<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Дегенеративні малюнки Аушвіцу. Не показувати дітям, хоча деякі дегенерати постійно радять це робити.

Робер | 2011-01-14 17:29:39  
Сообщение прочтено 24093 раз

Дегенеративне мистецтво (нім. Entartete Kunst) - це авангардне антикласичне мистецтво. Німецька пропаганда часів ІІІ Рейху вважала його єврейсько-більшовицьким та антинімецьким, а тому й небезпечним для нації. Фахівці вважають дегенеративне мистецтво елементом психотерору та маніпуляції свідомістю.

Свої популярні в певних колах дегенеративні малюнки Давид Олер зробив в 1946 році - за рік після закінчення війни. У концтаборі Олера (за його словами) призначили до спеціальної робочої групи (Sonderkommando), відповідальну за очищення крематоріїв та витягування трупів з газової камери, хоча насправді він декілька років працював у таборі оформлювачем наочної агітації і отримував за це додатковий пайок. Поплічник німців Олер малював плакати і нібито спостерігав за тим, як роздягалися "жертви газових камер", "паралізовані страхом і усвідомленням швидкої неминучої смерті", як "спалювалися тисячі ворогів Третього Рейху". Давид Олер став одним із багатьох тисяч працівників Аушвіца, кому судилося увійти в приміщення крематоріїв і газових камер і дивом вийти звідти живим. Малюнки Олера вважаються єдиними існуючими зображеннями уявних масових вбивств.

 Аушвіц. Малюнки дегенерата.Брехня голокосту. Дракула. Хворе уявлення. Нездорова психіка. Індустрія голокосту. Маніпуляція свідомістю. Освенцім. Збочення. Єврейська зондеркоманда. Крематорій. Газова камера. Циклон Б. Ковбаса. Гонево. Хрень. СС.

Зверху - відбір євреїв до зондеркоманди. Німці мають карикатурний вид, що робить малюнок карикатурою і нівелює його документальну цінність.

Медичний огляд. Зверху дивляться перелякані інопланетяни. Знову карикатурність. Емоційним центром цього малюнку є звичайно ж відбиток ладоні фрау Ільзи Кох на дупі дохтура та відкоркована пляшка, що стирчіть в нього з кишені. Колоритною є й постать нетверезого есесівця із фляжкою шнапса в руці.


На цій карикатурі німець-дракула тащить кудись неслухняну жіночку славянської зовнішності, може до душової. Євреї чомусь завжди приписують, що євреїв ведуть (тягнуть) до газової камери, хоча давно доведено, що газових камер не існувало..

 Це роздягальня перед жіночою душовою: знову монстри, знову голі жінки, але вже з"являються й педофільні аспекти.Аушвіц. Малюнки дегенерата.Брехня голокосту. Дракула. Хворе уявлення. Нездорова психіка. Індустрія голокосту. Маніпуляція свідомістю. Освенцім. Збочення. Єврейська зондеркоманда. Крематорій. Газова камера. Циклон Б. Ковбаса. Гонево. Хрень. СС.

На цій карикатурі  автор відтворив свої сексуальні фантазії на тему "німці знущаються над жінками".

Аушвіц. Малюнки дегенерата.Брехня голокосту. Дракула. Хворе уявлення. Нездорова психіка. Індустрія голокосту. Маніпуляція свідомістю. Освенцім. Збочення. Єврейська зондеркоманда. Крематорій. Газова камера. Циклон Б. 

 Дракула спостерігає за оголеними жінками. А де, цікаво, в цей час був художник? Цей малюнок Олер назвав "Газація".

 

Далі - без коментарів. Але хто скаже, що це малювала розумна людина?

Дегенеративні малюнки... 

Тема оголених жінок у художника-некрофіла продовжується. Двері камери відкрилися - і  до роботи приступають єврейські «перукарі» і «дантисти». Ось вони за смертельною роботою в непровентильованій (для прискорення часу) газовій камері. Сміливі євреї працювали там з ризиком для життя без протигазів. Незрозуміло чому їх не бере Циклон.


Після цього мужні євреї із зондеркоманди, також ризикуючи отруїтися Циклоном без противогазів, швиденечко тягнуть трупи з газової камери до крематорію. Ймовірно таку велику купу трупів накидали (знов інопланетяни?) десь зверху, бо розмістити людей в камері щоб потім утворилася саме така купа - є неможливим. Знову оголені жінки інопланетного вигляду (її зріст не меньший за 4 метри). Такими темпами ці двоє євреїв із зондеркоманди будуть розгрібати ту купу дня два. На жаль, через туман Циклону Б, не зрозуміло що тримає в руках кулеметник. 

Високошвидкісне завантаження свіжозагазованних (ще видно димок від газів) трупів у крематорій. На цій карикатурі автор забув намалювати дрова чи вугілля. Карикатура викликає почуття надуманості і несправжньості. Особливо вражають оті двері до "газової камери" або купа трупів, яка дивним чинам прийняла таку форму. Якби такі події мали місце в реальності - автор би з фотографічною точністю намагався передати деталі, а через те що він все вигадав - виникає відчуття карикатурності. Зверніть увагу: на малюнках дегенерата Олера газові камери ведуть прямо в крематорій...

Найцікавішим є те, що малюнок, зображений нижче, є ілюстрацію до "фундаментальної роботи з теорії голокосту" Жан-Клода Прессака «Техника и работа газовых камер» (Pressac Jean‑Claude. Auschwitz Technique & Operation of the Gas Chambers. NewYork, l989).


А це робота надвисокотехнологічного крематорію на невідомому паливі, адже вугілля майже не дає полум"я.  Ще одним улюбленим мотивом дегенерата Олера є димарі, зважаючи на його сексуальну спрямованість - можно здогадатися про його проблеми в певній сфері... Цей малюнок також присутній у роботі «Техника и работа газовых камер»

 извращения,гетто,СС,педофилия,юденрат,Аушвіц,брехня голокосту,Освенцім,жидобільшовизм,Індустрія голокосту

На наступному малюнку Олерт у відповідності зі своєю дегенеративною фантазією зобразив заключну стадію технологічного циклу уявної газації та кремації - розмелювання кісток і винос попелу. Зверніть увагу, в його ідіотському уявленні кістки можна розмолоти деревинкою. З дурного малюнку абсолютно незрозуміло звідки цей попіл у цьому місці взявся.

Аушвіц,дегенеративне мистецтво,Дегенеративное искусство,дегенерат

 

На цій карикатурі два німці-монстри, які вдвічі вищі за вантажівку, влаштовували невеличке багаття і  вирішили спалити там дитячі трупи з кузова авта. Цим малюнком автор карикатури демонструє найяскравіший прояв хворої фантазії та робить зничний вклад в розвиток дегенеративного мистецтва.
Аушвіц. Малюнки дегенерата.Брехня голокосту. Дракула. Хворе уявлення. Нездорова психіка. Індустрія голокосту. Маніпуляція свідомістю. Освенцім. Збочення. Єврейська зондеркоманда. Крематорій. Газова камера. Циклон Б. Ковбаса. Гонево. Хрень. СС.

Ну тут зрозуміло - димар з голови та тяга така, що аж людей витягує назовні. Що ж то за паливо таке висококалорійне?

 

Дегенеративні малюнки...

Ці малюнки я спеціально додав аби ви переконалися, що хлопець дійсно збочений на сексуальному підгрунті. Досить дивно виглядають ями, з яких підіймається вогонь. Про вогонь з димарів на дальньому плані ми вже казали вище.
Дегенеративное искусство. Аушвіц. Малюнки дегенерата.Брехня голокосту. Дракула. Хворе уявлення. Нездорова психіка. Індустрія голокосту. Маніпуляція свідомістю. Освенцім. Збочення. Єврейська зондеркоманда. Крематорій. Газова камера. Циклон Б.

Підписи цього дурника.

Дегенеративні малюнки...

Дегенеративні малюнки...

Дегенеративні малюнки...

На цій карикатурі показано, що німці спалювали не лише євреїв, але й саме найсвятіше і необхідне для євреїв - Тору, Талмуд і Шулхан-Арух (саме там написано, що німці і росіяни це гої, які гірші за худобу).
Аушвіц. Малюнки дегенерата.Брехня голокосту. Дракула. Хворе уявлення. Нездорова психіка. Індустрія голокосту. Маніпуляція свідомістю. Освенцім. Збочення. Єврейська зондеркоманда. Крематорій. Газова камера. Циклон Б. Ковбаса. Гонево. Хрень. СС.

 

Збоченець Олер не може обійтися без оголених жінок, жахів і карикатурних зображень німців.
жінки,малюнки,Аушвіц,Концтабір,дегенеративне мистецтво,збочення,Давид Ольер

Цей малюнок допомагає зрозуміти через що Олер образився на німців.
жінки,малюнки,Аушвіц,Концтабір,дегенеративне мистецтво,збочення,Давид Ольер


Передостаннім етапом роботи єврейської зондеркоманди було закопування відірванних монстрами дитячих кінцівок.
Аушвіц. Малюнки дегенерата.Брехня голокосту. Дракула. Хворе уявлення. Нездорова психіка. Індустрія голокосту. Маніпуляція свідомістю. Освенцім. Збочення. Єврейська зондеркоманда. Крематорій. Газова камера. Циклон Б.

 

 

В наступному малюнку дегенерата Олерта крім звичних для його "творчості" димарів, мертвих малюків та оголених жінок, з'являється незвичайна деталь - яма, в якій палає вогонь (закони фізики це заперечують).
извращения,гетто,СС,педофилия,юденрат,Аушвіц,брехня голокосту,Освенцім,жидобільшовизм,Індустрія голокосту

На закінчення процесу "вирішення жидівського питання" лише за пляшку горілки і шматок ковбаси нещасному єврею треба було написати звіт про виконану роботу та скласти списки на завтра. Видно, що німець схвалює дії єврея: "Гут, Олерт, гут!".
Аушвіц. Малюнки дегенерата.Брехня голокосту. Дракула. Хворе уявлення. Нездорова психіка. Індустрія голокосту. Маніпуляція свідомістю. Освенцім. Збочення. Єврейська зондеркоманда. Крематорій. Газова камера. Циклон Б. Ковбаса. Гонево. Хрень.

Наприкінець, звичайно ж треба було приховати до гірших часів наїдки що залишилися - ковбаску, хлібчик, молоко, помідорки, цибульку. Аушвіц. Малюнки дегенерата.Брехня голокосту. Дракула. Хворе уявлення. Нездорова психіка. Індустрія голокосту. Маніпуляція свідомістю. Освенцім. Збочення. Єврейська зондеркоманда. Крематорій. Газова камера. Циклон Б.

Этот дегенеративный Олерт известен еще и своими байками про сосиски из целлюлозы, которыми якобы немцы кормили заключенных:

 

"Late in December 1943, Schenck and Pohl conspired to test one of these synthetic products in Dachau, Buchenwald, and Sachsenshausen, using one hundred thousand inmates as guinea pigs. The product was derived from a chemical derivative, celulose—waste matter that was observed by Himmler to kill fresh water fish. In the end, only one hundred prisoners were fed the "protein sausage," which looked and was artifically perfumed like liverwurst; we do not know what the results were. But in Mauthausen, experiments with this "sausage" were performed on about four hundred inmates in 1943-1944, in the course of which more than half of the subjects died. One of the surviving inmates later said: "Dogs would not touch this sausage."
 
А вот какие стихи сочинял этот  явно ненормальный человек:
 
TASTE
This new bacon
It's the soft breasts of my girls
My grilled girls
Forget who can
After Auschwitz

Дегенеративне мистецтво, Дегенеративное искусство, Дегенераты, Извращения, Педофилия, некрофілія, сексуальні фантазії

Комментарии rss
Робер | 14.01.2011 17:47 |

 Как ты думаешь, а у тех кто выдумывает эти ужасы а затем расстреливает палестинцев - совесть есть? Задай им этот вопрос.

