Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Среда 20 ноября 2013
Сообщение прочтено 54 раз

Ігор Швайка, заступник голови Комітету ВРУ з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВРУ, народний депутат України:

Шановні колеги, шановна президія, шановні учасники і гості цього зібрання! В мене сьогодні є одна новина стосовно захисту прав громадян під час розробки, оскільки саме сьогодні Харківським окружним адміністративним судом всупереч будь-яким юридичним аргументам, позиціям чинного законодавства, інтересам Харківської територіальної громади, я маю на увазі громади Харківської області, було ухвалене рішення, яким суд відмовив в задоволенні позову про надання згоди на укладення контракту з компанією «Шелл». Це відбулося саме сьогодні о 12 годині дня.

Які аргументи були покладені в це рішення, мені невідомо. Я думаю, що ці аргументи так само невідомі тій колегії суддів, якій дали завдання ухвалити подібну постанову. Я так само не розумію, чим керуються українські органи, які називаються, наприклад, Державна геологічна служба, коли виходить шановний пан і переконує нас відчути себе, даруйте на слові, туземцями, перед якими приїхав Колумб, показав брязкальця якісь, і за це ми повинні віддати нашу землю, нашу воду, наше повітря, наш сланцевий газ в тому числі. І це все робиться лише з одним посиланням – «повірте, що все буде добре». Знаєте, я не Станіславський , але слухаючи доповіді подібних доповідачів у мене викликає лише одна фраза: «Не вірю!» - і не хочу вірити, бо на цей час, я не буду вас вводити в екскурс, не відбувається жодного діалогу з громадами. На цей час в Ізюмський район - а це є показове місто, це є місто обласного значення – жоден з депутатів обласної ради, які проголосували за укладення угоди, не поїдуть відродясь. Тому що вони чітко знають, що вони будуть піддані такій обструкції, що ніяка форма «представництво інтересів» там навіть і близько не згадується.
...
Читать