Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


шапка блогу
feya | 2017-05-17 09:49:02
Сообщение прочтено 3613 раз

Я дожила до стану дивного спокою, коли я не  бажаю комусь щось пояснювати, наприклад, сенс моїх вчинків або причину моєї поведінки. В даний час моє коло спілкування скоротилося до мінімуму і складається тільки з тих людей, з якими не потрібно даремно розмовляти. Навіщо намагатися когось переконати або переробити? Я тепер розумію, що це все - абсолютна трата безцінного часу. Найдорожче, що у мене залишилося – мої діти, чоловік і час. Час, який я не хочу витрачати на дурне загравання, щоб комусь здаватися розумною, гарною, прекрасною, чесною, веселою, доброю. Мені наплювати. Людина може думати що завгодно і як йому заманеться. Мені скоро 50 і я стала цінувати час.
Зараз в приват якісь незнайомі мені люди пишуть, мовляв, загалом я непогана людина, можливо, і добра, і навіть колись дуже їм подобалась, але зараз не подобається... що я ненавиджу москалів і інколи матюкаюсь. Та хто ви, блядь, такі? Ви абсолютно спокійно можете мене  забанити, перестати читати, прибрати з стрічки червоною кнопкою, написати скаргу в адміністрацію Президента і навіть карлику - мені похуй. Або ще мене тішить, коли хтось мені каже, що, от, з ними не потрібно дружити, вони – погані. Мені мої батьки таке вже в 13 років перестали говорити, так що ви теж можете мене забанити, перестати читати, прибрати з стрічки червоною кнопкою, написати скаргу в адміністрацію Президента і навіть карлику. Робіть що хочете, коли хочете і з ким хочете - хоч показіться, а я ворога не полюблю ніколи. І внукам своїм я вкладаю в їх голівоньки, що кращий москаль - мертвий москаль.

ps: недоумків баню Very Happy


Комментарии RSS :


Ну, теперь мне понятнее твоё особое к ним отношение, как к нации. Я ничего такого сказать не могу, подобного опыта к счастью не было, а те, с кем сталкиваюсь и общаюсь - такие же жертвы политических игр, которые так же страдают и хотят нормальной мирной жизни, да вот только ни от них, ни от нас, ничего не зависит...у мене є подруга, яка теж з Пітера і вийшла заміж сюди. ми тільки тут з нею й познайомились, і в неї в Пітері з рідних тільки мама залишилась і двоюрідні. двоюрідний брат перед самою війною там так напився, що розбив голову і ставили якісь пластини. допомагала з грошима моя подруга, бо вона була тут багата Laughing а вони бідні там))) потім цей брат з сім'єю приїздив у гості, вона возила їх у Київ, бо Житомир після Пітера дєрєвня дєрєвнєй Laughing були у захваті вони від усього. а зараз вони обзивають її останніми словами і її намагання привести їх до тями  марні, хоча приїздили перед самою війною і не бачили тут ні фашистів, ні біндер.  вона також, як і я, знать більше нікого не хоче і взагалі іноді каже "блядь, да бомбу на тех кацапов скінуть і дєлов-то" у неї в рідні тільки рузькі всі, вона перша розбавила їх чістокровность)))  так що це народ такий гнилий

передзвонила уточнила, вони навіть на початку майдану приїздили