Sirena | 14.01.2011 17:55 |

"Эти ужасы"это какие именно,смерть,насилие,убийство,расизм?

Робер | 14.01.2011 18:01 |

 Да, именно,смерть,насилие,убийство,расизм - то что евреи вытворяют с палестинцами. Немцы с ними поступали намного гуманнее.

Sirena | 14.01.2011 18:10 |

А что именно евреи вытворяют с палестинцами?

Робер | 14.01.2011 18:28 |

 Якщо ви дійсно маєте бажання розібратися в цьому питанні - можу вам порадити книгу Роже Ґароді (Roger Garaudy) "Основоположні міфи ізраїльської політики"

Скачати Роже Ґароді "Основоположні міфи ізраїльської політики" можна тут.

Якщо вам важко читати українською мовою, ви знайдете в інеті багато посилань на російській переклад "Основоположые мифы израильской политики".

Там є всі відповіді. Дуже незвичайна книга, до речі.

 

Sirena | 14.01.2011 18:32 | | Спасибо.
Робер | 14.01.2011 18:41 | |  Заходьте ще.
alex52 | 14.01.2011 18:48 | | Когда будешь его читать, делай поправку на то, что
Робер | 14.01.2011 19:00 | |  Ви ще маєте додати, що в є лише одна богообрана
Sirena | 14.01.2011 19:08 | | Любопытно,если вы возмущены тем,что евреи делают с
Робер | 14.01.2011 19:29 | | Просто вы сделайте интеллектуальные усилия и поставьте
alex52 | 14.01.2011 20:57 | | Неужели еврейская пропаганда настолько заслепила ваш
Sirena | 14.01.2011 22:03 | | Могу сказать одно,что тот кто начел это безусловно
Sirena | 14.01.2011 19:00 | | Спасибо большое,взято на заметку)
alex52 | 14.01.2011 20:07 | | Что касается истории 930 до н. э. держава Давида
alex52 | 14.01.2011 20:08 | | — 4 н. э.), навязанной иудеям римскими завоевателями.
alex52 | 14.01.2011 20:09 | |  Средиземным морем и рекой Иордан называть «Palaestina»
Робер | 15.01.2011 00:16 | |  Зачем вы манипулируете названиями? Это все равно
alex52 | 14.01.2011 20:14 | | Беда в том, что это существо считает всех блогеров
Робер | 15.01.2011 00:47 | |  Ты о каком существе говоришь? Это типичная

а ты уже в своей семье разобрался...?

соотечественНИК | 14.01.2011 18:07 |

робер-имя какое-то не наше...
ты не засланый?...

Робер | 14.01.2011 18:19 |

 Вчив за "Кратким курсом ВКП(б)?". Чи за "Всесвітньою єврейською історією"? Судячи з "гандона" - ти рюській?  Лише вони такі некультурні.

соотечественНИК | 14.01.2011 18:23 | | я рахую,що з такими як ти-нема про що говорити...убожжжество...узко
соотечественНИК | 14.01.2011 18:34 | | одна моя ветвь-это ахейци...вторая-писарь у казаков...а
Робер | 14.01.2011 18:40 | |  "Писар у казаков" - це цікава національність....Мама
соотечественНИК | 14.01.2011 18:43 | | робер-это чисто украинское имя!а василий-тут пахне
Робер | 14.01.2011 18:48 | |  З тебе Росія так і суне... :)  Жодна нація
соотечественНИК | 14.01.2011 18:52 | | курва твоя мама була...серу вашій мамі...а най тебе
Робер | 14.01.2011 19:01 | |  Так, ти типовий росіянин, азіат тобто. Некультурний,
соотечественНИК | 14.01.2011 19:10 | | свободен,флобер...тут два варианта:-либо ты йобнутый...либо-йобнутый
соотечественНИК | 14.01.2011 19:35 | | да...шевченко был прав...гуд бай,флобер....я даже тебе
соотечественНИК | 14.01.2011 19:49 | | боже,боже...роди больше хлеба...
123Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены