Авторизация
Меню

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Вторник 23 марта 2010
Сообщение прочтено 397 раз

З 23 березня по 15 квітня триватиме конкурс соціальних інновацій «Громадами до успіху». Метою конкурсу є відбір успішних практик громадських організацій та бізнес структур, які мають унікальний досвід вирішення актуальних проблем міст України.

 

Учасниками конкурсу можуть бути неурядові громадські організації та бізнес структури, що працюють у сфері корпоративно-соціальної відповідальності, зі всіх регіонів України.

Конкурс  проводиться за чотирма напрямками:

·        «Громадські ініціативи для вирішення суспільних потреб»

·        «Адвокасі кампанії та лобіювання інтересів громади на місцевому рівні»

·        «Євроінтеграція. Транскордонна співпраця»

·        «Розвиток корпоративної відповідальності»

За результатами конкурсу будуть відібрані 16 «успішних практик». «Успішною практикою» може бути вдало реалізований проект, громадська ініціатива, програма. Критеріями успішної практики є відповідність до актуальних потреб громади, унікальність та інноваційність  використаних методів та шляхів вирішення  проблеми,  конкретні наслідки, результати, користь для цільової групи.  Проект  має
Читать


Это сообщение написано также в: ngo (0 комментариев)
Понедельник 11 января 2010
Сообщение прочтено 1135 раз

Уявимо собі таку картину: одного разу в Сполучених Штатах через автомобільну пробку та аварію на залізниці  змінний персонал аеропорту не потрапить на місце роботи. До диспетчерів не прийде заміна, їхня перевтома приведе до стресу, і з їхньої вини відбудеться зіткнення двох реактивних лайнерів, які впадуть на високовольтну лінію передач; у наслідку цього підсилиться напруга на інших і без того перевантажених лініях, і відбудеться повне вимикання електроенергії, подібне тому, що мало місце в Нью-Йорку декілька років тому. Тільки цього разу  аварія буде значніша й протриває декілька днів. Оскільки погода сніжна, а дороги залишаються нерозчищеними, утворюються дивовижні скупчення автомобілів; в офісах для обігріву палять багаття, і від цього спалахують пожежі, до яких пожежні не можуть дістатися, а й виходить, не можуть погасити. Під натиском п'ятдесятьох мільйонів розлючених людей, які намагаються по черзі зателефонувати одне до одного, виходить із ладу телефонна мережа. Вздовж доріг починають рухатися піші процесії, залишаючи за собою на снігу мертвих.

Позбавлені яких би те не було засобів до існування, подорожани намагаються захопити чуже житло й продукти харчування; десятки мільйонів одиниць вогнепальної зброї, продані в Америці, починають стріляти, збройні сили захоплюють владу, але й самі стають жертвами загального паралічу. Супермаркети грабують, у будинках закінчуються запаси свічок, росте число вмираючих у лікарнях від холоду, голоду й виснаження. Коли через декілька тижнів буде зі складнощами відновлений нормальний порядок, мільйони трупів у містах та сільській місцевості стануть джерелом епідемії, принісши нещастя, рівні за масштабами епідемії чорної чуми, що унесла в XІ столітті дві третини населення Європи. Знову з'являться психози "розповсюджувача зарази", і втвердиться новий маккартизм, ще більш жорстокий, ніж раніше. Настане криза політичного устрою, який розпадеться на декілька автономних підсистем, незалежних від центральної влади, із власними найманими військами та автономним судочинством. Криза ставатиме все більше й більше великою; переборювати її буде легше жителям нерозвинених областей, підготовленим до життя й конкуренції в примітивних умовах, почнуться великі міграції, які приведуть до злиття й змішання рас, появі й поширенню нових ідеологій. Коли сила закону не буде визнаватися, а всі документи будуть знищені, власність опиратиметься тільки на "право звичаю"; з іншого боку, швидкий занепад призведе до того, що міста складатимуться упереміш з руїн та придатних для житла будинків, де оселяться ті, хто зуміє захопити їх; а місцеві влади дрібного масштабу зможуть зберегти хоч якусь владу, лише побудувавши фортечні стіни й укріплення. Тоді ми виявимося вже цілком у феодальній системі, союзи між місцевою владою опиратимуться на компроміс, а не на закон, стосунки окремих людей ґрунтуватимуться на агресії, на дружніх союзах або союзах за принципом спільності інтересів, знову відродяться примітивні звичаї гостинності.(с) Умберто Еко

А що ви робитимете в такій ситуації?


Категории: апокаліпсис    
Комментарии (9)  
Среда 6 января 2010
forko | 2010-01-06 10:57:04 Ляпнув
Сообщение прочтено 667 раз

Захожу до секретарки, забираю свої листи-вітання, запитую чи тре розписатись, вона

-Ні, я тобі довіряю

я- Довіряй, но предохраняйся

пс: лягли обоє))


Категории: ржачно    
Комментарии (3)  
Среда 9 декабря 2009
forko | 2009-12-09 15:17:41 Сходив в "літеру")
Сообщение прочтено 1382 раз

 Люблю я сходити в "літеру" подивитися на новинки та поритися у купі всякого непотребі на розпродажі в надії знайти щось путнє, хоча витрачати грошей бажання не було ніякого). Але як завжди з пустими руками втекти не вдалось)) прихожу на касу. Дівчинка сміється - Та ви прямо майстер на всі руки. Думаю ну да який ще дурень ще візьме "Корел для чайників" та "Вироби з дерева своїми руками".


Категории: книгилітерикорелдерево    
Комментарии (8)  
Вторник 8 декабря 2009
Сообщение прочтено 750 раз

4 вересня 2007 року розпорядженням міського голови було створено робочу групу з підготовки Статуту територіальної громади м. Львова, до складу якої увійшло 23 особи: представники виконавчих органів Львівської міської ради, представники депутатського корпусу Львівської міської ради, громадських організацій, експерти та науковці.


Читать


Это сообщение написано также в: ngo (0 комментариев)
Понедельник 9 ноября 2009
forko | 2009-11-09 10:44:59 Post-Поступ
Сообщение прочтено 2337 раз

Поспішаючи на потяг, кожного разу виникає природнє бажання почитати якісне українське чтиво, попри кризу та доволі кусючі ціни на улюблені Український Тиждень та „Контракти”.Однак цього разу я надибав поглядом „Пост-Поступ”, про який був впевнений що він давно дав дуба. Ціна була смішною-2,5 грн., а до відправки залишалось менше10хв). Взяв і не пожалкував. Тут немає програми телепередач, немає календаря городника або бородатих кросвордів та внекдотів і що вразило найбільше – немає Реклами. Взагалі. (!)

Натомість є шикарна підбірка авторів
, якісні статті в самобутньому художньому оформленні Юрка Коха. Іздрик, Винничук, Юзьо Обсерватор),Кокотюха, Смолич, Данка Лихоманка, їхні статті можна сміливо розбирати на цитати. Словом я в захваті. Жаль що виходить він лише раз в місяць.
Теперішній Postоступ більше нагадує інтелектуальний журнал ніж звичайну газету. Вистачає цікавих розважальних статт
Читать


Комментарии (13)  
Понедельник 26 октября 2009
Сообщение прочтено 7551 раз

 

БЮТ пропонує виключити з виборчого бюлетеня графу "не підтримую жодного кандидата".Читать

 

 


Категории: БЮТвибори-2010законопроект    
Это сообщение написано также в: Против всех | Проти всіх (0 комментариев)
Комментарии (75)  
Вторник 20 октября 2009
Сообщение прочтено 1176 раз

Однажды к нам в подразделение перевели одного австрийского коллегу. Он был из спецназа, из «Кобры». Он был крут в поведении и весь покрыт шрамами, свидетельствующими о насыщенной профессиональной деятельности. Справедливости ради, надо сказать, что он действительно был профессионалом в нашем ремесле, а вот с установлением межличностных контактов у него было туго. Совсем туго. Уже через пару дней мы все поняли, что он порядочный козёл. Ну, да что поделаешь?

У Микаэла на левой стороне лба, прямо над бровью был горизонтальный шрам, длиной около полутора сантиметров. Злые норвежские языки утверждали, что через этот надрез у него удалили часть мозга. По моему мнению, такая версия многое объясняла в его поведении.

Мы тогда базировались в Митровице. Это была реально проблемная точка на карте Косово. На мосту, разделяющем северную (сербскую) Митровицу и южную (албанскую) Митровицу практически ежедневно возникали перестрелки и потасовки между сербами и албанцами. Нам приходилось, иногда по нескольку раз в день выезжать и «разъединять» их. У каждого офицера была большая сумка, в которой находились резиновая дубинка, каска с забралом, пластиковые наручники, противогаз, гранаты со слезоточивым газом, бронежилет, всякие наколенники, налокотники и тому подобное. Если случалось ЧП, мы просто хватали свои сумки и отправлялись «нести мир и согласие, закон и порядок, служить и защищать».

К описываемому мной моменту, Микаэл уже окончательно достал всех коллег своим высокомерным и презрительным отношением. И это было неадекватно - пацаны у нас собрались почетные. А теперь представьте: на мосту очередная драка, албаны пытаются за каким-то хреном прорваться на сербскую сторону. Мы получаем приказ, хватаем свои сумки и летим на место. Не доезжая пары десятков метров, мы выскакиваем из машин и начинаем одеваться. Не подъезжаем вплотную, потому что местные жители с большим удовольствием поджигали наши машины при малейшей возможности. Со всеми всё в порядке, а вот когда Микаэл расстегнул свою сумку, то оказалось, что всё, абсолютно всё находящееся в ней, было тщательно покрашено заботливыми руками коллег в нежно-розовый цвет. Спасибо сербской пульверизаторной промышленности. Он аж побелел от обиды. А что делать? Время не ждет. Так и пришлось ему в розовом бронежилете, в розовой каске и с розовой дубинкой бегать между сербами и албанцами, шокируя их своим неожиданным и несерьёзным видом.

Мы даже не могли работать от смеха. Ржали все: международные полицейские, ржали даже албанцы и сербы.
Микаэл правильно понял ситуацию и перевелся в другое подразделение. Но и там он до конца службы носил кличку «Леди в розовом».

отсюда


Категории: валяюсь    
Комментарии (13)  
Пятница 16 октября 2009
Сообщение прочтено 1056 раз

У телеканалов "Рен ТВ" и "Пятого канала" с 2010 года не будет собственных новостей, а их производителем станет одно из подразделений государственной телекомпании Russia Today (RT). Об этом в пятницу пишет газета "Коммерсант" со ссылкой на неназванные источники.


Учитывая, что на данный момент эти каналы являются единственными в России, чья новостная политика отличается от государственной, с передачей ими обязанностей по производству новостей RT оппозиционных теленовостей в РФ не останется, делает вывод издание. Между тем, главный редактор RT Маргарита Симоньян ситуацию комментировать отказывается.

http://newsru.com/russia/16oct2009/nooppos.html


Категории: твРосіятбсвобода слова    
Комментарии (9)  
Среда 14 октября 2009
Сообщение прочтено 2166 раз

Крок №1. Проведення загальних зборiв.


Читать


Это сообщение написано также в: ngo (0 комментариев)
Комментарии (4)  
12Вперед | Указать страницу