Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Пятница 5 сентября 2014
Сообщение прочтено 67 раз

А.Босак про засудження зрадницької Громадської ради, що підтримала підписання угоди з «Шелл». Green Video.


19.04.2013 Київ, приміщення комітетів ВР України. Презентація доповіді неурядових організацій «Громадська оцінка національної екологічної політики за 2012 рік». 
https://www.youtube.com/watch?v=wTPCy8_8o4Q&feature=youtu.be
Виступ Аделі Босак, Українська екологічна асоціація «Зелений світ», м.Київ.

Пропоную засудити зрадницьку Громадську раду при Мінприроди, що підтримала підписання угоди на видобуток сланцевого газу. В протоколі засідання вони навіть не відмітили, що я єдина проголосувала проти. На моє питання: «Де ж та угода, за яку ми повинні проголосувати?» - Валентин Савицький відповів, що Громадська рада йде на упередження: угода ще готується в Кабміні, а ми вже даємо свою згоду. І на другий день так звана Громадська рада відзвітувати, що це було рішення «від громадськості України».

Green Video®
MBGV 0493-1GV-16F

Среда 20 ноября 2013
Сообщение прочтено 56 раз

Валентин Савицький, голова Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України.

В.Савицький почав з підтвердження, що він голова тієї самої продажної Громадської ради при Мінекології. Голова ХОГО «Зелений фронт» Олег Перегон сказав у своєму виступі, http://www.youtube.com/watch?v=2XLvPNnEfRE&feature=youtu.be&t=6m47s у який спосіб і з яких членів було створено нову Громадську раду: «Асоціація українських автомобілевиробників «Укравтопром» … ВГО «Товариство зварників України» – ось хто в нас зараз оцінює екологічну політику держави. Громадська організація «Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи» - ось чим вже підміняється експертна думка! Експертів вигнали, прийняли тих, хто погодив сланцевий газ за будь-яку ціну». 


Тому нічого конкретного з теми комітетських слухань В.Савицький сказати не міг. Він підтвердив, що скрізь є ризики. Але сьогодні сланцевий газ – це прорив. Україна чекає на інвестиції. І коли прийшло 2 інвестори, то яке довкілля? що ми можемо зробити? Економіка в занепаді! Ціна на газ зашкалює!


Присутні у залі засідання були обурені. Голова Комітету Ірина Сех затребувала від В.Савицького зробити коротку репліку, як було заявлено. 


...
Читать