Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Добрі новини з Аушвіцу". Чому ми не встояли під Крутами, або хто і за що вбивав нашіх українських дітей, Блог пользователя Робер
Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Чому ми не встояли під Крутами, або хто і за що вбивав нашіх українських дітей

Робер | 2011-03-10 15:59:45  
Сообщение прочтено 5895 раз


Україна,українці,голодомор,ложь,сша,Пропаганда,кгб,бандера,цру,мифы
Раніше не міг зрозуміти - звідки в Червоної армії під час громадянської війни бралася та навіжена незламність і несамовита одержимість? Адже щойно Росія вийшла із світової різанини , де розквітало дезертиство ("штики у землю!"), всі втомилися від війни.

І ще більше було незрозуміле - за яку саме ідею так само шалено билися на боці жидобільшовиків оці "інтернаціональні полки", що складалися з десятків тисяч китайців, угорців, чехів, латишів, естонців, вірмен, поляків, звільнених каторжників, випущених із в'язниць кримінальних злочинців, злодіїв, вбивць і розбійників? І все це міжнародне ошмаття відрізнялося крайньою жорстокістю. У Миколаєві чекіст Богбендер (жид), що мав своїми помічниками двох китайців і одного каторжника-матроса росіянина, замуровували живих людей в кам'яних стінах. У Пскові всі полонені офіцери, в числі близько 200 чоловік, були віддані на розтерзання китайцям, які розпиляли їх пилками на шматки. Таких прикладів можна навести безліч. Сучасник Вершинін розповідає: "Інтернацiональний полк у Харкові творив "такі жорстокості, перед якими бліднe те, що прийнято називати жахом". Білоруський дослідник В. Бешанов пише: "Китайців широко використовували для проведення каральних акцій, розстрілів, як фахівців із тортур". Було цих китайців-найманців у Червоній армії понад 40 тисяч – число стабільне, бо весь час на місце загиблих приходили добровольці, які там само спокійно й безсторонньо робили свою справу фахових карателів". До речі, китайці тоді широко застосовували здирання шкіри з рук жертв - («китайський манікюр»).

Просту і чітку відповідь я знайшов у книзі Обер-Прокурора Св. Синоду Князя Н.Д. Жевахова "ЄВРЕЙСЬКИЙ ТЕРОР У РОСІЇ". Він пише - це були наймані вбивці, що складалися із з жидів і покидьків всякого роду національностей, безпосередні виконавці, кати, яки впивався кров'ю своїх жертв і одержували плату відрядно, за кожного страченого. У їх інтересах було стратити можливо більшу кількість людей, щоб побільше заробити. Між ними видну роль грали і жінки, майже виключно жидівки, і особливо молоді дівчата, які вражали своїм цинізмом та витривалістю навіть закоренілих вбивць, не тільки росіян, але навіть китайців. «Заробіток» був великий: всі були мільйонерами. Не підлягає ні найменшому сумніву, що між цими людьми не було ні одного фізично і психічно нормальної людини: всі вони були дегенератами, з явно вираженими ознаками виродження, і повинні були б знаходитися в будинках для божевільних, а не гуляти на волі, усі відрізнялися шаленої розбещеність і садизмом, перебували в підвищено нервовому стані і заспокоювалися тільки при вигляді крові..."

Отже, захищаючи Україну, під Крутами три сотні дітей намагалися зупинити армію найманців Ротшильда, які билися за долари. Хоча в той час в Росії долари нікому не були потрібні, тоді в найбільшій ціні був кокаїн, і, звичайно, патрони, гранати, кулемети, нагани та маузери. Буде зброя - буде можливість вбивати і грабувати своїх жертв, буде кокаїн - буде навіженість і несамовитість. Все це Ротшильд пароходами спрямовув в Росію своєму оператору Лейбі Троцькому, який сам перед тим таким же пароходом прибув із Америки разом із грошима і бандою жидівських найманців, яких він навербував в американських в'язницях.

Почитайте спогади сучасників про Громадянську війну, ключові слова там - кокаїн та наган. От чому ці банди дегенератів оскаженіло і осатаніло сунули на багатий Кіїв - вони вже відчували запах крові і здобичі... А тут ці хлопчикі на шляху обнюханих кокаїном професійних вбивць...

Я впевнений, що про це все чудово знає професійний українофоб Табачник.

=====

Тому хто не вірить - ще одна цитата з написаної в 1918 р. статті постійного кореспондента англійської газети "Морнінг Пост" в Росії Віктора Марсдена:

"Жидівський уряд Росії править Росією за допомогою створення збройних загонів, кожен з яких має спеціального комісара особисто від Льва Троцького, що є реальним диктатором Росії (а я колись дивувася, чому китайським батальоном командує угорський жид Беля Кун). Ці збройні загони представляють собою банди карних злочинців, не гребують вбивати своїх власних співгромадян. Лев Троцький має прямий вихід на західних банкірів, і є тому невичерпним джерелом грошей і зброї. Фактично в Росії тільки одна людина - Лев Троцький має валюту. Маючи валюту і зброю, Лев Троцький озброює карних злочинців і бандитів, перед якими він має на меті придушення будь-якого опору в Росії своєму режиму.

Росія вся злиденна і експропрійована жидівськими комісарами, в ній люди вмирають з голоду мільйонами, але банди Троцького всі озброєні новісінькою європейським зброєю, і немає ніякого браку боєприпасів. Жидівські емісари Троцького за кордоном забезпечують Троцькому надходження зброї в борг під наступне надання концесій на розробку російських природних багатств. Роздає концесії сам Троцький. Хто з керівників банд, що таким чином озброюється Троцьким, слухається Троцького, той продовжує отримувати гроші й зброю і приєднується до загонів регулярної Червоної Армії. Хто ж перестає слухатися Троцького, той перестає отримувати гроші і зброю (треба додати "і кокаїн"), тому всі вони, хоча і можуть деякий час поколобродити, але в кінцевому підсумку приречені.

Ясно, що, маючи необмежений приплив грошей з-за океану, Лев Троцький, який раніше мав американський паспорт, повинен виграти цей нечесний поєдинок з російським народом, тому що проти російського народу фактично бореться весь світ і гірша частина його самого. Отже, Лев Троцький разом вбиває двох зайців: з одного боку він винищує російське населення, а з іншого боку він створює вірну особисто йому армію. Шпигуни Троцького знаходяться всюди і шпигують за кожним християнином. Будь-яка провина у Троцького карається стратою."

=======

Зрозуміло, куди йшли "діаманти для диктатури (жидівської) пролетаріату", але зверніть увагу ось на це - "Жидівські емісари Троцького за кордоном забезпечують Троцькому надходження зброї в борг під наступне надання концесій на розробку російських природних багатств. Роздає концесії сам Троцький".  Мільярдні концесії  під загрозою, а тут якісь хлопчики заважають... Чи були в них, і в України загалом, шанси встояти перед тими озброєними до зубів найманцями?

А тепер домашнє завдання  - згадайте як на Україні лютували банди під назвою "продзагони", які набивали зерном ешелони для Німеччини - так жидобільшовики оплачували «квиток до опломбованого вагону»...


Одна из банд "Красной армии" - отряд Бундовцев за "рабоче-крестьянское освобождение". Бундовцы - это еврейские крайне правые националисты (фашисты), какое они имели отношение к рабочим и крестьянам - непонятно.

Комментарии rss
leginaest | 10.03.2011 16:11 |

Такие-же факты в книгах:Бунич  "Полигон Сатаны",  Г.Климов   "Протоколы советских мудрецов. "" Божий народ."

Робер | 10.03.2011 16:22 |

 Я дійсно чомусь ніколи не задумувався, що ті числені інтернаціональні легіони що штиками торували шлях жидобільшовикам - то звичайні найманці. І що не було ніякої "пролетарської ідеї", як кажуть, нічого особистого - лише бізнес.

-- | 10.03.2011 16:15 |

 Але ж тоді треба визнати, що Сталін був правий, коли згодом винищив всіх більшовікив першої хвилі....

Робер | 10.03.2011 16:24 |

 Там все було набагато простіше, не винищив би Сталін - винишили б Сталіна. Власне, вони його потім отруїли, але це вже інша історія.

leginaest | 10.03.2011 16:49 |

Тему наёмников любая власть обходит стороной,потому,что любая власть ей пользуется.Простой пример-Лёнька-Япончик,ккогда формировал одесский уркаганский отряд сказал:--это власть наша,и мы её будем поддерживать.А вся одесская братва-евреи-гопники.И то что происходит сейчас хорошо изложил Э.Ходос  В книге "Еврейский синдром" Про хаббад и не только.www.hodos.kharkov.ua

Робер | 10.03.2011 16:53 |

 На жаль, Ходос не науковець, і йому не вистачає вміння знаходити і інтерпретувати історичні факти. Але його публіцистичні оповідання безцінні, адже він сам знаходився в тусовці, тобто ці факти заслуговують повної довіри, тим більше вони багато чого пояснюють і нічому не суперечать.

leginaest | 10.03.2011 17:02 |

Он не науковец-это правда,но он посвящённый в доктрину сионистов,понимающий суть еврейства не как наблюдатель,а как участник процесса.Это дорогого стоит.

Робер | 10.03.2011 17:34 |

Його основна заслуга в тому, що він відкрив всім очі на діяльність хабадників. 

leginaest | 10.03.2011 17:58 | | Согласен.Это смелый поступок.
Робер | 10.03.2011 18:02 | |  А потом его "отлучили от синагоги" и перестали
leginaest | 10.03.2011 18:22 | | Не знаю.Надо порыскать по сети,поглядеть.
leginaest | 10.03.2011 16:59 |


 .Сталин понимал правила любой революции,которая сама и пожирает своих детей.Потому и уничтожал "бешенных псов", т.к. они не умели и не хотели ничего делать кроме бунта и переворотов.Ситуация схожа с майданом2004-5г.Померанки сковырнули Пахана,но перегрызлись меж собою,и всё похерили.А колбасили леворуционеров те-же наёмники-латышские стрелки.Дома б их поубивали,вот и служили на совесть,пока и самих не грохнули,опять-же по законам революции.

Робер | 10.03.2011 17:30 |

 Ви вважаєте, що Сталін не був скаженим собакою? Просто його банда перемогла банду Троцького (який представляв сіоністів). А потім сіоністи погнали на Росію Гітлера...

Так от, банда Сталіна - це були "першоконники" - 1-ша Кінна значною мірою складалася з козаків, і її ватажок Семен Михайлович Будьонний був страшним антисемітом, будьонівці систематично займалися погромами і грабували жидів. А 2-Кінна - це була банда найманців Троцького. Командарми 1-й і 2-й Кінних армій С. Будьонний і Ф. Миронов були заклятими ворогами. Загальновідома ворожнеча другоконника Тухачевського з командармами Гіттісом, Самійло, з тим же Будьонним, першоконника Ворошилова - з другоконником командармом Шоріним і т.д. На початку січня 1920 року в ході Єгорлицької операції на Кубані через ворожнечу Будьонного (1) і Думенко (2)  загинула майже вся Залізна дивізія В. Азіна (банда найманців Троцького). Сталін поставив 1-шу Кінну армію в привілейоване становище, як інструмент протистояння Троцькому в рядах Червоної Армії. Коли, приміром, у 1920 році Реввійськрада з подачі Троцького засудила будьонівського начдива А. Пархоменко до розстрілу за дикі звірства в межах осілості євреїв, Сталін домігся заміни йому "вишки" на розжалування в рядові, а через два місяці Пархоменка поновили на колишній посаді...

leginaest | 10.03.2011 17:42 |

Наоборот--Сталин был "лучшим" из бешенных псов.И его паранойЯ  ему в этом и помогала.Кроме того он очень умело стравливал иудейские рев.группировки между собой,и когда они поняли,как он их развёл,было поздно.Ну не зря-же он целый год стажировался в иезуитской школе,после Горийской семинарии.Просто это умалчивают.К стати:фамилия Джугашвили переводится,как-сын еврея.А их ,после исхода расселилось на Кавказе и в закавакзье(В1-2 веках)и умножилось к началу20 го века--около250 000.Влияние на регион неслабое.

a3n5 | 10.03.2011 17:45 |
На хрена стільки статистики? Подивіться на кількість жертв!
leginaest | 10.03.2011 17:57 |

Если не знать,не разглашать причины и мотивы-всё будет повторяться,пока люди не выработают иммунитет от этого.А почему тогда в архивах секретные отделы до сих пор?Кто-то приберегает на случай,а вдруг старые методички и планы понадобятся!Схемы-наработаны,опыт накоплен,система работает!Установить,перезагрузить,и готова мясорубочка.

Робер | 10.03.2011 18:01 | | Эти планы все известны - читай "Протоколы сионских
leginaest | 10.03.2011 18:19 | | Протоколы я прочёл ещё 30 лет назад.Психотехнологии.Партстроительство.Сетевая
Робер | 10.03.2011 18:49 | |  Какое такое "идеологическое оружие" хранится
leginaest | 10.03.2011 19:56 | | Гитлер смог добиться результатов лет за5.И Сталин тоже.
Робер | 11.03.2011 15:49 | |  Я все эти технологии прекрасно знаю, многео могу
leginaest | 11.03.2011 15:59 | | Вряд ли это заслуга Ельцина.Сейчас вождизм уже отошёл
Робер | 10.03.2011 18:00 |

Просто они на него не сразу обратили внимание, а то притравили бы немедленно.  Сталин тоже был патологическим убийцей - не надо его обелять. Один голодомор чего стоит. Он был системный украинофоб, только чудо помешало банде Сталина-Жукова выселить всех украинцев в Сибирь в 1945-м.

leginaest | 10.03.2011 18:13 |

Это узкое понимание процесса.Сталину надо было сломить крестьянство,как класс.Как самостоятельную,товаропроизводящую ,независимую силу.И отнять продовольствие,для единоличного распределения.А на Украине и был максимально выраженно представлен  самодостаточный крестьянин,который помнил и махновщину и самостийщину.И не хотел идти в кабалу колхозов за басплатно.И тогда большевики,а не только один Сталин применили голодомор как оружие против целого класса,а не против украинцев избирательно.Сейчас ,обманывая в деталях,хотят дальше стравливать и разжигать межэтнические конфликты.Разделяй и властвуй.Работа продолжается.

Робер | 10.03.2011 18:19 | |  Только что делать с доказательствами того что
leginaest | 10.03.2011 18:25 | | Озвучивать.Аргументировано доказывать.Я  не имею
Робер | 10.03.2011 18:46 | |  Они не могут служить оправданием гибели миллионов
leginaest | 10.03.2011 19:44 | | Да я и не собираюсь никого оправдывать.Важно понять,что
Робер | 11.03.2011 15:51 | |  Ты на правильном пути. Правило №1 - не позволять
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены