Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Среда 17 мая 2017
feya | 2017-05-17 09:49:02 шапка блогу
Сообщение прочтено 1260 раз

Я дожила до стану дивного спокою, коли я не  бажаю комусь щось пояснювати, наприклад, сенс моїх вчинків або причину моєї поведінки. В даний час моє коло спілкування скоротилося до мінімуму і складається тільки з тих людей, з якими не потрібно даремно розмовляти. Навіщо намагатися когось переконати або переробити? Я тепер розумію, що це все - абсолютна трата безцінного часу. Найдорожче, що у мене залишилося – мої діти, чоловік і час. Час, який я не хочу витрачати на дурне загравання, щоб комусь здаватися розумною, гарною, прекрасною, чесною, веселою, доброю. Мені наплювати. Людина може думати що завгодно і як йому заманеться. Мені скоро 50 і я стала цінувати час.
Зараз в приват якісь незнайомі мені люди пишуть, мовляв, загалом я непогана людина, можливо, і добра, і навіть колись дуже їм подобалась, але зараз не подобається... що я ненавиджу москалів і інколи матюкаюсь. Та хто ви, блядь, такі? Ви абсолютно спокійно можете мене  забанити, перестати читати, прибрати з стрічки червоною кнопкою, написати скаргу в адміністрацію Президента і навіть карлику - мені похуй. Або ще мене тішить, коли хтось мені каже, що, от, з ними не потрібно дружити, вони – погані. Мені мої батьки таке вже в 13 років перестали говорити, так що ви теж можете мене забанити, перестати читати, прибрати з стрічки червоною кнопкою, написати скаргу в адміністрацію Президента і навіть карлику. Робіть що хочете, коли хочете і з ким хочете - хоч показіться, а я ворога не полюблю ніколи. І внукам своїм я вкладаю в їх голівоньки, що кращий москаль - мертвий москаль.

ps: недоумків баню Very Happy


Комментарии (60)  
Четверг 1 марта 2018
Сообщение прочтено 472 раз

трапилась тут днями зі мною одна прикрість: що робити, куди бігти? стала я розгублено і зрозуміла, що піввіку прожила, а блату так ніде й не маю))) ну не маю то й не маю - пішла навмання, не дарма ж кажуть "стукайте і вам відчинять" - відчинили)))  ну і хто молодець? я - молодець))) й надалі нікому нічого не винна, не перед ким не прогинаюсь

сьогодні читала пости і пригадала декілька моментів з того часу "коли дерева були великими")))

срачі на меті були завжди та ще й які. тут завжди когось викривають, звинувачують, міряються своїми причандалами талантами))) і я не є виключенням з того

але от  пригадала, як я особисто 3 рази просила авторів закрити пости через трьох різних людей. я нормально спілкувалась з тими людьми і мені було неприємно дивитись скільки гімна виливали на них. на одну напали через надмірну вагу, на іншу - за її відвертість не тим кому слід, на третього - за його перевтілення з "янгола" на "диявола")))

мені шли назустріч і пости закривали, один автор, правда, зробив це вкрай неохоче. нікому з "героів постів" я ні про що не говорила - навіщо? це ж виключно моя ініціатива була

потім один з "героів" так взагалі присвятив мені декілька "скандальних" постів, на що покійний Кавунко - царство йому небесне (а він був одним серед тих, до кого я зверталась з проханням) зауважив, що ось мені і "віддячили" 

але з Льошею ми тоді дійшли до одного висновку: все що ми робимо, ми робимо не для когось - ми робимо це для себе - пригадала не просто так, згадала Кавунка - скоро його роковини (я не помиляюсь, Груня?) десь чула, що роковини це ніби новий день народження у новому житті -  тож нехай йому там добре "живеться"

і останнє: життя таке коротке, а ми його витрачаємо на різні дурниці і тільки в наших силах щось виправити, змінитися до кращого, - скористаймося цією можливістю

 

 


Комментарии (32)  
Пятница 16 февраля 2018
feya | 2018-02-16 23:02:55 З НОВИМ РОКОМ
Сообщение прочтено 133 раз

справжнім * китайсько-собачим, а то як завжди, поперед батька напразнувались

https://www.youtube.com/watch?v=pQyCvnybgQ4

https://www.youtube.com/watch?v=cfDNM9onqAU

https://www.youtube.com/watch?v=yYvyZRVvz80

НЕ ЗНАЮ, ЯК ПОСИЛАННЯ АКТИВУВАТИ - ПРО "ІХ ТАМ НЄТ", СКІЛЬКІ ДЕБІЛІВ НА ОДНІЙ ОКРЕМО ВЗЯТІЙ ТЕРИТОРІЇ)))


Комментарии (4)  
Пятница 9 февраля 2018
feya | 2018-02-09 13:12:38 по заявкам)))
Сообщение прочтено 372 раз

якось давно один животновод  написав мені у лічку, шо у мене красіви ави і у мене єсть вкус Embarassed і шоб я обучила  падругу вкусу EmbarassedSmile так от

РУДЕНЬКА, поміняй  свої аватари нємєдлєно Evil вийдеш на пєнсію,  займешся шарлатанством целітєльством, тоді й поставиш той чай з лімоном і рибу з випучіними глАзамиКомментарии (24)  
Вторник 6 февраля 2018
feya | 2018-02-06 19:44:37 услада очей моїх)))
Сообщение прочтено 196 раз

думала, що на срібло я перейшла в 40 років - випадково, а виявляється ні. не тільки золотом я була обвішана, як йолка в новий год))) від народження. тут на Миколайчика мені подарували фібулу і мене певний час не відпускала думка, що "я вже десь це бачила". і дійсно, ті, кому за 35, памятаєте оті брошки на шапках?))) в мене була така сама животинка на шапці, як і на цій фібулі))) 

тепер ще зрозуміло стало, чого це головний  животновод мети так нерівно дихає до мене))) його бентежать мої метелики))) ps: деяких артистів  цього погорілого театра прибираю червоною кнопкою, а вони все є і єRolling Eyes


Комментарии (10)  
Пятница 12 января 2018
feya | 2018-01-12 13:16:25 про ЛЮДЕЙ
Сообщение прочтено 134 раз

восени я для себе знайшла один магазинчик - нормальні речі по адекватним цінам і дуууууже приємна хазяйка. а це вчора щось мені захотілось  темних джинсів, бо у мене всі штани якісь яскраві, і я поїхала в той магазин. до джинсів там ще й блузочка знайшлась, кофтинка одна, друга, спідничка... а грошей тільки на джинси. і от та хазяйка віддала мені всі речі, які я собі набрала, а гроші сказала завтра, тобто вже сьогодні, можна занести. бачила вона мене вдруге в своєму житті.

я вже другий день під враженням. не знаю, чи змогла б я от так незнайомій людині довірити. 

отакі в нас люди - дивні)))Комментарии (11)  
Четверг 21 декабря 2017
feya | 2017-12-21 16:05:03 от сукі))))
Сообщение прочтено 149 раз

це вам не анабель артуа)))

https://www.facebook.com/broadway1624/videos/552464588424053/


Комментарии (7)  
Пятница 1 декабря 2017
feya | 2017-12-01 11:33:54 майже інтим)))
Сообщение прочтено 290 раз

купила сьогодні у ватсоні туалетний папір по акції - 8 біленьких, м'якеньких рулонів за 50 гривень. я купувала його у Польщі, мені він подобається, а тут якраз і ціна більше ніж приваблива. принесла на роботу і почалось))) 

- я не могу себе позволить, ето для меня дорого... і почався спіч хвилин на 15)))

я спочатку слухала мовчки, пішла кави зварила, а дебати ніяк не стихають)))) і мене прорвало))) прорвало на порівнянні сухості шкіри))) я не можу і не хочу користуватись наждачкою, бо  мої місця дуже ніжні)))

от яке відношення, питається в задачі, має мій туалетний папір до чиєїсь платоспроможності)) і чому моя шкіра має бути менше чи більше вразливою за чиюсь - це просто мій вибір))) хтось купує протеїнові батончики нечурал баланс, а хтось туалетний папір, а не наждачний

люди, такі люди


Комментарии (25)  
Понедельник 27 ноября 2017
Сообщение прочтено 367 раз

просто дещо зачепило. це написала жінка родом чи то з Росії, чи то з Білорусіі - не пам'ятаю, яка зараз живе у Женеві

Мне кажется, что самая большая пропасть между "нами" и "ними" не в духовности, не в одежде, не в манерах, а в понимании своей телесности. Все начинается с осознания себя, пределов и возможностей своего тела. Из той точки рождается все остальное.
.
Советская культура была очень идеализирована: сталинский ампир, прямые проспекты, бескрайние поля, мускулистые атлеты, целомудренные женщины. И все это смотрело вперёд глазами, полными решимости и веры в будущее. Как античные мраморные статуи.
.
А о вещах, более близких к телу, говорить и думать было не принято - слишком низко и пошло, не по-комсомольски. Поэтому в советских магазинах продавалось такое страшное женское белье. Когда Ив Монтан, накупив целый чемодан рейтуз и бюстгальтеров в Москве, выставил их в Париже, удивились все: французы, которые были шокированы примитивностью и неудобством белья, и советские люди, которые не поняли, зачем их исподнее было делать предметом экспозиции.
...
Читать


Комментарии (13)  
feya | 2017-11-27 13:42:59 сучасна жінка
Сообщение прочтено 245 раз
нелегко живеться сучасній жінцідо того воза, який вона тягне вже не одне десятиріччя - а це чоловік, діти, хатня робота, ще й при цьому треба виглядати богинею))) а чоловікам все мало та мало і от вони вигадують різні новинки у сучасних технологіях Rolling Eyes а жінкам нічого й не лишається робити, як ото захоплюватися втілювати ті винаходи у життя, аби чоловік прогресував далі)))
отже,
на сьогодні сучасна жінка, насамперед, має зареєструватись у всіх існуючих соціальних мережах)) а також мати гарний фотографічний пристрій)) освоїти мобільні додатки - ну щоб фотки можна було редагувати з безліччю дивовижних ефектів))) а вже потім фотографувати все: 
перший промінь сонця, незаправлену постіль з недбало розкиданими ранковими трояндами (якщо немає троянд, беремо пелюстки того, що є в домі)від чоловіка, коханця чи тихого шанувальника, який інкогніто)))
філіжанку кави з найсмачнішим у житті круасаном (завбачливо придбаним вчора ввечері у не найкращій булочній)))
потім обов'язково шопінг))) безліч фоток сукенок, чобітків, рукавичок, шарфиків та білизни))) потім.... ще багато чого потім Laughing між усім цим іноді потрібно вміти писати тексти))) про життя-буття і тяжку жіночу долю))) і це все потрібно викладати у тих мережах, у всіх одразу))) бо ніколи ж не знаєш де саме тебе читають ті, для кого ти так старалась)))
а потім ... допишу потім, бо кличуть обідати)))

ps: ситий пісатєль не творець)))) а тим паче коли він і не пісатєль зовсім)) Комментарии (14)  
123...444546Вперед | Указать страницу