Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


шапка блогу
feya | 2017-05-17 09:49:02
Сообщение прочтено 3601 раз

Я дожила до стану дивного спокою, коли я не  бажаю комусь щось пояснювати, наприклад, сенс моїх вчинків або причину моєї поведінки. В даний час моє коло спілкування скоротилося до мінімуму і складається тільки з тих людей, з якими не потрібно даремно розмовляти. Навіщо намагатися когось переконати або переробити? Я тепер розумію, що це все - абсолютна трата безцінного часу. Найдорожче, що у мене залишилося – мої діти, чоловік і час. Час, який я не хочу витрачати на дурне загравання, щоб комусь здаватися розумною, гарною, прекрасною, чесною, веселою, доброю. Мені наплювати. Людина може думати що завгодно і як йому заманеться. Мені скоро 50 і я стала цінувати час.
Зараз в приват якісь незнайомі мені люди пишуть, мовляв, загалом я непогана людина, можливо, і добра, і навіть колись дуже їм подобалась, але зараз не подобається... що я ненавиджу москалів і інколи матюкаюсь. Та хто ви, блядь, такі? Ви абсолютно спокійно можете мене  забанити, перестати читати, прибрати з стрічки червоною кнопкою, написати скаргу в адміністрацію Президента і навіть карлику - мені похуй. Або ще мене тішить, коли хтось мені каже, що, от, з ними не потрібно дружити, вони – погані. Мені мої батьки таке вже в 13 років перестали говорити, так що ви теж можете мене забанити, перестати читати, прибрати з стрічки червоною кнопкою, написати скаргу в адміністрацію Президента і навіть карлику. Робіть що хочете, коли хочете і з ким хочете - хоч показіться, а я ворога не полюблю ніколи. І внукам своїм я вкладаю в їх голівоньки, що кращий москаль - мертвий москаль.

ps: недоумків баню Very Happy


Комментарии RSS :


К сожалению, это горе не минуло никого. У меня друг инвалидом вернулся. И что? Наше государство, которое он защищал, даже обещанный клапоть земли не выделило, не говоря уж о бесплатной реабилитации и протезировании. Все лекарства, от бинтов до антибиотиков сами покупали. Теперь думают, где взять 70 тысяч на протез.

Может я в твоих глазах - глупая, наивная монашка, живущая за стенами монастыря, но я отчётливо вижу то, чего не хочешь видеть ты. Проще всего внушить ребёнку, что виноват кто-то там - москаль, в данном случае. Потому что очень сложно объяснить, что твоя страна ложила на тебя....И  всё, что происходит - это с молчаливого согласия наших правителей...И можешь хоть жизнь за них отдать, этого никто не оценит. Сложно это объяснить, да и самой наверное не хочется верить....наши держави ніколи не думали за людей, навіть радянська. тільки тоді все було приховане, а людям вбивали в голову пропаганду та й все. розумних людей винищили репресіями, хто зміг, то врятувався за кордонами. хоч тоді люди й гинули з гаслом "за Сталіна" хоча з дозволу Сталіна й була та війна розпочата, але кожен захищав свою землю і рідних, як і зараз. мені наші керманичі до одного місця. я не шукаю винних, я читала багато. але раніше, теж з тією совєцькою пропагандою в мізках, я думала що всі навколо вороги і хочуть захопити союз)) вже потім, як кордони відкрились я побачила і почала зовсім по-іншому розуміти те, чим нас лякали. Росія завжди тільки воює з усіма, і зУкраїною понад 300 років. Арсі, я там народилась і жила 20 років. От скажи, ти часто жартома кажеш "ой какой кацапьонок, ну они ж с лаптей не вьілазят, валенок, водка первое блюдо на столе"? Поки я там жила, бо мама у мене звідти - руська полька, але ми були хохлами весь час, бо батько з України. Завжди було зверхнє ставлення від, нібито, чистокровних. У мене мама дуже м'яка і горда))) і не звертала на то уваги, а батько... це був його біль і він життям поплатився за своє українство. Для мене це не той народ, який заслуговує на повагу. Малий скачав якусь гру в танчики і там в ній є чатик, де всі гравці можуть спілкуватись. Тільки рузькі діти там проявляють себе як хами, на жаль, але не на подив.


Ну, теперь мне понятнее твоё особое к ним отношение, как к нации. Я ничего такого сказать не могу, подобного опыта к счастью не было, а те, с кем сталкиваюсь и общаюсь - такие же жертвы политических игр, которые так же страдают и хотят нормальной мирной жизни, да вот только ни от них, ни от нас, ничего не зависит...у мене є подруга, яка теж з Пітера і вийшла заміж сюди. ми тільки тут з нею й познайомились, і в неї в Пітері з рідних тільки мама залишилась і двоюрідні. двоюрідний брат перед самою війною там так напився, що розбив голову і ставили якісь пластини. допомагала з грошима моя подруга, бо вона була тут багата Laughing а вони бідні там))) потім цей брат з сім'єю приїздив у гості, вона возила їх у Київ, бо Житомир після Пітера дєрєвня дєрєвнєй Laughing були у захваті вони від усього. а зараз вони обзивають її останніми словами і її намагання привести їх до тями  марні, хоча приїздили перед самою війною і не бачили тут ні фашистів, ні біндер.  вона також, як і я, знать більше нікого не хоче і взагалі іноді каже "блядь, да бомбу на тех кацапов скінуть і дєлов-то" у неї в рідні тільки рузькі всі, вона перша розбавила їх чістокровность)))  так що це народ такий гнилий

передзвонила уточнила, вони навіть на початку майдану приїздили