Авторизація
Меню

Календар
 Липень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Я тут в льхком замєшатєльствє
feya | 2019-02-12 10:05:33
Повідомлення прочитано 439 раз

раніше, ну в пору щасливого комунізму, всім давали квартири - безкоштовно!!!

а зараз, самі знаєте, все потрібно купувати за свої кревні

но!!! якого хєра, вибачте, вирвалось))) раніше жили по два, а то і по три покоління разом у тих сталінках хрущовках Shocked а зараз, у пору розвалу і тотального зубожіння, ледь знайомі хлопець з дівчиною, так батьки або на квартиру відправляють, або взагалі окреме житло купують, як так? Podmigivanieде тут падвох?


Коментарі RSS :


у моей бабушки ни денег не было, ни коровки, которую можно продать. она взаймы брала под квартиру - своих тогда не было в достаточном количестве, а возможность вступить в кооператив подвернулась. родной отец ей отказал, не дал денег, сказал что нету.

но для нее это была приоритетная задача - отдельное жилье. она ее себе поставила и выполнила. всеми правдами и неправдами.

не буду пересказывать где и как она "подживала" пока достроился кооператив - это не важно. но никто в моей семье никогда не искал себе мужа или жену с недвижимостью и ничего не ожидал от государства. может быть потому мы и не разочаровались в нем. и жить "в примаках" даже считалось стыдным.

а государство создало и предоставило условия, в которых вполне возможно было нормально жить. главное было этого захотеть и не лениться. только вот норма у каждого своя ))я не дуже розумію "а государство создало и предоставило условия, в которых вполне возможно было нормально жить" з тим, що твоїй бабусі довелося гарцювати на 3 роботах, якесь протиріччя))) і до всього ж ТБ радянське якесь брехливе виявляється - у всіх кінах показували, що в радянських сім'ях жили по 2 покоління))) або всі були такі ідіоти рідні душі - мріяли жити з батьками, дідами))

можливо, велику роль відіграло, що саме у Луганську - багатогалузеве промислове місто, робочу силу стимулювали квартирами і може їй і не довелось прочекати тих 10 років для  вступу у чергу, хоча це малоймовірно,  а можливо ти просто цього не знаєш

колись давно чоловіків дядько розказував, як на Донбас свого часу вербували. він 36 р.н і був ще неповнолітнім, тож приблизно десь 50-ті роки. післявоєні часи, країну піднімали, то молодь відправляли туди. було важко, але давали гарний аванс, а потім зарплату. отак хлопців і стимулювали зарплатнею, але всі сумували за родинами.  коли ставало нестерпно, то кидали все і збирались додому, але... на вокзалах завжди чергувала міліція і всих відловлювали і саджали. дядька  з товаришем врятувало тільки те, що вони були неповнолітні, не мали паспортів ще і їх відпустили.  так що дійсно у кожного своє розуміння "нормальньіх условий"ох, бедненькие-несчастненькие.. работать приходилось для того, чтобы что-то получить! а они сумували!.. ну это писец, честно..)

Laughing если бы я так размышляла, то наверное тоже до сих пор в родительской квартире жилаВіка, от мені іноді цікаво,- ти придурюєшся чи дурочка по життю? Мільйони людей працювали і тяжко працювали. Процвітала спекуляція, як тоді це називалось, а люди таким чином заробляли зайву копійчину до своїх величезних зарплат у 60-70 рублів. ОБХСС, щоб не посадити їх, жило за рахунок цих спекулянтів.  По сусідству з нами жило багато євреїв і у них завжди були гроші, не знаю звідки, така башковита нація. У них були інші цінності: головне поїсти смачно і вивчити дитину, а самі завжди грязні, в хаті бардак, сморід у хаті не передати який. Але при цьому вони були нормальними, добрими людьми і давали можливість іншим заробити. Русскіє баби підробляли у них пранням білизни, прибиранням, замість них за дєнюжку прибарили парадноє, плювались, але йшли до них, бо вони гарно платили. У мене мама ночами займалась перекладами, поза роботою, і цього не  вистачало на те, щоб купити хату. Навіть при тому, що моя бабця висилала нам посилки з їжею.

Але були, звичайно, і щасливчики - буває і таке в житті, рідко, але буває. Один пнеться і нічого не виходить, а у іншого все граючись виходить. В потрібний час у потрібному місці опинився.  Я вже писала про черги на той же кооператив, так у нас була сусідка, яка нібито мала у міськвиконкомі людину знайому. За певну винагороду та ставила у чергу в перші ряди, ну і перший внесок звісно вносився. Люди щасливі чекали на квартири. А сусідка виявилась аферисткою, їй дали 8 років і назначили повертати людям гроші із своєї зарплати. Навіть не знаю скільки життів їй потрібно, щоб повернути все те ошуканим. Вона відсиділа 4 роки, її через 2 неповнолітніх дітей випустили по амністії. Вона вийшла, розвелась з чоловіком, покинула йому тих дітей і потім, діти казали,що  купила собі приватний будинок. От хто міг собі дозволити жити на широку ногу. І на морі не у чийомусь сараї топчаномісце винаймати, а готель на першій лінії))

Так що всі були ідіотами, а ти одна королева)))