<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Добрі новини з Аушвіцу искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Відповідальність за сутички у Львові несе Янукович. Просто прочитайте.

Робер | 2011-05-10 22:57:42  
Сообщение прочтено 628 раз

Персональну відповідальність за події у Львові 9 травня несе Президент Віктор ЯНУКОВИЧ.

Про це йдеться у заяві ВО «Батьківщина».

«Відтак радник ЯНУКОВИЧА Ганна ГЕРМАН мала би набратися сміливості зайти в президентський кабінет і назвати речі своїми іменами, а не відбілювати свого шефа від очевидної провини за безчинство», - заявили у «Батьківщині», коментуючи думку Г.ГЕРМАН про причини сутички у Львові на День перемоги.

«Не ТИМОШЕНКО, а Партія регіонів імені ЯНУКОВИЧА порушила спокійну і толерантну підготовку країни до Дня перемоги безвідповідальним законом про червоні прапори. Не ТИМОШЕНКО, а підлегла ЯНУКОВИЧУ міліція організувала зелений коридор провокаторам із радикальних проросійських організацій, які й не приховували своєї мети організувати безлад у Львові», - йдеться у заяві.

У зв’язку з цим у партії «Батьківщина» підкреслюють, що вперше за роки незалежності 9 травня перетворилося на день, що розколов країну. «Саме ЯНУКОВИЧ став першим із чотирьох українських президентів, за урядування якого 9 травня перетворилося на день насильства і розколу країни», - йдеться у заяві.

Крім того, у «Батьківщині» вважають активне обговорення сутичок у ЗМІ спробою влади відвернути увагу суспільства від зростання цін і тарифів, погіршення життя у країні загалом.

«Мета ЯНУКОВИЧА очевидна. Протягом тривалого часу засоби масової інформації були зайняті обговоренням доцільності чи недоцільності рішення влади в обов’язковому порядку вивішувати в ці дні червоні прапори, а після 9 травня переймаються сутичками, конфліктами та протистояннями. Суспільну увагу цілеспрямовано відведено від зростання цін на продукти харчування, на паливо, від драконівських житлово-комунальних тарифів, від катастрофічного погіршення життя у країні. І це ще раз доводить цинізм і брутальність методів нинішньої влади, готової зіштовхувати лобами людей, щоб уникнути відповідальності за економічний провал в країні», - зазначає прес-служба.

Водночас, у «Батьківщині» мають надію, що у президента “вистачить розуму схаменутися і накласти вето на закон “Про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги в Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги).

«Цей документ розколює Україну і сіє ворожнечу між громадянами в різних частинах нашої країни. Він порушує виборчу обіцянку ЯНУКОВИЧА, який божився запровадити мораторій на ідеологічні питання, що роз’єднують суспільство», - йдеться у заяві «Батьківщини».

Як повідомляв УНІАН, 21 квітня 2011 року міськрада Львова заборонила вивішувати червоні прапори в День Перемоги.

6 травня Львівський окружний адмінсуд заборонив проведення 9 травня в місті будь-яких масових заходів.

Незважаючи на це, 9 травня після офіційних заходів біля Пагорба Слави і Марсового поля у Львові відбулися зіткнення між представниками патріотичних сил і особами, які намагалися святкувати під черврними прапорами , - представниками партій КПУ, «Родина», «Русское единство» і нібито ветеранами.

За даними ВО "Свобода", під час зіткнень у Львові було затримано п`ять активістів і прихильників парторганізації «Свободи». Крім того, в лікарню потрапили двоє її членів. Одному, 1983 р.н., прострелили ногу, другому, 1988 р.н., міліцейським кийком розбили голову, лікарі діагностували в нього струс мозку.

ПРОВОКАЦІЯ - Державної важливості.

Комментарии rss
В | 10.05.2011 23:22 |

Меня не интересует политика, но всё же не могу не написать о том, очевидцем чего я стал сегодня неподалёку от львовского Холма Славы. Жаль, не взял фотоаппарат.

Итак, прогуливаясь по Лычаковской, я увидел большую группу людей с красными и российскими флагами, транспорантами, плакатами.
Я, конечно, читал, что акция пророссийской партии "Русское единство" то ли состоится во Львове, то ли не состоится... запутано там всё у них было. Ну вот, думаю, всё же приехали.

Я надеялся, что у львовян хватит трезвости не поддаваться на провокации падких на чужое внимание пиарщиков, но когда я увидел то, что отчебучили "митингующие", от моей надежды и след простыл.

Они, как по команде, вдруг стали выкрикивать лозунги, оскорбляющие местных жителей. Причём, заметьте, лозунги не политические, а оскорбляющие людей по национальному признаку. Больше всего запомнилось "Хохлы - параша! Победа эта наша!", "Смерть Галичине!"... были и прочие.

Конечно же, спустя пару минут завязалась потасовка. Поскольку численный перевес был, естественно, не на стороне провокаторов, им пришлось убегать. И тут с их стороны раздались выстрелы.

Теперь, зайдя на новостные сайты я вижу развесистую "лапшу" в виде сотен новостей, которые утверждают, что мирные демонстранты мирно себе несли венки к вечному огню, и вдруг ни с того ни с сего были атакованы львовскими фашистами. Или вон, новость, что бендеровцы напали на демонстрацию ветеранов, и избили их; и ещё тонны лапши с клюквой.

Я думаю, в любом городе если идти, громко выкрикивая ругательства в адрес его населения, то это добром не кончится. В чём же тут особенность именно Львова, который теперь пытаются выставить форпостом фашизма?

Такая вот, продуманная, и по-сути беспроигрышная провокация.

Интересны цели её организаторов. Любви к русским она точно не прибавит, и запад с востоком не сплотит.
Целью акции, считаю, может быть только разжигание межнационального конфликта, или пиар своей партии на этом фоне.

Представитель пророссийской партии, организовавшей провокацию, перед проведением марша утверждал, что его целью является защита прав русских, живущих во Львове.

Что ж, отдельное ему спасибо за защиту моих прав. Я, например, не знаю украинского языка, как не знаю и того, захотят ли теперь жители города отвечать мне на русском.

пруфлинк

Робер | 10.05.2011 23:45 |

 Да, сегодня єто сообщение взорвало интернет - агенты гебни работают в его блоге не покладая рук, но в каментах россиян, как ни странно, симпатии на стороне украинцев, а не проплаченых из России провокаторов.

Робер | 10.05.2011 23:46 |

Народний Рух України вважає, що провокації у Львові 9 травня готувались на найвищому рівні.

Про це йдеться в заяві партії.

В заяві наголошується, що «День Перемоги над нацизмом в усій Європі є в першу чергу приводом згадати про жахи війни та тоталітаризму, схилити голови перед загиблими – солдатами, мирними мешканцями, в’язнями концтаборів». «А згадавши – об’єднатися довкола ідеї творення нового, вільного від мілітаризму, імперіалізму та тоталітаризму європейського суспільства», - підкреслюють в НРУ.

В партії висловлюють жаль, що в Україні цей день продовжують святкувати як свято «совєцького патріотизму». «Мілітаризм, імперіалізм, тоталітаризм – цвітуть буйним цвітом. Замість пропаганди миру – військові паради, замість засудження диктаторів – «Сталін кращий за Гітлера», замість заперечення імперських ідей та нагадування про ціну волі народів – возвеличення комуністичної імперії та її символів», - йдеться в заяві.

Рухівці підкреслюють, що в усіх європейський країнах, які захопив «молох» війни, вже давно настало примирення суперників, тому там і святкують не перемогу, а примирення. «Лише в Україні продовжується війна минула, лише в Україні продовжують воювати проти частини нації, що воювала проти тоталітарних фашистського і комуністичного режимів – УПА та її симпатиків», - наголошують в НРУ.

В заяві констатується, що й цьогорічне святкування Дня Перемоги не стало днем свята примирення українського народу. «Хоча б тому, що нинішній владі об’єднане, консолідоване суспільство не просто не потрібне – воно шкідливе! Тому влада діє згідно з принципом «поділяй та владарюй» і використовує для цього 9 травня як розмінну монету в своїй грі», - вважають в НРУ.

«Внаслідок авантюрних комбінацій влади у Львові 9 травня пролилася кров», - наголошують в партії, зауважуючи, що це сталося, незважаючи на рішення суду, яким усім політичним силам було заборонено проводити будь-які акції. «Зіштовхнувши радикалів з обох боків режим організував криваві сутички, які на його думку мають спрямувати енергію українських громадян на боротьбу між собою, замість протистояння злочинним діям корумпованої влади. Демонстративна бездіяльність правоохоронців зайвий раз підтвердила те, що провокація планувалась на найвищому рівні», - зазначається в заяві.

Народний Рух заявляє про неприпустимість «такої людожерської політики». «Ми – національно-демократичні сили України – мусимо зробити все можливе для припинення протистояння у суспільстві, єднання українського народу задля боротьби проти головного ворога – продажної і корумпованої владної системи. В єдності народу – наша сила.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены