<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Чому ідеологи міфу про голокост не хочуть досліджувати архіви концтаборів?

Робер | 2010-12-11 18:33:03  
Сообщение прочтено 774 раз


победа,Лохокост,лохи,гои,аушвиц
07 березня 2007 року Німеччина нарешті відкрила архіви концтаборів.

Роже Ґароді. Основоположні міфи ізраїльської політики

Природне запитання: що за архіви могли опинитися в переможеної Німеччини, яка може їх якось закрити, то відкрити для вивчення. Відомо, що найбільш великі концтабори були звільнені Червоною Армією і всі архівні документи повинні знаходитися у Росії. Це припущення підтверджується і довідниками: Російський державний військовий архів має документи німецьких концтаборів, зокрема, Освенціма. Архіви табору Освенцім при звільненні захопили радянські війська, потім вони зберігалися у Центральному державному особливому архіві СРСР, доступ до якого був закритий, число відвідувачів обмежувалося двома-трьома десятками наділених особливими повноваженнями осіб. Під час перебудови в цей архів допустили журналістів.

Елла Максимова, спеціальний кореспондент газети "Известия", у лютому 1990 року надрукувала п'ять репортажів з Особливого архіву, в яких, зокрема, говорилося про те, що у сховищі - маса трофейних документів, ввезених навесні 1945 року із звільнених від гітлерівців країн. Автор репортажів підкреслювала, що Особливий архів практично не вивчений: "Поодинічної обробки фондів не було... Склали короткі анотації - тема, предмет... Тут якщо обізнана людина "пірне", можливі самі несподівані знахідки". В репортажі Елла Максимова закликала до відкриття Особливого архіву. Вона також повідомила: «Але дожили ми, слава богу, до гласності. Минулого літа були витягнуті з надр архіву, правда з превеликими труднощами, освенцімські Книги смерті з прізвищами сімдесяти тисяч в'язнів з двадцяти чотирьох країн, які загинули в таборі знищення». Тобто, за п'ять років існування в усій системі трудових таборів Освенціму померло 70 тисяч чоловік всіх національностей - це в межах природної смертності міста з населенням близько 1 млн. чоловік. З того часу до архивів Освенціму з відомих причин нікого не підпускають, адже будь-якому досліднику стане зрозумілим, що нікого в цьому великому трудовому таборі не знищували і газом не труїли, на кожного ув"язненого заведена особиста картка, в якій вказані навіть суми табірних коштів, отриманих за роботу. Саме педантичного німецького обліку і бояться розповсюджувачі міфу про голокост.

Отже, що за архів зібраний в Німеччині? Аналізуючи різні джерела, зокрема, Deutche Welle - World від 27.07.06, можна скласти таку картину, яка описана нижче в термінах джерел. Після поразки Німеччини в 1945 р. до рук союзників потрапили документи, що містять відомості про в'язнів концтаборів і про осіб, вивезених на роботу. Архів збирався з 1943 р. британським Червоним хрестом і з часом став базою даних Міжнародної пошукової служби (International Tracing Service). Технічними власниками архіву є: США, Великобританія, Бельгія, Ізраїль, Італія, Німеччина, Франція, Нідерланди, Польща, Греція і Люксембург, представники яких утворюють міжнародний архівний комітет, який при одностайному рішенні і відкривають доступ до архіву. До 2007 року ситуація була така: за «неясної позиції» Бельгії та Італії під тиском США, Великобританії та Ізраїлю уряд ФРН підписав міжнародний протокол про відкриття архіву, для найменування якого використовуються два терміни: архів Міжнародної пошукової служби і так званий архів Голокосту.

Тепер про зміст архіву. У німецькому місті Bad Arolsen архів займає 25,8 км стелажів і налічує 30-50 млн. сторінок. В архіві є акти про ув"язнення в концтабори, списки померлих і переміщених осіб, документи про післявоєнний розселення біженців, спогади людей, які опинилися в жорнах примусової праці, особисті документи 17,5 млн. жертв нацистського режиму.

Це число потребує коментаря. Багаторазове перевищення кількості жертв в Освенцімі за відсутності документальних підтверджень пояснювалося тим, що ув'язнені ніби то не вносилися до списків і їх особисті документи знищувалися. А тепер виявляється, всі особисті документи є. Замахнувшись на 17,5 млн., творці архіву подолали раніше встановлену планку в 6 млн. жертв з великим запасом.

Після переведення документів в електронний формат, по завершенні якого міжнародний комітет дасть схвалення на пересилку копій в організації, зайняті вивченням Голокосту. Інші споживачі таких документів не чомусь названі.

На підставі викладеного дозволю собі наступні висновки:

1. Архів у м. Бад Аролсен не є державним сховищем документів, достовірність яких може бути засвідчена, діяльність збирачів не є відповідальною.

2. Справжні архіви таборів в основному знаходяться в Росії, і що знаходяться там документи для згаданих організацій, мабуть, не представляють інтересу, а, може бути, навіть і небезпечні.

3. Так званий архів не є власне архівом, а музейною експозицією; за свідченнями осіб, які працювали в архіві, є наступні тематичні розділи:
     І. система концтаборів та досвід виживання в них, транспортування ув'язнених,
    ІІ. підневільна рабська праця, спогади людей,
   ІІІ. інформація про переміщених осіб. (Зазначимо, що розділ про так звані "фабрики смерті" та системі масового знищення ув'язнених   відсутній - чи не тому що їх не існувало?)

4. Мета акції з відкриття доступу до архіву виражена ясно: вона «дозволяє краще зрозуміти, що таке Голокост», і з'ясувати «який насправді був масштаб Голокосту, і присічуть багаторічні спекуляції на цю тему».

Тепер про головне. «Німеччина, вже виплативши жертвам концтаборів і їх спадкоємцям близько 80 млрд. доларів репарацій, побоюється нових позовів у разі відкриття вільного доступу до архівних матеріалів».

Але, дивно, до документів архіву нема ніякої зацікавленності з боку тих, хто найбільше кричить про голокост і свідоме знищення жидівського народу. Чи не тому, що в тому архіві не знайшлося підтверження цьому міфу?
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены