Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Табачник продолжает выполнять команды Кремля: теперь российскую литературу в школах будут изучать отдельно от зарубежной

Робер | 2011-01-31 12:23:35  
Сообщение прочтено 1464 раз

Минобразования и науки, молодежи и спорта утвердило концепцию литературного образования в средних школах: согласно концепции, в школьной программе на 30-40% увеличится изучение произведений современных авторов, а русская литература будет преподаваться отдельно от курса зарубежной литературы

Как известно, в 2000 году постановлением Кабинета министров №1717 «О переходе общеобразовательных учебных заведений на новое содержание, структуру и 12-летний срок обучения» русская литература была интегрирована в курс зарубежной литературы.

Вместе с тем концепция, утвержденная в Минобразования, наоборот, допускает интеграцию украинской и мировой литературы. Кроме того, учителям предлагается уделять особое внимание произведениям из золотого фонда, проверенного, по мнению авторов концепции, «временем и многими поколениями» (чьими поколениями?).

Как отметил нардеп от БЮТ, член парламентского комитета по вопросам культуры и духовности, писатель Павел Мовчан, золотой фонд литературы должен формироваться не министром образования, а народом. «Возвращать в школьные программы писателей, пропагандировавших советскую идеологию, уже неактуально», - уверен политик.

В свою очередь практикующие учителя сомневаются в рациональности предложенных изменений. Как отметил председатель Украинского мирового союза профессиональных учителей, педагог Наталья Мацко, концепции не должны единолично вводиться решением министра. «Как минимум следует провести общественное обсуждение, привлечь научных специалистов», – уверена педагог.  По ее мнению, в Украине необходимо усиливать не гуманитарное, а естественно-математическое образовательное направление, которое является мировым трендом.

Напомним, ранее министр образования и науки, молодежи и спорта Украины украинофоб Табачник заявил, что в Украине не должна проводиться политика  украинизации. По мнению главы МОН, украинизация и нарушение европейских норм языковой политики ведет «к оттоку мозгов из страны».

Комментарии rss
UtraEsus | 31.01.2011 14:11 |

 Хай! Та чхав той Табачник на всі думки української інтелігенції! Його й поставили на цю посаду для цього. Він свідомо і конкретно знущається над нею, як також проводить цілеспрямовану політику монополізації "під себе" всієї сфери освіти і науки. Зокрема. підпорядкувавши собі ВАК, відтепер він особисто буде вирішувати. кому присуджувати наукові звання. а кому - ні. І тут не в хабарях буде справа, а в тому, НА ЯКУ САМЕ ТЕМУ написана дисертація. Жоден дисер з історії України, написаний об'єктивно, не пройде. Зокрема. я дуже переживаю за одну дівчинку. яка в Києві (у спецраді Г.М.Надтоки) захистила в грудні дисер про Р. Шухевича. Навряд чи цей захист визнає Табачник. Наскільки мені відомо, Надтока вже лежить у лікарні з серцевим нападом, що не є випадковим. Крім цього, Табачник планомірно нищить АН України - так він помщається вченим за те, що коли був головою Адміністрації Кучми, його не прийняли в академіки. Тоді наукова спільнота обрала не його, а Литвина (цей тип став академіком випадково - тільки тому, що з ним одночасно документи подав Табачник). Ось Діма й не може заспокоїтись. Яник же призначенням Діми на голову Міносвіти і науки просто пустив цапа в город. Зараз цей цап порве усе живе, що в освіті й науці України ще залишалося.

Робер | 31.01.2011 16:15 |

 Ви бачите якійсь вихід? Наскільки мені відомо не здатні згуртуватися. Але якщо він не затвердить захист цієї дівчини - зроблю все можливе щоб це питання набуло резонансу. Прошу тримати мене в курсі.

UtraEsus | 31.01.2011 17:42 |

Вибір виходу невеликий. Історія свідчить: якщо ти не можеш перемогти ворога силою (а як можна перемогти Табачника, якого всією своєю силою, незрівнянною з нашою, тримає злочинна влада?), то це можна зробити тільки одним - зробивши з нього посміховисько. Іншого виходу я не знаю. Тим більш це може бути дієвим, оскільки Табачник дуже боїться цього - він весь обріс комплексами неповноцінності, тому сатиру не терпить.

Згадана мною дівчинка зробила класний дисер, просто обалдінний! Моя аспірантка, яка має скоро захищатися в цій спецраді, була просто вражена могутньою джерельною базою цього дослідження. Обов'язково буду тримати Вас в курсі щодо неї. Уточню призвище, наукового керівника і т.ін. і повідомлю.  

Робер | 31.01.2011 18:01 |

 На жаль, ті хто найбільше має робити з нього посміховисько - студенти, вчителі, викладачі цього робити не будуть. Можливі десь на сході поодиноки акції, випади, але системної роботи я не бачу, хоча Табачник дуже вразливий.

Пам"ятаю як колись Щокін мордував Миколаєнка... Ото була системність! Він всі можливості інтернету та своїх видань задіяв, до речі, Табачнику від нього також дісталося...

UtraEsus | 31.01.2011 19:45 |

 Чого ж Щокін зараз мовчить? Табачник же - єврей. Чи спікся Щокін? Ректору Києво-Могилянки теж варто було б булки свої розпрямити та й ропочинати діяти, бо задавлять їх як кошенят. На Схід не варто сподіватися - бачили, що в Донецьку з ректором діялося. і таки ж зламали хлопця? Отож. І, до речі. ніхто з киян і не писнув на його захист. На Сході всі ВНЗ реги контролюють тотально. Що тут твориться з навчальним процесом, я Вам просто не можу описати. Давно вже немає ніяких знань (про які тільки зараз у Києві студенти почали говорити, що вони - не товар. У нас давно вже немає ніяких знань, а є товар - дипломи), а виші - далеко не базар (бо прості викладачі - давно кріпаки, тож, який там на фіг "базар"!), а супер-доходні бізнес-проекти, які належать верхівці керівництва, яке давно вже ці виші приватизувало і організувало ні багато - ні мало органи внутрішнього гестапо в них (відділи так зв. "контролю за якістю навчання"). На Сході колективи всіх вишів давно мертві, чекати від них хоча б півкання на захист автономії вишів чи ще чогось - марна трата часу. Зараз якщо столиця не підніметься - все, кабздець. Ставте крапку на Києві як на столиці. Поставлять на ДонНУ реги свого ректора і столиця плавно перепливе у Донецьк. Я давно відстежую цю тенденцію.

Робер | 31.01.2011 20:34 |

 Сьогодні Табачник звільнив ректора Запорозького університету. Невже ми такі безпорадні і не можемо завдати якійсь опір цьому жидівському свавіллю? Те що відбувається у вишах - відбувається скрізь, в бандитів схема одна.

Робер | 31.01.2011 21:02 |

 Щодо Брюховецького, то він називає речі своїми іменами: В’ячеслав Брюховецький: деякі ректори сидять, як миші під віником

UtraEsus | 31.01.2011 21:36 | | СИДЯТЬ! І БУДУТЬ СИДІТИ! Бо їм є що втрачати - я сказала
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены