Авторизация
Меню

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Про нас
feya | 2017-10-31 18:02:26
Сообщение прочтено 471 раз

Знову менs довелось звернутись в медичний заклад, 2 місяці тому. Щоб не їхати до Києва, пішла у нашу хвалену клініку гербачевського. На мене там чекали, аякже))) Направлення немає - допобачення. Ну пішла й взяла те направлення у свого лікаря. На завтра о 8 ранку була вже в клініці. Мені завели карточку і видали бумажку з номерами кабінетів, замість талончиків запису - тобто жива черга. Піднялась, там на місці розібралась, що спочатку йду на апарат, а потім з результатом до лікаря і, зрозуміло, заняла дві черги одразу. Друга черга посувалась НОРМАЛЬНО, а от з першою... З першою відбувалось щось незрозуміле. Люди, які займали чергу після мене, заходили поперед мене. Я вже обурена пішла до лікаря. Вийшла медсестра і поясниоа мені дурній, що я вперше звернулась і тому маю всіх пропускати, бо інші вже були тут 100 років тому і вони ЗАПИСАНІ. На дверях кабінету вісить обява для таких, як я - ПО ЗАПИСУ. Де записатись? У іншому кабінеті!!! В іншому кабінеті округлюють очі - ЩО ВИ ХОЧЕТЕ? ТУТ НІКОГО НІКУДИ НЕ ЗАПИСУЮТЬ!!!. Тепер мені стає зрозуміло, чому в 21 сторічі немає електронного, чи будь-якого попереднього, запису.

Намагаюсь заспокоїтись, бо інакше Київ, а це трошки не те, що мені потрібно. Черга до специаліста вже пройшла. Бачу, як люди всі потихеньку дістають гаманці і перебирають свої гроші. Запитую, чи платять і скількі. Майже всі сказали, що платять. Хто скільки. Тільки одна розкричалась: "добре, що ви маєте чим платити, а я не маю чим" Але гаманець теж діставала)) А інша жінка мені доладньо розаказала - що по чому)))

Робочий день добігає кінця. Забула сказати, трохи раніше виходила лікарка, вона сказала, що запис тільки сьогодні, бо хтось там у відпустці і вона одна не встигає всіх прийняти. А де записуватись вона не знає, звісно - не її парафія. Отже, як завжди, з пацієнтів роблять дурнів, а лікарів страждальцями, які вимушені жити на роботі. (Тут, зайду наперед - коли я вже була на прийомі, зайшов другий лікар зі словами: цим людям все мало, хоч всю ніч будуть трєбовать доступ к тєлу (в розумінні йти без перестанку на прийом). І при цьому лікарі не стидаються наголосити, що вони так втомились, такий наплив людей - ну ми ж люди, розуміємо що все заради нас, а не задля підвищення "на лапу")))

Отже, нарешті, підійшла і моя черга - остання))) Мене прийняли, побідкались на свою долю))) Кабінет для прийому складається з двох кабінетів - темна апаратна і кабінет, де медсестра СИДИТЬ В ІНСТАГРАМі??? і лікарка заповнює карту пацієнта. Поки приймала мене, то паралельно встигла подивитись ще двох лівих пацієнтів по дзвінку!!! які зайшли через споріднені між собою кабінети. На третьому я  вже зауважила їй не дуже спокійно, що це непрофесійно і тільки після мене. Вона розвела руками до того лівого і довела вже мене до кінця. Спитала де я буду платити - тут на місці, чи внизу через термінал. Я була вже така лиха))) сказала що мені потрібно звітувати спонсору))) Вона написала ВРУЧНУ реквізити і я пішла платить 100 грн через термінал ( "на лапу" 200 грн дають). Між іншим, ніхто до термінала не спускався, бо я жодного не бачила, щоб повернувся і приніс квитанцію про сплату.

Отже, у 21 віці, поліклініка, яка є обласною, працює в ручному режимі, бо їй так вигідно. Вигідно робити людей баранами, а людям, в свою чергу, подобається бути баранами. Бо кожен думає, що заплатить своїх 200 грн і вже буде здоровим. Медики там намагались зірвати реформу. Звичайно, при такому режимі роботи навіщо їм та реформа. Це треба бути геть безголовими, щоб рубати те золоте дерево. У нас під Житомиром є невеличке дачне село "парамонівка" на честь Зіновія Парамонова))), там бідні лікарі бідують з усієї сили 3-поверховими дачами))

А ну похваліться у кого яка дача є? 

 

 


Комментарии RSS :

Сонячна | 31.10.2017 18:29 | [Ссылка]

Зараз прибіжить женюська і порве тебе неблагоднарну на клаптіSmileлікарі то святе в суї їх не згадувать хай серуть на головуLaughing

feya | 31.10.2017 20:20 | [Ссылка]

якщо вона лікар, то звичайно))) рехформа не потрібна, бо як тоді лікарі будуть втюхувать ліки, які можна купити у них і тільки у них))


arsi107 | 31.10.2017 22:55 | [Ссылка]

С чего бы мне  бежать?) Я спокойно зайду к Фее в гости, удобно присяду, и ..посочуйствую...И вам, и всем нам...Потому что вы - простое население, видите только ту верхушечку айсберга, которую вам показывают) А показывают и рассказывают то, что нужно и не более того.

В 2018, когда всё это вступит в силу, вы все прозреете)))...Когда каждый приём узкого специалиста, каждый анализ, каждое обследование, будет иметь свою цену. Каждая больница назначит свои тарифы на пребывание в палате, на манипуляции, на операции. Даже ургентные))

..И если вы правда верите, что государство будет вам их оплачивать, как обещает......мне остаётся только вздохнуть и уйти....Говорить больше не о чем.


feya | 31.10.2017 23:57 | [Ссылка]

я одного разу була в  нашому онкодиспансері, якій теж один на всю область. більше я туди не піду. рано чи пізно однак помру, але без цього глумління, скотського ставлення і відвертого вимагання чималих грошей. не раз доводилось чаркувати з медиками, то по пьяні вони багато чого розказують, чого дійсно простому люду знати не потрібно. бо то страшні речі


arsi107 | 01.11.2017 00:30 | [Ссылка]

Врачи онкодиспансера, это специфический народ. Но их можно понять - им тоже надо как-то защищать свою психику.

Но мы о другом - вы тут на пару с таней, постоянно возмущались что все врачи взяточники) ... Сбылась ваша розовая мечта - теперь не надо будет совать доктору конвертик, или купюрку в карманчик) Теперь всё будет официально и через кассу - это же не взятка? Вам теперь станет спокойнее? И не важно, что раньше, например, узкопрофильному специалисту в стационаре, за индивидуальный приём и внимание, можно было положить в кармашек гривен 200- 300, .....а теперь это внимание будет под контролем, и теперь больница будет решать сколько оно стоит - может 2000, а может двадцать)) Так же и в поликлинике районной, и везде.

...Вы правда рады, или просто пока не поняли, что произошло?....И никто не обратил внимания на тот момент, что именно в тот день, когда принимались эти реформы, была движуха с неприкосновенностью?...И она так же заглохла, как и возникла)...Были сомнения, по поводу населения, - вдруг поймут, нужен был отвлекающий фактор))) ...Всё нормально - проглотили с большим аппетитом)))) ...Теперь переваривайте)...да, если есть какие-то плановые проблемы, успейте решить до НГ...А то потом, к примеру, удаление банальных кист, будет стоить в районе 30 000 грн)))щитовидка - 50 - 70) - это моей знакомой её эндокринолог лично озвучил - не хотел оперировать, пробовал лечить...но раз такое дело - решил предупредить.....остальных цифр пока не знаю, по скорой - пока не понятно что и как..

...Дай нам Бог здоровья)))) Теперь болеть совсем нельзя)))


Сонячна | 01.11.2017 06:37 | [Ссылка]

А де ти прочитала в моєму комі,що я за реформу? Може тобі в битву екстрасенсів пітиSmile


feya | 02.11.2017 15:12 | [Ссылка]

ну поживемо - побачимо. бігти щось видаляти  аби  хтось надихався перед смертю, мені все моє ще самій знадобиться))) люблять у нас залякувати

єдине, через що я переживаю, чому реформа може не піти, так це тільки через людський фактор. на мою думку, поки оця стара система сидить в бошках, оці всі спеціалісти не сприймуть нічого нового хоча б через те ,що не тільки не хочуть, а елементарно не вміють. і це так у всіх галузях, навіть дороги покривають новим матеріалом, але за тією старою технологією, яку вчили 100 років назад у ВУЗі. - допоки не вимре оте все старе, воно з усіх сил не буде давати дорогу новому - це радянська ментальність

зараз у держ.медицину ходять тільки пенсіонери тиск поміряти і аналізи здати, всі серйозні болячки вже давно лікуються в платних клініках. є випадки, звісно, але не гарної медицини загалом, а поодинокі фахівці від Бога, до яких всі йдуть і не безоплатно, звичайно ж


odiniznashih | 31.10.2017 20:42 | [Ссылка]

Ужасы какие у вас творятся. Вот это как раз и есть гнездо коррупции. Отсюда тона подымается все выше и выше по вертикали.

Народ сам себе создает проблемы, а потом и жалуется на коррупционеров и взяточников.

А попробовали бы все через терминал? 

Я тоже в последние лет 15 постоянный  пациент в нескольких отделениях, но у нас такого нет, по крайней мере массово.

Конечно частные случаи всегда есть по рекомендациям и по блату.

Никогда никому не плачу, разве что медсестрам конфет или тортик по выписке.


feya | 31.10.2017 21:54 | [Ссылка]

ці жахи в нас були завжди, скільки я тут живу. не знаю, можливо, це залежить від області, не скажу. но ця клініка відносно нова, я наївно думала, що тут і послуги по-новому, але ні. це гніздо штучно створене двома сторонами. одні їдуть за 300-200-100 км і заради того, щоб встигнути попасти за день до лікаря, вже не кажу до декількох, платять. а з іншого боку нічого не хочуть міняти, бо знають, що  змучена  дорогою і чергою людина заплатить любі гроші. при цій поліклініці є й лікарня з тими ж лікарями і люди, які не хочуть стояти в черзі, йдуть прямо у відділення. медицина у нас давно платна, тільки гроші осідають у кишенях, а не йдуть на розвиток галузі. чого ми бідні, бо дурні - дуже тут доречно

ось ще випадок: сиджу в черзі до мамолога, поруч жінка приготувала 50 грн., а це діагностичний центр, в якому послуги платні -75 грн прийом лікаря. то вона заплатила лікарці в надії на те, що та їй випише щось краще. мамолог всіх посилає до ендикрінолога, то ми знову зустрілись з тією жінкою, і я попитала що їй прописали - все те саме. так само і у гінеколога, ми всі з своїми проблемами сподіваємось на якесь лікування, а нас всіх по шаблону розводять на гроші, пропонуючи при цьому чи купити прямо тут у лікаря, чи у рекомендованій аптеці


odiniznashih | 31.10.2017 23:21 | [Ссылка]

У нас достают  все эти вечно шныряющие торговые агенты. Только и отвлекают докторов.

Ну и доктора тоже в основном смотрят на пациента и назначают лекарства  в зависимости от статуса, хотя все эти лекарственные препараты в принципе одинаковые, разнятся лишь в цене.


stebur2008 | 01.11.2017 13:57 | [Ссылка]

маленькі гроші - маленька увага, більші гроші - більше уваги! Немає грошей - іди збирай ліарські трави!

І будуть каси, все рівно без уваги не обійдеться. Також з тим усим зіткнувся, і то є страшні дійсно речі. 

Не застраховані ми від хвороб, тим і користуються спеціалісти і неспеціалісти, використовуючи методи циганські. Не всі звичайно.


feya | 02.11.2017 15:14 | [Ссылка]

більші гроші більша увага? ну не зовсім так. в платних маємо право вимагати уваги за свої гроші, а якщо в кишеню лікарю - бере як годиться, а уваги як всім)))


stebur2008 | 02.11.2017 15:53 | [Ссылка]

я з цим і зіткнувся. Більше того, зрозумів, як клініка може збагачуватись на наших страхових полісах. І ніяка реформа тому не допоможе!

Єдиний для нас вихід - це пошуки лікаря. Але часу для того буває мало, бо припекло


feya | 02.11.2017 16:07 | [Ссылка]

бо ми звикли звертатися до лікаря в останню хвилину, а це неправильно. треба звертатися раніше і не до одного і знайти свого


tgkh | 01.11.2017 14:29 [Комментарий скрыт]

feya | 02.11.2017 14:55 [Комментарий скрыт]