Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


шапка блогу
feya | 2017-05-17 09:49:02
Сообщение прочтено 3623 раз

Я дожила до стану дивного спокою, коли я не  бажаю комусь щось пояснювати, наприклад, сенс моїх вчинків або причину моєї поведінки. В даний час моє коло спілкування скоротилося до мінімуму і складається тільки з тих людей, з якими не потрібно даремно розмовляти. Навіщо намагатися когось переконати або переробити? Я тепер розумію, що це все - абсолютна трата безцінного часу. Найдорожче, що у мене залишилося – мої діти, чоловік і час. Час, який я не хочу витрачати на дурне загравання, щоб комусь здаватися розумною, гарною, прекрасною, чесною, веселою, доброю. Мені наплювати. Людина може думати що завгодно і як йому заманеться. Мені скоро 50 і я стала цінувати час.
Зараз в приват якісь незнайомі мені люди пишуть, мовляв, загалом я непогана людина, можливо, і добра, і навіть колись дуже їм подобалась, але зараз не подобається... що я ненавиджу москалів і інколи матюкаюсь. Та хто ви, блядь, такі? Ви абсолютно спокійно можете мене  забанити, перестати читати, прибрати з стрічки червоною кнопкою, написати скаргу в адміністрацію Президента і навіть карлику - мені похуй. Або ще мене тішить, коли хтось мені каже, що, от, з ними не потрібно дружити, вони – погані. Мені мої батьки таке вже в 13 років перестали говорити, так що ви теж можете мене забанити, перестати читати, прибрати з стрічки червоною кнопкою, написати скаргу в адміністрацію Президента і навіть карлику. Робіть що хочете, коли хочете і з ким хочете - хоч показіться, а я ворога не полюблю ніколи. І внукам своїм я вкладаю в їх голівоньки, що кращий москаль - мертвий москаль.

ps: недоумків баню Very Happy


Комментарии RSS :


 господи ,почитай шо ти пишеш...балаболка..в суї не згадуй ім"я....... на меті теж не варто, не те місцеPodmigivanie  

 

тепер по тЄмі гєра ти пишеш таку херню, що нікому на голову не налазить, але ж ти вважаєш цю херню адекватною.. то я і говорю з тобою “ на понятном тєбє язіке долюбодятла” довелося на хернядцять рівнів до низу спуститися, щоби тобі були зрозумілими словаPodmigivanie   просто так не люблю з такими дебілами як ти  спілкуватися, але інколи доводиться як воно пристане як говно до чобота. вонючка ти......... де не пройдеш там і вонь....... а ще себе розумним вважаєшPodmigivanie боже,какая ты-дура..шо ты пишешь?????в тебе що такий склероз, що і букви забувLaughingLaughingLaughingБула у нас тут одна ТП.... інтелектуалкавнисокого рівня, бо все піську виставляла, а ніхто не клював ...думаю ти до такогоне дійдешPodmigivanie ще одна була всім  ставила діагноз шизофренії,а тепер печаль її накрила. ... то  дивися, щоб твоє тп тобі  на лобі не вилізлоPodmigivanie


гєровєняполканоюляанєчкіна Smileми з донею дали тобі можливість впевнитись в тому, що біля нас й ти людиною можеш стати, а не бекати-мекати тільки на тобі зрозумілому козлиному нарєчії Laughing ми потішились, досить))) та й тебе тягне взад у звичний для тебе хлів до своїх рогуль - повертайся)))

я пані добра і пам*ятаю твоє захоплення моїм смаком Embarassed звідти й така поблажливість до тебе убого з мого бокуLaughing але дєнь пабєди скінчився, уви, і як принято у вас - недобитих комуняк - про ветеранів більше ні слова до наступного дня пабєди так що, бовдуре, твій час скінчивсяVery Happy