Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Моше Кацава выгнали из Бабиного Яра

Робер | 2011-04-15 15:27:16  
Сообщение прочтено 4574 раз

Группа израильтян и евреев Киева на сексуальной почве сломали мемориал, на котором было выгравировано имя бывшего президента Израиля Моше Кацава.

Траурный камень был установлена в Бабином Яру на месте где евреев готовили к отправке со станции Лукьяновка-Товарная в годы Второй мировой войны. "Имя этого насильника оскверняет их память", - заявили организаторы акции.

Камень был установлен в период пребывания Кацава на посту президента государства. Он также присутствовал на церемонии открытия мемориала, а на доске помимо имени Моше Кацава выгравирован отрывок из его речи. На этой неделе группа израильтян и местных евреев пробрались ночью к мемориалу и сломали его.

Как сообщает "Маарив", Сар-Эль Давидович, житель Нетании посетил мемориал и увидел, что он сломан, а доска с именем Кацава валяется отдельно. Он поинтересовался в еврейской общине Киева обстоятельствами происшествия, и ему рассказали, что речь идет об инициативе группы израильтян, подговоривших местных евреев принять в этом участие. "После приговора Кацаву, они решили, что недопустимо увязывать его имя с памятью жертв, так и родилась эта инициатива", - добавил Давидович. 

Бабин Яр — урочище в северо-западной части Киева — во время войны недалеко от этого места евреи проходили санобработку, в овраги Бабиного Яра  сбрасывали лишние вещи (мотлох), которые отбирали у евреев перед их отправкой в трудовые лагеря и гетто с недалеко расположенной железнодорожной станции Лукьяновка-Товарная (как известно, евреям надлежало прибыть на угол улиц Мельникова и Дегтяревская - именно на Дегтяревской располагалась ж/д станция).

До речі, а чого б це євреї останнім часом нічого не пишуть про те що з під землі в Бабиному Яру декілька місяців виривалися гейзери крові?

Тетяна Тур. Правда про Бабин Яр

Валерій Лапікура. Бабин Яр: трагедія як товар для гешефту

Григорій Мусієнко Бабин яр: реанімація голокосту і приватизація України

Данило Дятель Версії гіркої правди

Михайло Нікіфорук Чи було щось у Бабиному Яру? Факти проти міфу

Герберт Тідеманн. Бабин Яр: Критичні питання та коментарі

Комментарии rss

ммм... цікаво було б перевірити, повідомлення про злочин в прократуру хтось наваяв ?

 Вони зобов'язані реагувати на повідомлення про злочин у ЗМІ.

І всі ЗМІ вивчати також зобов"язані ?

Імхо потрібна заява від зацікавленої (тієї, чиї права порушені) сторони з посиланням на повідомлення ЗМІ

В діяльністі по виявленню злочинів використання повідомлень засобів масової інформації для виявлення злочинів є важливим елементом роботи правоохоронних органів у сфері кримінального судочинства. Потрібно відмітити неналежний рівень використання органами дізнання та досудового слідства України повідомлень ЗМІ для виявлення злочинів. Це пов'язано насамперед з тим, що специфіка основної роботи оперативного уповноваженого, слідчого, прокурора не містить у собі елементу пошуку інформації з газет, журналів, теле- та радіопередач, Інтернету.

Шляхом вирішення цієї проблеми, на мою думку, повинне стати створення спеціальних інформаційно-аналітичних підрозділів, які б займалися моніторингом повідомлень ЗМІ. Після виявлення потрібної інформації вони б передавали її відповідним підрозділам для перевірки та реагування.

Створення таких підрозділів дозволить:

1) ретельно вивчати потоки інформації у ЗМІ про кримінальні явища, здійснювати пошук ознак підготовки та вчинення злочину;

2) своєчасно виявляти події з ознаками злочину та інформувати про них відповідні правоохоронні органи для реагування;

3) розкривати злочини “за свіжими слідами”;

4) прогнозувати злочинність, виявляти її тенденції (особливо щодо можливостей використання ЗМІ в протиправній діяльності);

5) попереджувати злочини на стадії підготовки; 6) виявляти причини та умови, що сприяли скоєнню злочинів.

Угу, проте оскільки ніхто не ідеальний, будь-яке повідомлення може залишитись поза увагою (і відповідальнісь за це не настане ні для кого), а от якщо є звернення від того, чиї права порушені, справа зовсім інша

 Чому ж ти не оформила заяву про наругу над пам"ятником в Бабиному Яру? Я вважав що достатньо повідомлення у ЗМІ.

Ви ж в ЗМІ повідомлення помітили, а не я Rolling Eyes

Повідомлення в ЗМІ наразі достатньо для того, аби нікому нічого не робити, ні Вам, ні правоохоронним органам

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены