<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Табачник продолжает выполнять команды Кремля: теперь российскую литературу в школах будут изучать отдельно от зарубежной

Робер | 2011-01-31 12:23:35  
Сообщение прочтено 1421 раз

Минобразования и науки, молодежи и спорта утвердило концепцию литературного образования в средних школах: согласно концепции, в школьной программе на 30-40% увеличится изучение произведений современных авторов, а русская литература будет преподаваться отдельно от курса зарубежной литературы

Как известно, в 2000 году постановлением Кабинета министров №1717 «О переходе общеобразовательных учебных заведений на новое содержание, структуру и 12-летний срок обучения» русская литература была интегрирована в курс зарубежной литературы.

Вместе с тем концепция, утвержденная в Минобразования, наоборот, допускает интеграцию украинской и мировой литературы. Кроме того, учителям предлагается уделять особое внимание произведениям из золотого фонда, проверенного, по мнению авторов концепции, «временем и многими поколениями» (чьими поколениями?).

Как отметил нардеп от БЮТ, член парламентского комитета по вопросам культуры и духовности, писатель Павел Мовчан, золотой фонд литературы должен формироваться не министром образования, а народом. «Возвращать в школьные программы писателей, пропагандировавших советскую идеологию, уже неактуально», - уверен политик.

В свою очередь практикующие учителя сомневаются в рациональности предложенных изменений. Как отметил председатель Украинского мирового союза профессиональных учителей, педагог Наталья Мацко, концепции не должны единолично вводиться решением министра. «Как минимум следует провести общественное обсуждение, привлечь научных специалистов», – уверена педагог.  По ее мнению, в Украине необходимо усиливать не гуманитарное, а естественно-математическое образовательное направление, которое является мировым трендом.

Напомним, ранее министр образования и науки, молодежи и спорта Украины украинофоб Табачник заявил, что в Украине не должна проводиться политика  украинизации. По мнению главы МОН, украинизация и нарушение европейских норм языковой политики ведет «к оттоку мозгов из страны».

Комментарии rss

 Ви бачите якійсь вихід? Наскільки мені відомо не здатні згуртуватися. Але якщо він не затвердить захист цієї дівчини - зроблю все можливе щоб це питання набуло резонансу. Прошу тримати мене в курсі.

Вибір виходу невеликий. Історія свідчить: якщо ти не можеш перемогти ворога силою (а як можна перемогти Табачника, якого всією своєю силою, незрівнянною з нашою, тримає злочинна влада?), то це можна зробити тільки одним - зробивши з нього посміховисько. Іншого виходу я не знаю. Тим більш це може бути дієвим, оскільки Табачник дуже боїться цього - він весь обріс комплексами неповноцінності, тому сатиру не терпить.

Згадана мною дівчинка зробила класний дисер, просто обалдінний! Моя аспірантка, яка має скоро захищатися в цій спецраді, була просто вражена могутньою джерельною базою цього дослідження. Обов'язково буду тримати Вас в курсі щодо неї. Уточню призвище, наукового керівника і т.ін. і повідомлю.  

 На жаль, ті хто найбільше має робити з нього посміховисько - студенти, вчителі, викладачі цього робити не будуть. Можливі десь на сході поодиноки акції, випади, але системної роботи я не бачу, хоча Табачник дуже вразливий.

Пам"ятаю як колись Щокін мордував Миколаєнка... Ото була системність! Він всі можливості інтернету та своїх видань задіяв, до речі, Табачнику від нього також дісталося...

 Чого ж Щокін зараз мовчить? Табачник же - єврей. Чи спікся Щокін? Ректору Києво-Могилянки теж варто було б булки свої розпрямити та й ропочинати діяти, бо задавлять їх як кошенят. На Схід не варто сподіватися - бачили, що в Донецьку з ректором діялося. і таки ж зламали хлопця? Отож. І, до речі. ніхто з киян і не писнув на його захист. На Сході всі ВНЗ реги контролюють тотально. Що тут твориться з навчальним процесом, я Вам просто не можу описати. Давно вже немає ніяких знань (про які тільки зараз у Києві студенти почали говорити, що вони - не товар. У нас давно вже немає ніяких знань, а є товар - дипломи), а виші - далеко не базар (бо прості викладачі - давно кріпаки, тож, який там на фіг "базар"!), а супер-доходні бізнес-проекти, які належать верхівці керівництва, яке давно вже ці виші приватизувало і організувало ні багато - ні мало органи внутрішнього гестапо в них (відділи так зв. "контролю за якістю навчання"). На Сході колективи всіх вишів давно мертві, чекати від них хоча б півкання на захист автономії вишів чи ще чогось - марна трата часу. Зараз якщо столиця не підніметься - все, кабздець. Ставте крапку на Києві як на столиці. Поставлять на ДонНУ реги свого ректора і столиця плавно перепливе у Донецьк. Я давно відстежую цю тенденцію.

 Сьогодні Табачник звільнив ректора Запорозького університету. Невже ми такі безпорадні і не можемо завдати якійсь опір цьому жидівському свавіллю? Те що відбувається у вишах - відбувається скрізь, в бандитів схема одна.

 Щодо Брюховецького, то він називає речі своїми іменами: В’ячеслав Брюховецький: деякі ректори сидять, як миші під віником

СИДЯТЬ! І БУДУТЬ СИДІТИ! Бо їм є що втрачати - я сказала про супер-вигідні бізнес-проекти, в які вони ( саме вони!) перетворили українські виші! Для початку треба викинути на хрен саме тих ректорів, хто сидить як миші. Для цього, правда. потрібна революція в системі освіти. Особисто я - тільки "за", але революції не може бути без рушійних сил і соціальної бази. Я ж їх не бачу: між студентами і викладачами немає вже жодного контакту - кожен з них розглядає інших як ні на що не здатне бидло.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены