Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Муки вибору
feya | 2020-09-14 12:44:58
Сообщение прочтено 259 раз

це наше сьогодення. не ваше, а конкретно моє і моєї дитини. щовечора ми з нею готуємось до затрашнього дня: продумуємо зачіску, вибираємо з наявних стап'ятисот резиночок ті кілька штук, які підійдуть до платтячка, колготок, лосин, кросівок чи туфельок... а колготики в тон платтячка, а лосини з блискитками чи з кицями, мишками, єдинорожками, Ельзами, Аннами... отаке воно життя сучасного дівчиська. наступного року вже йти до школи, навіть боюсь уявити, що буде далі)) 

пригадую себе у її віці: резинки з лопнувшої кульки або оті чорні з камери чи шини - з чого вони були? колготи прості у рубчик незмінного  коричневого кольору. якщо мамі пощастить десь втридорога у спекулянтів  урвати загранічні безрозмірні колготи - то кольорові і на свята. бо вони, собаки, рвались у перший же день))) але тоді зашивали і капронки навіть дорослі баришні, що вже казати про малечу

мораль сєй басні: щястя, воно у відсутності вибору, в обмеженні, в шорах 

і стареча недоумковатість і злобність саме від того)))

і ніхто не доведе, що я неправа)))


Комментарии RSS :


Как тебе известно, абсолютно психически здоровых людей не существует. У всех есть свои тараканы. Но есть "красная черта" за которой начинаются серьёзные психические отклонения. Те, кто не достиг черты знает о наличии своих тараканов и пытается с ними или бороться или мирно сосуществовать.Laughing Те же, кто переступил её, тоже видят тараканов, но только чужих. Себя же они ощущают настолько нормальными, что даже не думают обратиться за проффесиональной помощью. Но психзаболевания, имеют свойство прогрессировать. И если их не лечить, то... У меня был родственник, муж сестры жены, который работал врачом на психиатрической скорой. Некоторым метовцам не мешало бы послушать его рассказы...Гги)) Бєспалєзна))