Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге eva искать в постах/комментариях пользователя eva
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

*#06# (1)
1968 (1)
2008 (1)
3D-шоу (1)
9 лет (1)
ABBA (1)
AdPro (4)
baby (1)
beautiful (1)
Big Cat (1)
Black_box (1)
Coca-Cola (1)
Farinelli (1)
FIFE (1)
FISH (3)
goop (1)
happy end (1)
HTC ONE (1)
ipad (1)
iStrategy (1)
JuBaFilms (1)
King (1)
Kiwi (1)
Lacrimosa (2)
life (1)
Lyrics (1)
Maine coon (144)
MegaTroll (1)
mp3 (1)
Nyusha (1)
Paranoid (1)
pixar (1)
plugin (1)
Queen (1)
Rammstein (1)
Rinaldo (1)
Ritz (1)
Scarlett (1)
selva (1)
Small Cat (1)
SMM (1)
Stripped (1)
Toyota (1)
VIASAT (1)
бани (1)
бар (1)
Бах (1)
баян (7)
бог (1)
вв (1)
видео (128)
Вино (3)
гимн (1)
Дамур (122)
Дети (8)
дом (1)
доча (1)
ДР (2)
енот (1)
ЖУТЬ (1)
Зима (12)
зира (1)
Игра (3)
Иные (5)
Ищу (3)
каки (1)
Киев (6)
кино (18)
клип (1)
коты (44)
Круг (1)
Крым (1)
Курт (2)
лев (2)
Лена (1)
лето (1)
Люди (2)
мамы (1)
мета (5)
миф (1)
МКС (1)
мода (1)
моЁ (1)
мозг (2)
МТС (1)
Нийа (1)
нут (1)
Нюша (1)
Обоз (2)
Орел (1)
Осень (21)
рев (1)
Рем (1)
смех (1)
снег (1)
спам (1)
СССР (1)
танк (1)
Тату (1)
тигр (1)
туи (1)
ТЭТ (1)
ужас (1)
утро (1)
фейк? (1)
фото (132)
Фрея (12)
Хiй (1)
Хаус (1)
царь (1)
цирк (1)
часы (1)
юмор (2)
язык (1)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Понедельник 17 марта 2014
Сообщение прочтено 614 раз
eva | 2014-03-17 16:07:28

http://imageshack.com/a/img208/1667/oj3.gif

Пятница 14 марта 2014
Сообщение прочтено 1383 раз
eva | 2014-03-14 14:06:28
Що потрібно мати при собі на випадок війни: екстренна валіза

 

77668c62921831d0f9baa979a6bd462c

Екстренний рюкзак – це узагальнене визначення базового набору речей, необхідного кожній цивільній людині, щоб вижити в будь-якій екстремальній ситуації. Цивільний тривожний рюкзак, як правило, являє собою укомплектований рюкзак об’ємом від 30 і більше літрів, що містить необхідний індивідуальний мінімум одягу, предметів гігієни, медикаментів, інструментів, засобів індивідуального захисту та продуктів харчування.

Всі речі в тривожному рюкзаку є новими (періодично поновлюваними) і не використовуються власником у повсякденному житті. Цивільний тривожний рюкзак призначений для максимально швидкої евакуації із зони надзвичайної події, будь-то землетрус, повінь, пожежа, загострена криміногенна обстановка, епіцентр військових дій і т.д. У цей складний час тривожний рюкзак повинен бути присутнім в кожній родині. Якщо ви думаєте інакше, то вам немає сенсу читати далі. В першу чергу треба визначитися з самою валізою. Для цієї мети зручніше використовувати невеликий рюкзак. Чому рюкзак, а не сумку? Уявіть ситуацію, в якій вам доведеться йти пішки, а не їхати на машині.  

Наприклад, всюди затор і треба терміново евакуюватися пішки. Накинули рюкзак і пішли. З сумкою проблематичніше – тягати менш зручно. Відразу хочеться сказати про укладання рюкзака. Як невеликі, так і експедиційні рюкзаки треба укладати не за принципом «важке – вниз», а розподіляти вантаж рівномірно. Відмінно , якщо у вас буде рюкзак з «підвалом» (нижнім клапаном). Укладайте рюкзак так , щоб можна було швидко і без ускладнень знайти потрібну річ. Добре, якщо рюкзак укомплектований спеціальною накидкою від дощу.

Якщо в комплекті її немає, то її можна купити окремо. Так само варто відзначити, що перевагу треба надавати рюкзаку, який зручно розташовується на спині, не сковує рухів і не розійдеться по швах в перші 30 хвилин. Розглянемо тепер більш детально і ґрунтовно , які комплекти речей і продуктів першої необхідності вам необхідно буде зібрати. Список частково заснований на рекомендаціях Нью-Йоркської служби з надзвичайних ситуацій. Можливо, у вашій місцевості і для вашої родини його доведеться скоротити або, навпаки, розширити. Наприклад, у літні , інвалідів та дітей є особливі потреби.

Отже, на випадок екстренної евакуації радиться мати напоготові міцний і зручний рюкзак з найнеобхіднішим. У нього рекомендується покласти наступне:

1. Копії важливих документів у водонепроникній упаковці. Заздалегідь зробіть копії всіх важливих документів – паспорта, автомобільних прав, документів на нерухомість, автомобіль і т.д. Документи треба укладати так, щоб у разі необхідності їх можна було швидко дістати. У деяких джерелах так само вказують серед документів тримати кілька фотографій рідних і близьких.

2. Кредитні картки та готівку. Нехай у вас буде невеликий запас грошей.

3. Дублікати ключів від будинку і машини.

4. Карту місцевості, а також інформацію про спосіб зв’язку і умовленому місці зустрічі вашої родини.

5. Засоби зв’язку та інформації. Невеликий радіоприймач з можливістю прийому в УКХ і FM діапазоні. Зараз є недорогі приймачі з динамо-машиною і акумулятором. Дозволить бути в курсі ситуації. Запасні батарейки до радіоприймача (якщо потрібні). Можна взяти мобільний телефон (якщо є) із зарядним пристроєм.

6. Ліхтарик (краще кілька) і запасні батарейки до нього.

7. Компас,
Читать

Вторник 10 мая 2011

Михаил Шмулев

ПОЧЕМУ Я НЕ ПРАЗДНУЮ ДЕНЬ ПОБЕДЫ

 I

Вдумайтесь в само слово «Победа». Оно тешит тщеславие, разжигает гордыню и наполняет сознание людей т.н. национальной идеей. Но ведь победы без потерь – убитых, раненых и пропавших без вести – не бывает. А нашему народу в последней войне она обошлась в 28 миллионов человек, не считая покалеченных. А разрушенные села, города, а где-то сгинувшие без вести? Да и наша ли это победа? Победил ли народ? А, может, коммунистическая идеология и Сталин?

Мне досталась нелегкая доля пройти такие круги войны, какие, смею сказать, мало кто проходил. Поэтому во весь голос и говорю, и пишу то, что мною выстрадано и  передумано.

В 1939 году меня призвали в так называемую Народную армию Финляндии, созданную при марионеточном правительстве Отто Куусинена. Нашему лыжному батальону поручалось водрузить Красное Знамя над президентским дворцом в Хельсинки. Но не удалось! Числились мы, призванные из Казахстана и других мест Союза, жителями Карелии. Считалось, что мы знаем финский язык, форма и знаки у нас были тоже финские. Что это? Маленькая или большая политика? Но ведь тут гибли, замерзали в снегах наши люди. Во имя чего? Ложь и в том, что наше вступление в Прибалтику приветствовалось местным населением. 16 июня 1940 года моя часть подошла к рубежам Латвии и должна была разгромить пограничные заставы, если к 6 часам 17 июня наш ультиматум не будет принят. А вся пограничная служба Латвии составляла всего тысячу человек! То был «аншлюс», то есть захват, присоединение с помощью военной силы. И мне лично хочется попросить у прибалтов прощения за мое участие в этой операции.

