоємців, гроші яких були не затребувані. Багатьох клієнтів так і не знайшли. Швейцарські банки за підтримки уряду стверджували, що гроші були вручені спадкоємцям або переведені до Ізраїлю. Але Ізраїль та міжнародні єврейські організації стверджували, що принаймні 30 мільйонів доларів як і раніше знаходяться у Швейцарії, що Швейцарія спотворює дані. У 1953 році ізраїльський уряд порушило цивільний процес проти швейцарських банків, де мова йшла про пограбування спадкоємців жертв Голокосту, які вклали гроші в Швейцарії. Далі була розгорнута шалена компанія з дифамації Швейцарії в ЗМІ по всьому світу.

Єврейські вимоги компенсацій перетворилися на рекет і здирство. Так, швейцарські банки опинилися легкою здобиччю - вони залежали від американського бізнесу і боялися поганої слави. Американські євреї, які контролюють пресу США, почали кампанію наклепу та дифамації проти швейцарських банків, що носить расистський характер: "швейцарці жадібні і скупі", "характер швейцарців поєднує простоту і лукавість", "швейцарці - позбавлений чарівності народець, що не дав людству ні художників, ні героїв ". До цього додалася економічна бойкот - адже американські євреї стоять на чолі більшості фінансових організацій Америки і розпоряджаються трильйонами доларів пенсійних фондів. Щоб уникнути ще більших збитків, швейцарці погодилися заплатити вимагачам. Отримані гроші осіли в кишенях єврейських адвокатів та лідерів жидівських громад.

У 1995 році Всесвітній єврейський конгрес розпочав судову тяганину проти групи швейцарських банків, звинувативши банкірів у зберіганні золота Третього рейху. Вже через рік парламент Швейцарії оголосив про перевірку ВСІХ рахунків починаючи з 1934 року. Золота СС знайшли приблизно на 2,5 мільярда доларів: безліч країн (включаючи Ізраїль і США) подали заявки на поділ цінностей.

Згідно з планом розподілу коштів, ті хто дивом пережив голокост Голокосту та їх спадкоємці отримають від швейцарських банків $ 800 млн. В основному це євреї, які мали депозити в будь-якому зі швейцарських банків.  Виплачувані суми приблизно в 10 разів більше (інфляція і відсотки), ніж

ex-libris | 07.12.2010 18:15 |

Мова про залізницю - Райхсбан/Reichsbahn (правова позиція - заробляв на перевозках євреїв до КЦ) позови є, воно не дуже широко висвілюється, Ви просто не в темі мабуть, пошукаю сама

ex-libris | 08.12.2010 13:01 |

я про це http://www.hagalil.com/archiv/2010/01/21/deutsche-bahn/

Робер | 08.12.2010 21:34 |

Жертвы нацизма из Польши, России, Украины и Белоруссии призвали Немецкие железные дороги Deutsche Bahn выплатить компенсацию в 445 миллионов евро за перевозку людей в лагеря смерти в годы Второй мировой войны.

В пятницу на пресс-конференции в Варшаве представители ветеранских организаций заявили, что под данным призывом подпись поставили более 20 организаций из Польши, России, Украины и Белоруссии, в том числе Польская ассоциация жертв Третьего Рейха, Украинский союз заключенных — жертв нацизма, Белорусская ассоциация бывших узников немецких концлагерей, а также Международный союз малолетних жертв нацизма, членами которого являются граждане 11 государств бывшего СССР.

"Немецкие железные дороги Deutsche Reichsbahn были интегральной частью нацистского режима. Это они перевозили миллионы людей со всей Европы в лагеря смерти и для рабского труда (в Германию)", — сказал Дариуш Павлось, председатель фонда Польско-немецкого примирения, который посредничает в переговорах с Deutsche Bahn.

"Во время Второй мировой войны Deutsche Reichsbahn брала оплату за каждый километр пути, которым везли нас в лагеря для уничтожения. Deutsche Reichsbahn обогатилась за счет участия в этих массовых злодеяниях", — говорится в документе, подписанном бывшими узниками концлагерей.

"Поддержка еще живых и нуждающихся в помощи жертв должна быть чем-то естественным", — отмечает Павлось. По его мнению, Deutsche Bahn является "моральным и историческим наследником Немецкой железной дороги Третьего Рейха".

Павлось отметил, что жертвы нацизма ожидают от Deutsche Bahn "конкретной гуманитарной помощи для бывших жертв нацизма, которые во время Второй мировой войны перевозились Немецкими железными дорогами Третьего Рейха".

В январе 2010 года фонд Польско-немецкого примирения обратился к Deutsche Bahn с официальным письмом по вопросу выплаты компенсаций, однако, ответ немецкой стороны был негативным.

По мнению Павлося, после негативного ответа Немецких железных дорог появилась потребность как можно более широкого международного воздействия на Deutsche Bahn. По данным фонда Польско-немецкого примирения, в Польше сейчас проживает 300 тысяч человек, которые могли бы получить такие компенсации, на Украине — 300 тысяч, в России — около 210 тысяч граждан.

Представитель немецкой ассоциации "Поезд памяти" Ханс-Рюдигер Минов (Hans-Ruediger Minow) сообщил, что его организация подготовила специальный отчет на тему возможных размеров компенсации. "445 миллионов евро — это абсолютно минимальная сумма прибыли Deutsche Reichsbahn, которую удалось установить немецким историкам на основании доступных в архивах документов", сказал Минов.

Согласно данным отчета, за каждый километр перевозки узников Deutsche Reichsbahn получала от властей Третьего Рейха два пфенинга, что соответствует нынешним 12 евроцентам. "Многие миллионы километров нацистских перевозок не фиксировались,

ex-libris | 08.12.2010 21:51 |

Наскільки я знаю вже заявлені позови і не лише в Європі (до німецької, угорської та здається французької залізниць), а в США (хто відповідач не знаю.

Цікавлять саме судові позови, де на якій стадії, хто відповідачі і хто заявляв, чи лише євреї позивачі, бо ініціаторами були саме вони з Польщі ... дивно що ця тема майже не висвітлюється (переважно загальна інфа), може польскою треба попросити пошукати ? Rolling Eyes

Робер | 09.12.2010 10:43 |

 Кажуть, що жиди вже підготували претензії до виробників тюремних роб та колючого дроту.

ex-libris | 09.12.2010 11:06 | | ну, якщо тема з залізницями піде, можливо все http://www.hagalil.com/archiv/2010/01/21/deutsche-bahn/http://www.zug-der-erinnerung.eu/presse/pr1.html
Робер | 10.12.2010 10:41 | |  Може надасте переклад?
ex-libris | 10.12.2010 11:01 | | ой, мабуть ні, звиняйте, то дофіга роботи і води багато,
Робер | 10.12.2010 13:58 | |  Там посилання взагалі не відкриваються
ex-libris | 10.12.2010 14:30 | | я не вмію вставляти так, аби відкривались,навчіть плз,
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены