Авторизация
Меню

Календарь
 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Четверг 6 мая 2010
Сообщение прочтено 287 раз
Перефразовуючи, що життя - це страшна штука - від нього помирають,  сон - це не менш страшна штука... Принаймі так вважають, щонайменше, 2 режисери.  Уейс Крейвен, який у 1984 році зняв фільм Кошмар на вулиці В'язів та Самюель Баєр, який намагався створити рімейк.
От саме цей рімейк я сьогодні й подивилась в кінотеатрі "Оскар".
Кошмаром це кіно назвати можна, але тільки у сенсі, що це кошмарний фільм жахів, адже, якщо ви хочете щиро злякатися, то це у вас навряд вийде. Зате, посміятися можна добряче) Фредді - японська жабка, діалоги героїв, які нагадують переклад гобліна, ну і банальні прийоми зйомки (а кінець, взагалі ТАКИЙ смішний).Поціновувачів фільму 1984 року, рімейк скоріш розчарує, а от "несвідома" публіка сприйме більш менш нейтрально. Фільм гордо може нести посередній ярличок "Під пивко покатить".
Мене зацепило 2 моменти і саме через них, думаю, варто все ж зацінити це кіно. Перший - це пірнання в кров і подальший розвиток теми з морем крові, яка проривається крізь стелю, а другий момент...коротше крутий кадр у ванній!)))

Добраніч!))

Это сообщение написано также в: КиноМЕТА (0 комментариев)
Суббота 24 января 2009
fk_angel | 2009-01-24 02:27:26 Казка
Сообщение прочтено 441 раз

Київ. Вокзал. Дощ.
Шестеро казкових персонажів скоро вирушать у дорогу.
Я стою біля води, що ллється згори і думаю про свій мандраж всередині.Немає. Їх немає.Мабуть все це обман. Мабуть
, вони не прийдуть. Переплутала день, час, місто, себе.
Руда і сонячна Маленька Принцеса з'являється з холодного дощу, немов порятунок від маразму, що почав захоплювати. Її бузкові чоботи
кажуть мені, що принаймі буде весело. А рожева сумка в руках та рожева шурхалка від дощу змушують губи розтягнутися у посмішці. Якщо є Принцеса, думаю я, то значить казка вийде не найгірша. Адже вона, Принцеса, дивним чином поєднує в собі дитинство та мудрість. Як то таке може бути не відповість навіть її Принц.
А ось і він. Він суцільна турбота. І не тільки про неї. Турботливий Принц - ось як я назву цього персонажа. Щось дарує їй і вона починає з кожною секундою світитись все яскравіше. Я думаю, кохання в казці вже є і це чудово.
...
Читать


Настроение у меня: загадочное    Слушаю музыку: ray charles
Пятница 15 февраля 2008
fk_angel | 2008-02-15 17:01:45 Живемо...
Сообщение прочтено 399 раз

Ми переконуємо себе, що життя стане кращим, коли ми одружимося, народимо дитину, потім іще одну.
Потім ми бачимо, що наші діти ще маленькі, і чекаємо, що все стане кращим, коли вони підростуть.
Згодом ми переживаємо, що вони стали підлітками, і нам треба якось давати з ними раду, з усіма тими труднощами перехідного віку. Ми переконуємо себе, що, без сумніву, станемо щасливішими, коли вони виростуть зі своїх «надцяти» років.
Ми кажемо собі, що наше життя стане кращим, коли наша сімейна половина закінчить свої справи, коли в нас буде красива машина, коли візьмемо відпустку, коли вийдемо на пенсію…
Але істина в тому, що для нас не буде кращого часу, щоб бути щасливим, як зараз. Якщо не зараз, то коли?
...
Читать


Настроение у меня: задумчивое    Слушаю музыку: 30 Seconds to Mars