Война 1941-45гг. застала меня в Бресте. Отсюда началось наше беспорядочное отступление, пленение сотен тысяч недостаточно подготовленных бойцов. Сам я, выходя из окружения, уже будучи легко раненым, видел весь ужас начинающейся войны. Что же это было? Колоссальное количество военной техники, стянутой в одно место – Оржица, захваченное немцами. Подожженные
Читать

Сообщение прочтено 875 раз
eva | 2011-05-10 13:29:14

Отечественная война показала нам, что мы такое есть на свете,Читать

 

Вторник 12 августа 2008
Сообщение прочтено 2269 раз
eva | 2008-08-12 01:44:16
http://blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/48a061bca2e68/

... "Сейчас нацисты пытаются закрыть русские школы и заблокироватьдеятельность филиалов российских вузов, в дальнейшем же, если их неостановить, они перейдут к прямому насилию...

... Майданная власть в Севастополе является оккупационной в полном смысле этого слова. Назначенные ею гауляйтеры ведут себя как коменданты армии захватчиков...

... Националистический режим требует от гауляйтеров в Севастополееще более активизировать русофобскую политику для нанесения севастопольцам как можно более чувствительных ударов, унижения их достоинства, стирания памяти о подвигах предков... Это должно морально сломать горожан или заставить их уехать....

... Уже звучат голоса майданных идеологов, предлагающих целенаправленно заселять Севастополь преданными идеям "оранжизма" выходцам из Галичины и материально поощрять их многодетность, что заставляет опять вспомнить Косово, которое все оккупанты целенправленно заселяли албанцами...

... В Белом доме понимают, что что даже в гипотетическом случае вывода ЧФ "оранжевым" не удастся удержать город, сделать его жителей бессловесной биомассой эксперимента по фашизации страны."***
Всяця маячня під заголовком "Третья оборона Севастополя" оприлюднена вгазеті "Республика Крым" за підписом Дмитра Табачника. Для тих, хто незнає, хто це такий, зазначено, що "доктор исторических наук, профессор". Забули додати, що ще полковник, хоча, здається, нахабно привласнені полковничі погони з нього зірвав ще Кучма.

Кучмасвого часу позбувся Табачника, але потім дозволив Януковичу йогопідібрати. Янукович лише виграв би, якби подібно Кучмі очистився від зоологічного українофоба, який ідеологічно може вписатися хіба що доВітренчихи.

Справедливості ради зазначу, що зацитована тут глибоко наукова праця "проффессора" Табачника вийшла друком ще 24липня, до початку російсько-грузинської війни, але по суті це нічого неміняє. Деякі регіонали, як я зрозумів, готові очищати Севастополь від"українських гауляйтеріів", і єдине, чого їм бракує, так цевідповідного сигналу з Москви.

А щодо "українізації Криму та Севастополя", то, перебуваючи в Великій Ялті, я, звичайно, намагавсязнайти бодай якісь її ознаки і, о жах, знайшов. В одному з ресторанівна власні вуха чув, як пісню з україномовного репертуару Ані Лоракнахабно дозволив собі якийсь лабух – очевидно, це і був хтось з"нацистів-оранжистів". Втім, заспокоїла стаття в газеті "Ялтинскийвестник" під заголовком "С русским языком в Ялте все нормально".Правда, матеріал написав звичайнісінський кримський журналіст. Та кудикурячому мозку репортера до професорського інтелекту Табачника, який претендує на роль головного ідеолога Партії Регіонів?
Понедельник 11 августа 2008
Сообщение прочтено 12748 раз
eva | 2008-08-11 09:58:16
Мне непонятны заявления о 2000 погибших в Цхинвали - нет НИ ОДНОГО ФОТО. Я хочу видеть факты. Только и всего.
О самой бомбежке есть очень много вопросов.

А вот тут изложены причины, по которым Грузия стала наводить порядок в Цхинвали.. Всем, кто будет что-то мне говорить - представьте себе обстрел вашего города. Государство должно будет вмешаться?

...
Читать
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены