<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге expertukr искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вторник 14 января 2020

Не варто очікувати швидкого завершення протестів активістів проти проекту сучасного європейського заводу Kronospan на Рівненщині в селі Городок. Адже процес очолюють професійні протестувальники, а на організацію правильних і контрольованих протестів добрі люди з Костополя вже виділи більше 50 тисяч доларів лише на перший місяць такої активності. З цих коштів мають оплачуватися не тільки плакати, реквізит, довіз учасників, гонорари професійних юристів та так звані «добові» для рядових учасників протестів. Однак, не виключено що частина з них не бреше, коли стверджує що протестує безплатно. Можливо лідери-політики з ними просто не поділилися. 

Хочете переконатися в «зарядженості» протестів проти будівництва в селі Городок – подивіться хто його лідери. Ні, вони не мають сумнівної репутації, скандального амплуа та судових процесів за підозрою в корупції. Жарт. Звичайно ж що мають. 

Хто не знає на Рівненщині екс-депутата Романа Коваля, який вже давно має проблеми ефективністю спроб повернутися в політику. Важко знайти справу проти якої він не протестував. Особливо коли справа йде про великі гроші. І що з того, що він раніше ніколи особливо не вболівав за екологію? Як треба – то треба. Особливо коли є сооолідна «мотивація» від хороших і небідних людей. 

Володимир Кудрін. Депутат Рівненської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка, тривалий час був офіційним помічником правої руки самого Ляшка. Вміння протестувати проти чогось грошовитого у «радикала» хоч і полум’яне, але недостатньо професійне. Інакше його б не пов’язали за підозрою в отриманні 5000 доларів від забудовника, не возили б в Київ у Лук’янівське СІЗО, не судили б вже майже два роки в Рівненському міському суді. Але адвокати сьогодні коштують дорого, тому депутат змушений знову вийти на нову стежину грошовитих протестів. 

Алла Лосік. Пані Алла дуже хоче стати справжнім політиком і депутатом. Щоправда вже багато разів рівняни відмовлялись голосувати за такого кандидата. Можливо причина в поверхневості суджень та надзвичайно конфліктному характері Алли. То ж вершина кар’єри активістики поки що - голова Рівненської обласної організації «Об'єднання «Самопоміч», яка зараз має рейтинг близький до нуля. У Рівному Алла належить до групи зоозахисників, які борються за створення собачого притулку у Рівному. Причому так борються, що вже два роки замість притулку – розруха, а зоозахисники готові перегризти одне одному горлянки. 

Ірина Пилипчук, соратниця Алли Лосік по партії «Самопоміч». На відміну від колеги таки змогла стати депутатом, але «побила горщики» з більшістю сесійної зали. Бореться зі всім, на чому можна добряче попіартися. Не бореться тільки зі скандальними голосуванням депутатів своєї фракції в Рівненській міській раді.  Яких неодноразово підозрювали в корупційних діяннях місцеві-журналісти розслідувачі.

Юлія Тарасюк, яка стурбовано розповідала про власні страхи стосовно екології Городку у 
Читать

Суббота 11 января 2020
Коли в спокійному раніше регіоні з'являється емоційне протистояння з криками, замовними статтями та маніпуляціями  - одразу шукай кому це вигідно. Особливо коли йде мова про бізнес-конкуренцію за ринки збуту. Коли торік міжнародна компанія Kronospan заявили про можливі плани будувати  завод на Рівненщині, на компанію одразу полилась злива замовних статей у місцевому ЗМІ з дуже поганою продажною репутацією. Звідки? Компанію по дискредитації конкурента розпочав головний конкурент майбутнього заводу Kronospan  – аналогічний завод у місті Костопіль. Воно й не дивно, хто б не боявся конкурента у якого виробництво екологічніше, продукція якісніша, а умови праці та оплата для працівників кращі? От і «Свіспан» схоже боїться. Втопи конкурента будь-якими методами – на жаль, це стало для багатьох головним гаслом у веденні бізнесу.

Саме тому ще з червня 2019 костопільська компанія почала підігрівати грошима протестні настрої місцевих активістів у місті Нововолинськ, де розташований перший заводу Кроноспану. Саме з легкої руки таких людей у місто на замовлення приїжджали знімати «моторошні» і фальшиві відео  журналісти Ахметівського телеканалу «Україна».  А вже під час проведення громадських слухань Кроноспану в Городку костопільчани кинули важку артилерію - власних ручних активістів, які на слуханнях «Свіспану» активно підтримували розширення його виробництва. Натомість у Городку взялись вдавати небайдужих місцевих мешканців і різко запереживали за екологію....
Читать

Понедельник 28 октября 2013
Сообщение прочтено 45 раз
expertukr | 2013-10-28 22:38:41

«Правила порушують зазвичай саме ті, хто має контролювати їх дотримання» - казав колись один відомий партфункціонер радянських часів. Ті часи ніби то минули, але як виявилось, принципи залишились. Хоча, можливо вони залишились там, де при владі комуністи. Інакше як пояснити той факт, що Фонд держмайна, який очолює комуніст Рябченко, і який би мав слідкувати за порядком, сам є джерелом порушення закону.

Рейдерське захоплення цілої галузі української економіки триває вже півтора роки. Нікого не лякає втрата роботи майже десяти тисяч фахівців  оцінювачів. Не хвилює монополізація ринку однією групою впливу. Не лякає навіть погіршення і подорожчання послуг для громадян. Схема, яка народилась в чиїйсь голові вперто реалізується. І тільки час від часу процес пригальмовується через протести і боротьбу самих оцінювачів.

Але попри те, що й Президент і Прем’єр-міністр неодноразово озвучували свою позицію стосовно новацій на ринку оцінки, захоплення галузі триває. Схоже ідеологи схеми настільки впевнені в своїй безкарності, що пішли на відверте порушення законів та розпоряджень уряду. Та досить риторики, перейдемо до конкретних фактів.

На 25 жовтня 2013 року Фонд державного майна України «допустив» на ринок оцінки майна для цілей оподаткування 319 оціночних господарських структур. З них 240 НІКОЛИ до цього не здійснювали оціночну діяльність. Попри те, що раніше у Фонді держмайна України запевняли про «повну готовність» до впровадження нової системи оцінювання для цілей оподаткування, виявилось протилежне. ФДМУ фактично не виконав покладених на нього обов’язків та допустив численні порушення.

Так, для прикладу, чиновники Фонду порушили статтю 15 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні». Як порушили? А тим, що видали кваліфікаційні свідоцтва оцінювача для цілей оподаткування  без проходження оцінювачами річного стажування. Хоча ця норма прописана чорним по білому в Законі. Але хто ж у нас читає, а тим більше дотримується законів?

Не будемо зупинятись окремо на тому, що ФДМУ в кілька разів скоротив термін навчання «випущених» на ринок оцінювачів. Про це, при бажанні, знайдете багато матеріалів в Інтернеті. Додамо лише, що це курси, які навіть важко назвати навчанням. Це якби майбутнього льотчика допустили літати на «Боінгу», показавши лише як потрібно злітати і сідати. До речі, оцінювати різного роду літаки, на курсах «під дахом» Фонду навчали лише три години.

Але й це ще не все. Попри те, що ніде в Законі  України «Про Фонд державного майна України» чи постанові  Кабміну № 231 не говориться про  послаблення рівня навчання, «нові» оцінювачі чомусь складають лише один іспит, замість дев’яти (окремо по кожному з 9 напрямів оцінки).

Протягом  серпня-жовтня 2013 року Фонд державного майна України видав 319 сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності  для цілей оподаткування  за напрямом 3 та спеціалізаціями 1.8,2.3.  Процедура отримання цих сертифікатів супроводжувалась грубими порушеннями Законів України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та  «Про адміністративні послуги». Внаслідок цього, законність  правочинів, вчинених з використання оцінки майна, проведеної суб’єктами оціночної діяльності, які отримали право здійснювати оціночну діяльність всупереч Закону, є м’яко кажучи сумнівною.

Виходить що державний орган, який має слідкувати за порядком на ринку оцінки майна, сам є джерелом порушення законів України, рішень Президента та Кабміну. А в країні тепер працюють сотні оцінювачів з фактично недійсними кваліфікаційними свідоцтвами. Чому так сталось? Хто у цьому зацікавлений? Та найголовніше питання: хто нестиме за це відповідальність? Бо ж як свідчить історичний досвід, за все, рано
Читать

Четверг 31 января 2013
Сообщение прочтено 62 раз
expertukr | 2013-01-31 15:44:59

В кількох регіонах України почали траплятись випадки,  коли нотаріуси при посвідченні угод з майном відмовляються приймати звіти про оцінку, виконану  сертифікованими оцінювачами.  Вимагають при цьому “сертифікат” на додатковий напрям оціночної діяльності (для цілей оподаткування). Все б нічого, але такого виду діяльності у переліку напрямів оцінки просто не існує. Але як виявилось, він може з'явитись попри те, що проти його запровадження висловлювались Президент, Прем'єр-міністр і самі фахівці оцінювачі.

 

Ще від травня 2012 року в Україні триває боротьба  сертифікованих оцінювачів проти спроб окремих чиновників і політиків приватизувати їхню професію та монополізувати ринок оцінки в країні. Ця боротьба триває з перемінним успіхом. І якщо наприкінці минулого року вже здавалось що в цій історії поставлено крапку, то на початку нинішнього — виявилось, що протистояння триває. Спробуємо проаналізувати,  що ж трапилось цього разу.

А трапилось наступне. Ще в травні в галузі оцінки хтось придумав штучний напрям (спеціалізацію)  - “для цілей оподаткуваня”. Про це вже багато писалось і ми не вдаватимемось в подробиці. Більше того, навіть припустимо, що це просто конче  необхідний  напрям. Однак розглянемо кілька цікавих моментів в контексті його впровадження.

Позиція сертифікованих оцінювачів знаходить розуміння і підтримку у керівництва держави. Так, для прикладу,  Президент наклавши вето на Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оформлення спадщини”, запропонував виключити з двох Законів  норми щодо «особливостей здійснення оцінки майна для цілей оподаткування, унаслідок яких з ринку надання послуг з оцінки майна були штучно усунуті раніше сертифіковані оцінювачі, що, в свою чергу, спричинило подорожчання надання послуг з оцінки майна». Окрім того Президентом було запропоновано внесення відповідних змін до законодавства, які б унеможливили в подальшому реалізацію  схеми монополізації цього ринку послуг.

Ще раніше, у червні минулого року, прем'єр-міністр Микола Азаров відмінив накази Фонду держмайна України, на основі яких і планувалось запровадження схеми монополізації ринку оцінки в країні. Здавалось, що влада почула оціночну спільноту і близько 9000 фахівців можуть спати спокійно знаючи, що в них не забирають право на професію. Таке враження складалось до дев'ятого січня 2013 року. Що ж сталось цього дня? Щоб це зрозуміти, варто трохи заглибитись в історію.

4 грудня 2012 року   Міжвідомча робоча група за головуванням Лавриновича подає на розгляд Кабміну  “Концепцію” з питань оцінки майна для цілей оподаткування, яка повністю відтворювала суть скасованих фондівських наказів і до розробки якої не були допущені найбільш фахові оцінювачі країни. Однак на засіданні уряду вона була відкладена на доопрацювання.

Проте  вже 9 січня, на третій день Різдва, те що уряд направив на доопрацювання,  знову з'являється на розгляді Кабміну.  Вносить це питання в обхід затвердженого порядку денного Міністерство юстиції.  На основі запропонованої Мінюстом хибної та ганебної Концепції  приймається Розпорядження 6-р Кабінету міністрів України, яке фактично повторює суть наказів Фонду держмайна (проти яких якраз і виступали оцінювачі), які були відмінені на початку літа тим же Кабміном і які розкритикував Президент. Фактично стару схему просто загорнули в нову обгортку. І якщо раніше запровадження схеми пов'язували з конкретною бізнес-групою і конкретними народними депутатами, то тепер, схоже, за впровадження  “схеми” взялось керівництво Мінюсту.

Серед усіх “старих” новацій чи не найцікавішими є дві.  Перша - тих фахівців, які були сертифіковані раніше (≈9000 осіб), хто пройшов навчання, стажування, склав іспити і вже працював — знову вдруге змушують
Читать

Среда 28 ноября 2012

Пока руководители страны делят власть, без пяти минут екс-депутаты собираются отобрать профессию у украинских оценщиков, а всех граждан страны обмануть на десятки миллионов гривен.

Четвертого декабря состоится последнее пленарное заседание Верховной Рады 6-го созыва.

Оценщики — люди, которые действуют на основе законов и правил оценивает недвижимость, землю, имущество и т.п.. Их деятельность четко регламентируется различными законами и нормативно-правовыми актами. Эти люди, прежде чем стать полноценными оценщиками учатся в вузах, проходят стажировку, сдают экзамены. Их работа важна для государства и для каждого гражданина, если он хоть раз в жизни продавал или покупал какое-то имущество, брал серьезные кредиты. Перечень сфер где применяется оценка широк. Этот рынок оценивается в несколько миллиардов гривен и здесь хватало работы всем. Более девяти тысяч профессионалов-оценщиков, которые работают в больших и маленьких фирмах или являются предпринимателями-одиночками.

Но этот рынок хотят присвоить и монополизировать. И это не впервые. Можно найти много материалов в интернете и СМИ о том, как в начале года некоторые нардепы пытались провести через Верховную Раду закон, который фактически передавал рынок оценки одной бизнес-группе. Вместо 9000 оценщиков рынок должен быть разделен между 12-ю фирмами, которые фактически принадлежат одному владельцу. Ниточки новой схемы вели к председателю Фонда госимущества, коммунисту Александру Рябченко. Но тогда эта схема провалилась.
...
Читать

Пятница 14 сентября 2012

Надзвичайний Всеукраїнський з’їзд оцінювачів показав – фахівці галузі спільним фронтом готові відстоювати своє право за професію. В залі «Будинку кіно» зібрались понад тисяча досвідчених «штиків армії» оцінювачів. Все заради перемоги над рейдером та депутатом-тушкою Антоном Яценком.

Боротьба українських оцінювачів проти армії творця тендерної палати Антона Яценка триває вже  кілька місяців. Для проштовхування своєї рейдерської схеми Антон Яценко ініціював прийняття змін до закону. Крім того добряче натиснув на Фонд держмайна та змусив його прийняти накази для протягування нового монопольного напрямку — оцінки для цілей оподаткування та нарахування, а також сплати інших обов'язкових платежів, що стягуються відповідно до законодавства. А здійснювати всю оцінку в країні мали лише 12 київських фірм-одноденок, підконтрольних Яценку.  «Остудив пил» та скасував накази ФМДУ у червні особисто Прем’єр міністр Микола Азаров.  Однак «тендерний мафіозі» спробував реваншуватись через фіктивні саморегулівні організації оцінювачів, які він створив в травні цього року. Вони мали внести в вуха урядовців переспівану по новому ту ж саму рейдерську схему.

Стерпіти такої зухвалості дев’ятитисячна спільнота оцінювачів не змогла, тому вирішила зібрати всі сили в один кулак. Публічно наміри відстояти у Яценка своє право на чесну працю вони заявили на з’їзді оцінювачів України 12 вересня. В «Будинку кіно» зібрались понад тисяча оцінювачів, а також запрошені депутати, урядовці та керівники державних структур та громадських організацій.

У своїй резолюції оцінювачі задекларували — готові боротися з рейдером Яценком до останнього. А також звернулись до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради з вимогою внести зміни до законів та унеможливити захоплення ринку оціночних послуг, а також дати публічну правову та громадську оцінку діяльності депутата-тушки Антона Яценка. Заразом  оцінювачі висловили недовіру голові Фонду держмайна Олександру Рябченку та запропонували громадським організаціям створити координаційну раду для захисту ринку всіх консалтингових послуг  від монополізації.

Гучним публічним ляпасом Яценку стала і акція протесту під стінами Кабінету Міністрів, де спільнота оцінювачів вимагала захистити країну від створених ним  рейдерських схем.

Все на що спромігся у відповідь Яценко – флешмоб з штучно зігнаних кількох петеушників та напівтаємний псевдоз’їзд  його кишенькових паперових громадський організацій - фантомів. Воно й не дивно, адже добігає кінця депутатська каденція Яценка, а шанси виграти вибори на мажоритарному окрузі в Умані більш ніж примарні. У підсумку Тоша може залишитись і без депутатської недоторканності, і без грошей та впливу.  
Сообщение прочтено 110 раз
expertukr | 2012-09-14 06:15:40

Майже всі українські політики та бізнесмени хоч раз в житті чули ім’я Антона Яценко. Це молоде "дарування" прославилось в Україні як справжній геній різноманітних інновації, оптимізацій та покращень у роботі органів державної влади. Якщо говорити точніше – тіньових схем. Цьому комбінатору ледь перевалило за 30 років, як він став одним з ідеологів і натхненників створення в Україні славнозвісної Тендерної палати. Ця структура за короткий час свого існування принесла своїм організаторам чимало баришів. Але пощастило не всім. Заздрісники таланту Яценка тендерну палату скасували. Добре, що хоч сам Антошка встиг виторгувати собі місце в списку БЮТ. Після зміни влади він пішов від біло-сердечних, «копати картошку» в табір «біло-блакитних». Щоправда тепер вже самі регіонали при першій можливості відхрещуються від «тушки» Яценка.

Мабуть непросто вижити на депутатську зарплату Антону Яценко. Він неодноразово оптимізовував роботу різних державних органів влади, зокрема концерну ЄДАПС та міністерства економіки. Прогресивних ідей депутата там не зрозуміли і виставили його разом з «молодою командою»… за двері. Але він не здавався і вирішив спробувати захопити ринок оцінки, по-тихому, використавши мережу «шпигунів та диверсантів» у Фонді держмайна та у дотичних міністерствах. Однак 9 тисяч українських оцінювачів дали рішучий бій окупантам ринку. У підсумку окупаційний режим Яценка на ринку оцінки отримав відсіч та переріс у тривалу партизанську війну.

Хлопці Яценка пробували провести схему монополізації ринку через зміни до закону та низку наказів Фонду Держмайна. Але схему зупинив прем’єр міністр Микола Азаров, який скасував усі інновації «реформаторів». У відповідь Яценко розпочав повторну експансію з новими батальйонами. Ними стали керівники трьох новостворених (в травні, як раз під накази Фонду) кишенькових організацій-фантомів .  Горе керівники віртуальних паперових організацій спробували заспівати про реформаторські ідеї імені Яценка по-новому. Втім, нічим новим від їхніх солодких слів не пахло – все теж завуальоване захоплення цілої галузі оцінки.

В кожного генія бувають свої невдачі та слабкі місця. І у Яценка знайшлась ахілесова п’ята. Зухвалі і безпринципні дії депутата настільки обурили фахівців галузі, що вони зібрали позачерговий з’їзд усіх оцінювачів країни. 12 вересня у Києві у Будинку кіно зібралось понад 1000 оцінювачів з усіх регіонів України та чимало запрошених, гостей різного рангу. Чи не вперше за роки української незалежності їх об’єднало бажання дати відсіч ділкам Яценка. Там же вони підготували більш ніж критичну резолюцію, де просили всі органи влади чим швидше звільнити та відправити куди подалі усіх учасників рейдерської схеми.

Оцінювачі не приховували свої намірів. Про з’їзд було відомо на початку серпня. Організатори з’їзду заздалегідь оголосили і про акцію протесту під стінами Кабміну. У якості контрибуції для окупанта Яценка – вони запропонували велику червону дулю.

