Авторизація
Меню
Категорії

Календар
 Травень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Середа 8 листопада 2017
feya | 2017-11-08 09:32:34 йдемо далі
Повідомлення прочитано 446 раз

ну я наслухалась начиталась про те як схуднути і відразу взялась до роботи))) почала зі сніданків!!! смажу оце собі яєчко зі свиними чіпсами і дивлюсь у дзеркало - а мордашка то моя осунуласьCrying or Very sad результат, так би мовити є відразу - носогубки сильно проявились, щічки обвислі... і як з цим боротись? уколи не пропонувати)) я за масаж))


Коментарі (18)  
Понеділок 6 листопада 2017
Повідомлення прочитано 105 раз

от часом щось почуте ненароком як засяде під коркою, ти його прослуховуєш знову і знову  - до дірок на бобіні))) а ті, хто поруч скаженіють від такого ...))

https://www.youtube.com/watch?v=Yirob9zTUqw 

зараз мене виженуть з дому))

просто осінь)


feya | 2017-11-06 09:25:19 важкі ранки
Повідомлення прочитано 848 раз

сьогодні вперше за надцять років у мене збігла кава і все через Dvojnic. перед сном прочитала, що вона скинула майже 20 кг за півроку - щось зараз не можу знайти той пост, може наснилось? - і от стою я з ледь продертими очима і варю каву в турці (бо в кавомашині мені заслабка), стою й думаю "ну як, як схуднути? мені б 10 кг скинути і життя вдалось" а кава тим часом тю-тю)))


Коментарі (65)  
П'ятниця 3 листопада 2017
feya | 2017-11-03 14:42:30 Імена
Повідомлення прочитано 731 раз

Думала написати багато літер, але нестача часу на то) тому коротко

у кожного є імена, які подобаються і які фу-фу-фу

якщо я народжу ще дітей)))) то обов'язково доньок назву Мотрона і Авдотья, а синів Агафоном і Пантелеймоном)))

 


Коментарі (65)  
Четвер 2 листопада 2017
feya | 2017-11-02 21:46:37 ****
Повідомлення прочитано 69 раз

полюси мого світу – карамель і полин
поміж ними – пустельні поля магнетизму
і нема тут ні наслідків ані причин
навіть межі означені дуже приблизно
це вітчизна де місця і часу нема
де і метод єдиний – молися і дихай
де один плюс один – це один а не два
де скрижалі й закон непомітні і тихі
каравели пливуть у гіркавій імлі
розчиняє їх морок немов карамельки
і не видно землі бо немає землі
окрім жменьки піску окрім попелу жменьки
безконечний цей світ мій безмежно малий
бозна що надає йому ємкість і місткість
на його полюсах карамель і полин –
післясмак призабутої доброї звістки

Юрій Іздрик


Повідомлення прочитано 443 раз

колись, на самому початку перебування мене на меті, я сиділа в метаконтакті і нічого не знала про блогиEmbarassed потім, коли вже відкрила для себе метаблоги, думала що тут така процедура: від анкети на знайомствах, до блогівEmbarassed))) ну те, що тут сайт для знайомств - досі не можу в це повірити. іноді в приваті хтось да й розвеселить, як ось зараз, приміром

 


Мені потрібна подруга


19:31


Ми иожемо почати стосунки без зобов*язань!?


19:32


та я бачила, але ж ви шукаєте дівчину до 40 років, а я троха старша


19:35


я для шлюбу до сорока з вами стосунки без зобов'язань підуть.Миибудемо друзями-коханцями.Подарунки грошіиз мене будуть без проблем


19:40


Дякую))) за подарунки і гроші. я католичка і без зобов'язань не можу


20:23


я вирішив неодружуватися взагалі.А католичкам тільки щлюб треба!? !Шлюбу небуде принаймні зімною23:15


Так, католичкам потрібен тільки шлюб. Я шось не пригадую коли я вам пропозицію робила


04:45


і від мене виїї неотримаєте.За мої гроші любовніцу найду і без вас


04:45


Помоложе


21:26


капєць, піду втоплюся

 

і вже від другого

Привіт,а ви симпатична хочу з вами познайомитись

 

19:20

а я не хочу, йдіть гуляйте

 

19:25 

 Чому так до чоловіків ставитесь чи не чемна така?

 

19:30

ой, все) горе мені))

 

19:31

 

не зрозумів


19:33


ну стратила я, шо ж неясно) такий парубок мене свата, а я нечемна - упустила своє щастя


19:35


Напевно дуже хочете познайомитись із хорошим чоловіком але нехочите признатись чи такі невиховані


19:36


А за порубка даром чим не парубок
19:42


ну гарний! але не на часі мені


19:43


Дякую за гарно а чому неначасі


19:54


Бо рано мені ще замуж)))


19:56


А що робите на сайтц приколюітесь оловіків обзиваіте дякую було приємно поспілкуватись


19:57


нехай щастить!


19:58


Вам також


я в курсі, що негарно показувати приват))) але це можна

ну як вас не любити, чоловіки)))


Коментарі (20)  
Вівторок 31 жовтня 2017
feya | 2017-10-31 18:02:26 Про нас
Повідомлення прочитано 492 раз

Знову менs довелось звернутись в медичний заклад, 2 місяці тому. Щоб не їхати до Києва, пішла у нашу хвалену клініку гербачевського. На мене там чекали, аякже))) Направлення немає - допобачення. Ну пішла й взяла те направлення у свого лікаря. На завтра о 8 ранку була вже в клініці. Мені завели карточку і видали бумажку з номерами кабінетів, замість талончиків запису - тобто жива черга. Піднялась, там на місці розібралась, що спочатку йду на апарат, а потім з результатом до лікаря і, зрозуміло, заняла дві черги одразу. Друга черга посувалась НОРМАЛЬНО, а от з першою... З першою відбувалось щось незрозуміле. Люди, які займали чергу після мене, заходили поперед мене. Я вже обурена пішла до лікаря. Вийшла медсестра і поясниоа мені дурній, що я вперше звернулась і тому маю всіх пропускати, бо інші вже були тут 100 років тому і вони ЗАПИСАНІ. На дверях кабінету вісить обява для таких, як я - ПО ЗАПИСУ. Де записатись? У іншому кабінеті!!! В іншому кабінеті округлюють очі - ЩО ВИ ХОЧЕТЕ? ТУТ НІКОГО НІКУДИ НЕ ЗАПИСУЮТЬ!!!. Тепер мені стає зрозуміло, чому в 21 сторічі немає електронного, чи будь-якого попереднього, запису.

Намагаюсь заспокоїтись, бо інакше Київ, а це трошки не те, що мені потрібно. Черга до специаліста вже пройшла. Бачу, як люди всі потихеньку дістають гаманці і перебирають свої гроші. Запитую, чи платять і скількі. Майже всі сказали, що платять. Хто скільки. Тільки одна розкричалась: "добре, що ви маєте чим платити, а я не маю чим" Але гаманець теж діставала)) А інша жінка мені доладньо розаказала - що по чому)))

Робочий день добігає кінця. Забула сказати, трохи раніше виходила лікарка, вона сказала, що запис тільки сьогодні, бо хтось там у відпустці і вона одна не встигає всіх прийняти. А де записуватись вона не знає, звісно - не її парафія. Отже, як завжди, з пацієнтів роблять дурнів, а лікарів страждальцями, які вимушені жити на роботі. (Тут, зайду наперед - коли я вже була на прийомі, зайшов другий лікар зі словами: цим людям все мало, хоч всю ніч будуть трєбовать доступ к тєлу (в розумінні йти без перестанку на прийом). І при цьому лікарі не стидаються наголосити, що вони так втомились, такий наплив людей - ну ми ж люди, розуміємо що все заради нас, а не задля підвищення "на лапу")))

Отже, нарешті, підійшла і моя черга - остання))) Мене прийняли, побідкались на свою долю))) Кабінет для прийому складається з двох кабінетів - темна апаратна і кабінет, де медсестра СИДИТЬ В ІНСТАГРАМі??? і лікарка заповнює карту пацієнта. Поки приймала мене, то паралельно встигла подивитись ще двох лівих пацієнтів по дзвінку!!! які зайшли через споріднені між собою кабінети. На третьому я  вже зауважила їй не дуже спокійно, що це непрофесійно і тільки після мене. Вона розвела руками до того лівого і довела вже мене до кінця. Спитала де я буду платити - тут на місці, чи внизу через термінал. Я була вже така лиха))) сказала що мені потрібно звітувати спонсору))) Вона написала ВРУЧНУ реквізити і я пішла платить 100 грн через термінал ( "на лапу" 200 грн дають). Між іншим, ніхто до термінала не спускався, бо я жодного не бачила, щоб повернувся і приніс квитанцію про сплату.

Отже, у 21 віці, поліклініка, яка є обласною, працює в ручному режимі, бо їй так вигідно. Вигідно робити людей баранами, а людям, в свою чергу, подобається бути баранами. Бо кожен думає, що заплатить своїх 200 грн і вже буде здоровим. Медики там намагались зірвати реформу. Звичайно, при такому режимі роботи навіщо їм та реформа. Це треба
Читать


Коментарі (16)  
Понеділок 23 жовтня 2017
feya | 2017-10-23 11:45:39 Сімейна хроніка
Повідомлення прочитано 112 раз

От про що я шкодую в житті, так це про те, що не записувала різні дитячі фразочки. Дещо я пам'ятаю, але то крихти. Зараз, у вік таких можливостей, все це можна взагалі фільмувати. В мене є декілька таких фільмів з дитинства моїх дітей і як тепер їхнім діятм вони подобаються. Взагалі це дуже зближує чоловіка-жінку-дитину. Сіли гарненько перед екраном, посміялись з маленьких батьків і всі щасливі))) А коли у тому фільмі є ще живі дід та баба - взагалі прекрасно.

тато: коли я був маленький, я теж ходив у цей садочок і не плакав

доня: так, ти був маленький, а я велика і я тебе водила)

*******************************************************************

синочок: взагалі не розумію навіщо я хожу в садочок, мене там ніхто не помічає, наче мене й немає. тільки одному Балашкевичу кажуть, що зараз його виженуть з групи

мама: а ти хочеш, щоб тебе теж вигнали з групи разом з Балашкевичем?

синочок: ні, не хочу. але ніхто на мене там не звертає увагу)) (до цього крім Балашкевича на слуху були ще два прізвища, серед них і наш бідося)))

на моє глибоке переконання, сім'я це найцінніше, що є у людини. життя складається з безлічі подій, які ми перестаємо помічати і цінувати. а щастя саме в таких дрібничках.


Четвер 19 жовтня 2017
feya | 2017-10-19 21:58:31 Пааачееемуу))
Повідомлення прочитано 176 раз

                                                               "я же его  любила"...

                                                               навіяно  дівчачими розмовами

чоловіки люблять шльондр - всі. зі шльондрою чоловікові легко бути таким собі брутальним самцем, всі його забаганки та найпотаємніші фантазії вона здійснює. чоловік ні в чому не знає відмови і тому віддячує жінці-шльондрі несамовитим "коханням" і дрібними дарунками. жінка - задоволена і вже в своїй уяві малює картинки їх спільного щасливого майбутнього. але...

але чоловік не може припустити, що матірю його дітей, стане якась шльондра. матір для своїх дітей чоловік бачить у скромній, розумній, турботливій та ще й у німій))) спокійній)))


отже жінки, як завжди, мають викручуватись))) шльондрам треба бути трохи стриманішими, а пай-дівчаткам навпаки - треба іноді розбавляти свою ідеальність легкою розпустою)))


 


Коментарі (4)  
Вівторок 17 жовтня 2017
Повідомлення прочитано 749 разКоментарі (48)  
Назад1234...454647Вперед | Вказати сторінку