Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Четверг 2 ноября 2017
Сообщение прочтено 615 раз

колись, на самому початку перебування мене на меті, я сиділа в метаконтакті і нічого не знала про блогиEmbarassed потім, коли вже відкрила для себе метаблоги, думала що тут така процедура: від анкети на знайомствах, до блогівEmbarassed))) ну те, що тут сайт для знайомств - досі не можу в це повірити. іноді в приваті хтось да й розвеселить, як ось зараз, приміром

 


Мені потрібна подруга


19:31


Ми иожемо почати стосунки без зобов*язань!?


19:32


та я бачила, але ж ви шукаєте дівчину до 40 років, а я троха старша


19:35


я для шлюбу до сорока з вами стосунки без зобов'язань підуть.Миибудемо друзями-коханцями.Подарунки грошіиз мене будуть без проблем


19:40


Дякую))) за подарунки і гроші. я католичка і без зобов'язань не можу


20:23


я вирішив неодружуватися взагалі.А католичкам тільки щлюб треба!? !Шлюбу небуде принаймні зімною23:15


Так, католичкам потрібен тільки шлюб. Я шось не пригадую коли я вам пропозицію робила


04:45


і від мене виїї неотримаєте.За мої гроші любовніцу найду і без вас


04:45


Помоложе


21:26


капєць, піду втоплюся

 

і вже від другого

Привіт,а ви симпатична хочу з вами познайомитись

 

19:20

а я не хочу, йдіть гуляйте

 

19:25 

 Чому так до чоловіків ставитесь чи не чемна така?

 

19:30

ой, все) горе мені))

 

19:31

 

не зрозумів


19:33


ну стратила я, шо ж неясно) такий парубок мене свата, а я нечемна - упустила своє щастя


19:35


Напевно дуже хочете познайомитись із хорошим чоловіком але нехочите признатись чи такі невиховані


19:36


А за порубка даром чим не парубок
19:42


ну гарний! але не на часі мені


19:43


Дякую за гарно а чому неначасі


19:54


Бо рано мені ще замуж)))


19:56


А що робите на сайтц приколюітесь оловіків обзиваіте дякую було приємно поспілкуватись


19:57


нехай щастить!


19:58


Вам також


я в курсі, що негарно показувати приват))) але це можна

ну як вас не любити, чоловіки)))


Комментарии (20)  
Вторник 31 октября 2017
feya | 2017-10-31 18:02:26 Про нас
Сообщение прочтено 536 раз

Знову менs довелось звернутись в медичний заклад, 2 місяці тому. Щоб не їхати до Києва, пішла у нашу хвалену клініку гербачевського. На мене там чекали, аякже))) Направлення немає - допобачення. Ну пішла й взяла те направлення у свого лікаря. На завтра о 8 ранку була вже в клініці. Мені завели карточку і видали бумажку з номерами кабінетів, замість талончиків запису - тобто жива черга. Піднялась, там на місці розібралась, що спочатку йду на апарат, а потім з результатом до лікаря і, зрозуміло, заняла дві черги одразу. Друга черга посувалась НОРМАЛЬНО, а от з першою... З першою відбувалось щось незрозуміле. Люди, які займали чергу після мене, заходили поперед мене. Я вже обурена пішла до лікаря. Вийшла медсестра і поясниоа мені дурній, що я вперше звернулась і тому маю всіх пропускати, бо інші вже були тут 100 років тому і вони ЗАПИСАНІ. На дверях кабінету вісить обява для таких, як я - ПО ЗАПИСУ. Де записатись? У іншому кабінеті!!! В іншому кабінеті округлюють очі - ЩО ВИ ХОЧЕТЕ? ТУТ НІКОГО НІКУДИ НЕ ЗАПИСУЮТЬ!!!. Тепер мені стає зрозуміло, чому в 21 сторічі немає електронного, чи будь-якого попереднього, запису.

Намагаюсь заспокоїтись, бо інакше Київ, а це трошки не те, що мені потрібно. Черга до специаліста вже пройшла. Бачу, як люди всі потихеньку дістають гаманці і перебирають свої гроші. Запитую, чи платять і скількі. Майже всі сказали, що платять. Хто скільки. Тільки одна розкричалась: "добре, що ви маєте чим платити, а я не маю чим" Але гаманець теж діставала)) А інша жінка мені доладньо розаказала - що по чому)))

Робочий день добігає кінця. Забула сказати, трохи раніше виходила лікарка, вона сказала, що запис тільки сьогодні, бо хтось там у відпустці і вона одна не встигає всіх прийняти. А де записуватись вона не знає, звісно - не її парафія. Отже, як завжди, з пацієнтів роблять дурнів, а лікарів страждальцями, які вимушені жити на роботі. (Тут, зайду наперед - коли я вже була на прийомі, зайшов другий лікар зі словами: цим людям все мало, хоч всю ніч будуть трєбовать доступ к тєлу (в розумінні йти без перестанку на прийом). І при цьому лікарі не стидаються наголосити, що вони так втомились, такий наплив людей - ну ми ж люди, розуміємо що все заради нас, а не задля підвищення "на лапу")))

Отже, нарешті, підійшла і моя черга - остання))) Мене прийняли, побідкались на свою долю))) Кабінет для прийому складається з двох кабінетів - темна апаратна і кабінет, де медсестра СИДИТЬ В ІНСТАГРАМі??? і лікарка заповнює карту пацієнта. Поки приймала мене, то паралельно встигла подивитись ще двох лівих пацієнтів по дзвінку!!! які зайшли через споріднені між собою кабінети. На третьому я  вже зауважила їй не дуже спокійно, що це непрофесійно і тільки після мене. Вона розвела руками до того лівого і довела вже мене до кінця. Спитала де я буду платити - тут на місці, чи внизу через термінал. Я була вже така лиха))) сказала що мені потрібно звітувати спонсору))) Вона написала ВРУЧНУ реквізити і я пішла платить 100 грн через термінал ( "на лапу" 200 грн дають). Між іншим, ніхто до термінала не спускався, бо я жодного не бачила, щоб повернувся і приніс квитанцію про сплату.

Отже, у 21 віці, поліклініка, яка є обласною, працює в ручному режимі, бо їй так вигідно. Вигідно робити людей баранами, а людям, в свою чергу, подобається бути баранами. Бо кожен думає, що заплатить своїх 200 грн і вже буде здоровим. Медики там намагались зірвати реформу. Звичайно, при такому режимі роботи навіщо їм та реформа. Це треба
Читать


Комментарии (16)  
Понедельник 23 октября 2017
feya | 2017-10-23 11:45:39 Сімейна хроніка
Сообщение прочтено 125 раз

От про що я шкодую в житті, так це про те, що не записувала різні дитячі фразочки. Дещо я пам'ятаю, але то крихти. Зараз, у вік таких можливостей, все це можна взагалі фільмувати. В мене є декілька таких фільмів з дитинства моїх дітей і як тепер їхнім діятм вони подобаються. Взагалі це дуже зближує чоловіка-жінку-дитину. Сіли гарненько перед екраном, посміялись з маленьких батьків і всі щасливі))) А коли у тому фільмі є ще живі дід та баба - взагалі прекрасно.

тато: коли я був маленький, я теж ходив у цей садочок і не плакав

доня: так, ти був маленький, а я велика і я тебе водила)

*******************************************************************

синочок: взагалі не розумію навіщо я хожу в садочок, мене там ніхто не помічає, наче мене й немає. тільки одному Балашкевичу кажуть, що зараз його виженуть з групи

мама: а ти хочеш, щоб тебе теж вигнали з групи разом з Балашкевичем?

синочок: ні, не хочу. але ніхто на мене там не звертає увагу)) (до цього крім Балашкевича на слуху були ще два прізвища, серед них і наш бідося)))

на моє глибоке переконання, сім'я це найцінніше, що є у людини. життя складається з безлічі подій, які ми перестаємо помічати і цінувати. а щастя саме в таких дрібничках.


Четверг 19 октября 2017
feya | 2017-10-19 21:58:31 Пааачееемуу))
Сообщение прочтено 210 раз

                                                               "я же его  любила"...

                                                               навіяно  дівчачими розмовами

чоловіки люблять шльондр - всі. зі шльондрою чоловікові легко бути таким собі брутальним самцем, всі його забаганки та найпотаємніші фантазії вона здійснює. чоловік ні в чому не знає відмови і тому віддячує жінці-шльондрі несамовитим "коханням" і дрібними дарунками. жінка - задоволена і вже в своїй уяві малює картинки їх спільного щасливого майбутнього. але...

але чоловік не може припустити, що матірю його дітей, стане якась шльондра. матір для своїх дітей чоловік бачить у скромній, розумній, турботливій та ще й у німій))) спокійній)))


отже жінки, як завжди, мають викручуватись))) шльондрам треба бути трохи стриманішими, а пай-дівчаткам навпаки - треба іноді розбавляти свою ідеальність легкою розпустою)))


 


Комментарии (4)  
Вторник 17 октября 2017
Сообщение прочтено 955 разКомментарии (48)  
Воскресенье 15 октября 2017
feya | 2017-10-15 20:35:50 просто жовтень
Сообщение прочтено 448 раз

ми живемо в такий прекрасний час! зараз можна кожен свій пук крок зафільмувати і залишити для нащадків, та ще й з дубляжем у всіх соцмережах для надійності: будь то процес єблі інтиму чи просто голі цицькі і відвал башки у прямому ефірі - на добру і довгу згадку для своєї дитиниSad

ps: а надворі - чудова осінь!!! з дощем!!!

а фотограф я криворукий)))


Комментарии (11)  
Четверг 21 сентября 2017
feya | 2017-09-21 11:33:30 Максима)))
Сообщение прочтено 425 раз

Вдягнулась  я сьогодні у довгу сукню))) На роботі всі зробили компліман)))Хоча я не люблю комліменти - ніяковію))) І тільки коли мій маленький внук каже "яка ти сьогодні красива, яке в тебе гарне намисто-сережки-плаття і вії" ))) (це коли я підфарбовуюсь, дуже рідко))) - отоді за спиною крила розправляються Very Happy Тільки лінивий не спитав, що у мене за свято))) Джинси витіснили все, а довгі сукні передусім, тому вони й вважаються святковими, мабуть. Хоча вчора й було свято - моїй старшій внучці виповнилось 11 років, але сукня просто зависілась у шафі, а погода сьогодні як раз для неї.

Тепер головне. Настав час випити кави))) Кавомашина у нас стоїть в кінці коридору, 3 сходинки вниз))) І от на цих сходинках, я чіпляюсь підбором за сукню ззаду (чи наступила на неї)))))) Ні, я не впала, але була за крок від того - село, провінція, шо тут скажеш)))))

Результат пошуку зображень за запитом "запуталась в длинном платье и чуть не упала фото"Комментарии (25)  
Вторник 19 сентября 2017
feya | 2017-09-19 15:06:50 желєзки
Сообщение прочтено 1279 раз

які мені подобаються))) які я просто обожнюю))) фото з сайту авторки цієї краси


Світлина від Kolyada.

Світлина від Kolyada.

Світлина від Kolyada.

Комментарии (63)  
Вторник 12 сентября 2017
Сообщение прочтено 506 раз

ось у топі гарний з усіх боків пост: гарна новина, неймовірно гарні фото молодят

і тут заходить лошиця, яка вже, щонайменше, місяць поспіль намагається довести всім, яка вона мила, освічена та інтелігентна особа. але видно щось цього разу пішло не так і відкрилась та, справжня - гадлива і підла, бррр  недарма ж сама себе жабою називала


Комментарии (27)  
Среда 30 августа 2017
feya | 2017-08-30 10:00:17 ))))
Сообщение прочтено 230 раз
на мій погляд влучно))) і деякі мужики на меті тому яскравий доказ)))
Комментарии (8)  
Назад12345...454647Вперед | Указать страницу