Але «геніальний стратег» теж не сидів склавши руки. А зосередився на театральних постановках для публіки. Причому вирішив влаштувати дві прем’єри в один день. От тільки на акторах «геній» явно зекономив. Перший флешмоб пройшов під час акції протесту українських оцінювачів. «Молода команда» Яценка зібрала таких же молодих студентів ПТУ на альтернативний пікет, де вони мали зіграти ролі експертів-оцінювачів. Мовляв, ці протестувальники - проти монополії на ринку, яку нібито диктують досвідчені оцінювачі. Але не вийшло. Бо гра акторів-петеушників вийшла провальною. В це не повірили ні журналісти, ні перехожі. Ну, не схожі студенти без гриму на авторитетних оцінювачів. Та й суті сценарію автора вони передати не змогли, навіть не пояснили журналістам хто вони. Просто
Читать

Воскресенье 19 августа 2012

Коли слухаєш усі заяви "затушкованого" в Регіони "екс-бютівця" Антона Яценка –складається враження, що очі і вуха людини геть не пов'язані. Принаймні Яценко на словах намагається переконати свої виборців, що він заледве не янгол, який потерпає від безгрошів'я. В той же час українці бачать сотні статей у ЗМІ, де причетність молодого генія до тіньових схем дерибану бюджету більш ніж доведена.

Експерти зробили детальних аналіз найскандальніших тіньових схем за останні кілька років. Всі вони як дві краплі води схожі на схему ініційовану  тендерним мафіозі Тошею.

Переглянути схему та таблицю схем Антона Яценка он лайн

https://docs.google.com/document/d/1aYI_WMzroW9SfCAje_WLE0ESr2H4uxQ7Yrf0m6NZyME/edit

(cкопіюйте посилання в адресну строку браузера)

Чи вірить Яценко своїм заявам і деклараціям? А може просто намагається переконати виборців в тому, що в них і справді розлад сприйняття дійсності? А може не в них?

Не оцінили праведності Яценка навіть у Партії регіонів, суворим хлопцям його брудне минуле виявилось не потрібним. До списку партії на виборах Яценка не пустили. Тим не менше, засланий невдячними товарищами по фракції  на мажоритарний округ аж на Черкащині, Тоша почав розповідати громаді свою версію паралельної реальності.

Зокрема більш ніж дивною виглядає його декларація про доходи. Загальна сума річного доходу депутата від Партії регіонів Антона Яценка за 2011 рік склала 248 тисяч гривень. Фактично в цю графу Яценко вписав лише заробітну плату.  З цієї суми 213 000 склала заробітна плата, 35 тисяч - матеріальна допомога. Також, згідно з декларацією, у Яценка і його сім'ї немає ніяких транспортних засобів. На банківських рахунках депутата є 544 тисяч гривень.

Далі цікавіше - дохід членів його сім'ї склав 3104000. З них 987 гривень - це дивіденди та проценти, 773 тисячі - дохід від передачі майна в оренду, а 2329000 - подарунки, призи, виграші. Цікаво їх сімя виграла в національну лотерею? Хто той добрий самаритянин що подарував родині депутата два мільйони гривень?

У власності самого Яценко житла чи земельних ділянок немає. Зате сім'я депутата володіє житловим будинком площею 611 квадратних метрів. І це все? А як же решта маєтків на мільйони доларів?

У серії публікації "Київ Яценка. Екскурсія маєтностями хрещеного батька тендерної мафії, кандидата в списки ПР" журналістка Тетяна Чорновіл наводить шокуючи факти про маєтки Яценка. "Про розмах афер організованих Яценком свідчать його власні статки. Оцінити багатство Яценка дозволяє той факт, що певну частину коштів він вкладав в нерухомість", - розповідає автор.

Певно родина Яценка роками збирала копієчку до копієчки і змогла придбати аж 20 об'єктів елітної нерухомості в столиці та передмістях на мільйони доларів.

 

Таблиця нерухомості родини Антона Яценка он лайн

https://docs.google.com/document/d/1WmgUnDv6-PTnGY9TPQ3ypG20uO0FkmKSJIE6ra60G7Y/edit

(cкопіюйте посилання в адресну строку браузера)

 

Звідки такі статки – таємниця за сімома печатями. Адже Яценку лише 35 років. Він все життя працював чиновником у  Секретаріаті Верховної Ради України, в Адміністрації Президента України, помічником першого віце-прем'єра України, проректор Київського економічного інституту менеджменту та першим віце-президентом Тендерної палати
Читать

Пятница 10 августа 2012

До вашої уваги лише факти та прямі цитати зі статей українських ЗМІ, які стосуються діяльності народного депутата та "батька тендерної мафії " Антона Яценка. Також експерти провели аналіз схем, належність до яких приписували Антону Яценку. Так що висновки робіть самі.

Боротьба з корупцією — життєво необхідна справа суспільства, оскільки це явище загрожує національній безпеці і конституційному ладу в Україні.

В.Янукович, 22 квітня 2010 року

 

Переглянути схему та таблицю схем Антона Яценка он лайн  (cкопіюйте посилання в адресну строку браузераhttp s://docs.g oogle.com/ document/d /1aYI_WMzr oW9SfCAje_ WLE0ESr2H4 uxQ7Yrf0m6 NZyME/edit

Або завантажити схему у форматі .doc

Обговорити поріняльну таблицю схем Антона Яценка можна тут

 


...
Читать

Среда 18 июля 2012

"Злочинний геній" одного з найспритніших нечистих на руку народних депутатів Антона Яценка почав давати збої. Після провалу спроби монополізації ринку оцінки нерухомості Яценко особисто відкрив сезон полювання на українську спільноту оцінювачів. В справу нардеп запустив не тільки брудні звинувачення та погрози, а й свої депутатські повноваження.

 Вірусний паразитизм – термін притаманний не тільки медицині, а і українському державному  устрою і політиці. Генієм українського державного паразитизму небезпідставно вважають автора ідеї та творця "Тендерної падати", народного депутата Антона Яценка. 35-літній "тендерний мафіозі" у масштабності, підступності та заповзятості своїх намірів уже міг би тягатися з славнозвісним Аль Капоне.

 Комбінаторські "подвиги" Антона Яценка

 Саме цей молодий підприємливий слуга народу придумав схему викачування державних грошей з будь-якої структури, де ці гроші водяться. Вперше геніальний задум був втілений в життя у "Тендерній палаті України" ще у 2005 році. Тоді Антон Яценко разом з голової Наглядової ради Тендерної палати України, народним депутатом України Олександром  Ткаченком та ще одним нардепом Сергієм Осикою намили через сито тендерної палати чимало золота. Причому робили все так нахабно, що це обурило і колег і всю Україну загалом. Ліквідація палати мало не досягла масштабів народного суду.

Натомість "тендерний геній" Антон Яценко відповідальності уник, навіть більше, обзавівся недоторканністю депутата Верховної Ради України. Нечистоплотна натура Яценка вилізла навіть тут – він "стушкувався" від фракції БЮТ до комфортнішої для нього Партії регіонів.

Згодом про Антона Яценка всі забули, а сам Яценко не забув. Щупальця його "тендерної мафії" почали обплітатися навколо інших державних структур. Антон Яценко кожного разу діяв наскільки рішуче і зухвало, що облюбовував собі в державних установах кабінети, і розставляв своїх людей на місцях. Бували й збої. Кажуть одного разу Василь Цушко, навіть "набив морду" Антону Яценку та викинув з підконтрольного міністерства. 

Невдачею закінчилась і спроба Антона Яценка "присмоктатися" до ЄДАПСу. "Паспортні браття" не тільки не пустили Яценка у розклади, а й покликали на "розбірки" друзів з керівництва СБУ. А ті добряче потрусили та налякали комбінатора.

 

Яценко прицінився на 300 мільйонів

 Однією з останніх спроб Яценка стала кампанія з монополізації ринку оцінки. Антон Яценко зі старою командою міцно присмоктався до Фонду держмайна та запустив корупційну схему монополізації оцінки майна. Спритники хотіли не просто захопити права на оцінку майна по всій країні, а й насадити свою автоматизовану систему обліку і отримати доступ до бази даних про приватну власність на нерухомість громадян України. Для цього й було створено низку "фіктивних" громадських організацій та фірм-маріонеток. Команда махінаторів під таємним керівництвом Яценка ударними темпами "кували" юридичне обґрунтування своєї схеми через накази Фонду держмайна та зміни до законів. Така активність виправдана – ціна питання майже 300 мільйонів гривень на рік від оцінки майна фізичних осіб та перспективи захоплення інших напрямків. Кого хвилювало, що самим громадянам доведеться щоразу переплачувати  "втридорога" лише за "повітря та добру волю" від поплічників Антона Яценка. І начхати йому на
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены