Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вторник 22 марта 2016
Сообщение прочтено 79 раз

Инициатива прозрачности добывающих отраслей (EITI) – шаг бизнеса в интересах громад. Green Video Новости

Добывающая отрасль углеводородов Украины составляет значительный сегмент валового национального продукта. Кроме этого она является определяющим фактором энергетической безопасности страны. Именно поэтому здесь особенно важна прозрачность деятельности, так как она позволит значительно снизить уровень коррупции, получить дополнительные поступления в бюджет, улучшить инвестиционный климат и снизить напряженность в отношениях между добывающими компаниями и местными громадами. Для  Харьковской области, которая  входит в число нефтегазодобывающих регионов, этот вопрос  жизненно важен. 

10 марта 2016 года на круглом столе “Добывающая отрасль углеводородов Харьковщины: экономическое развитие или упадок для громад”, который прошел в Харьковском национальном экономическом университете имени Семена Кузнеца  при поддержке Германского общества международного сотрудничества, Международного фонда «Возрождение» и Департамента повышения конкурентоспособности региона Харьковской облгосадминистрации, были рассмотрены вопросы внедрения Инициативы Прозрачности Добывающих Отраслей (EITI ).

Green Video® 
MBGV 0578-0GV 


Сообщение прочтено 82 раз

Ініціативу прозорості (EITI) в газодобувній галузі обговорювали в Харкові. Green Video

10 березня 2016 року у Харкові відбувся круглий стіл «Видобувна галузь Харківщини: економічний розвиток чи занепад для громад».

Круглий стіл проводився за участі представників Німецького товариства інтернаціональної співпраці (GIZ), Національного секретаріату ЕІТІ, Харківської ОДА, науковців ВНЗ Харківського регіону, представників територіальних громад, громадських організацій та ЗМІ.

Головним лейтмотивом круглого столу була тематика підвищення прозорості у видобувних галузях (UAEITI) як один з потенційних векторів системної співпраці влади, науки, бізнесу та органів місцевого самоврядування на регіональному рівні.

UAEITI - це стандарт прозорого управління у видобувних галузях, що дозволяє покращити конкурентоспроможність та інвестиційний клімат регіону, сприяти сталому розвитку громад.

Green Video® 
MBGV 0578-1GV 


Вторник 19 ноября 2013
Сообщение прочтено 59 раз
12. 12. 2012. Національний круглий стіл
«Міфи та реалії видобування сланцевого газу в контексті сучасних екологічних проблем в Україні» м. Київ http://www.ecoleague.net/


Народний депутат України Ірина Сех, яка очолювала комісію з питань екології Львівської обласної ради, розповіла про історію протистояння місцевої влади з урядом. За її словами, включення Олеської площі до переліку ділянок надр, що можуть надаватися в користування на умовах Угоди про розподіл продукції, відбулося без жодного погодження чи консультацій з місцевими громадами. Особливе обурення викликають зміни до законодавства (зокрема, Кодексу про надра та Закону «Про угоди про розподіл продукції»), які виключили місцеві ради з переліку суб'єктів, які повинні давати погодження на розробку корисних копалин, встановили особливий порядок набуття права власності на землю та відмінний від загального режим фінансової звітності, а також скасували обов'язковість проведення тендерних процедур.
...
Читать