Авторизация
Меню

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


що за фігня?
feya | 2017-11-14 10:23:30
Сообщение прочтено 348 раз

моя колишня невістка, мама мого старшого внука, в черговий раз вийшла заміж. зараз внук живе з нами.  новий вітчим, окремо від мами,  дзвонить йому, питає як справи у школі. а вчора вирішив прийти і познайомитись з нами??? я не дуже зрозуміла навіщо, ми ж не тесть з тещею))) наміри у нього найкращі: стати справжньою сім'єю з  колишньою невісткою, познайомитись з дідусем і бабусею її сина. не знаю чи буде він знайомитись з бабусею її другої дитини і чи може він взагалі хоче познайомитись ще і з її колишніми чоловіками))) і не знаю на скільки його взагалі вистачить))) але я розгубленаRolling Eyes чи може то я така дика)))

але чоловік гарний - і не дурний, і компанєйський, і малий з ним відразу здруживсяКомментарии RSS :


На самом деле это не плохо...Второй муж моей бывшей невестки(жены брата) тоже стал сразу общаться с её детьми. И с моими родителями был в хороших отношениях...тип с дедушкой и бабушкой детей. Правда сейчас дети уже давно выросли. Теперь вот внучку нянчит)))

А вот мой муж говорит, что никогда бы не смог полюбить чужого ребёнка, поэтому никогда бы не женился на женщине с детьми.десь в глибинах душі мені теж це подобається. і я навіть захоплююсь тими, хто зумів залишитись у гарних стосунках після розлучення. з колишньою невісткою ми всі нормально спілкуємось, крім невістки- жінки другого сина. от чи змогла б я сама спілкуватись зі своїм колишнім чоловіком і навіть з його новою дружиною, трапилось би таке зі мною, - не впевнена))