Авторизація
Меню

Календар
 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Середа 2 березня 2016
Повідомлення прочитано 71 раз

Газ в Украине. Какой ценой? Экологическая катастрофа на Полтавщине. Green Video Новости.

Полтавская область – главный газодобывающий регион Украины. Но способы добычи углеводородов не отвечают никаким экологическим нормам. Последствия газодобычи создают невыносимые условия для жизни местных громад. Сельские жители в Лохвицком районе (с.Сенча, с.Рудка, с.Лучка) страдают от отравленного воздуха, воды и почвы. На Полтавщине – экологическая катастрофа! Что делать?

Green Video® 
MBGV 0576-0GV 

 


Понеділок 10 листопада 2014
Повідомлення прочитано 67 раз

Нарада про катастрофічну ситуацію із незаконним користуванням природними ресурсами в Харківському районі. Green Video 

21 жовтня 2014 р. в Харкові відбулася розширена нарада Харківської районної державної адміністрації з екологічних питань. На засіданні були присутні голова Харківської РДА, депутати обласної і районної рад, голови сільських і селищних рад Харківського району, вчені з наукових інститутів Харкова, громадські екологічні організації Харкова і Харківського району області.

У вступному слові голова Харківської райдержадміністрації Ю.Шпарага зазначив, що Харківський район знаходиться на межі екологічної катастрофи. У зв’язку з скороченням асигнувань на утримання контролюючих органів, які займалися екологічною безпекою, район залишився один на один з екологічними проблемами і дуже швидко перетворюється на сміттєзвалище Харкова. У районі сьогодні незаконно видобуваються природні ресурси, безжально вирубуються ліси, вивозяться чорноземи. Потрібно залучати громадськість і правоохоронні органи, інакше з цими проблемами не справитись.
...
Читать


Четвер 4 вересня 2014
Повідомлення прочитано 98 раз

Наталія Преображенська про ядерну загрозу в Україні. Green Video


19.04.2013 Київ, приміщення комітетів ВР України. Презентація доповіді неурядових організацій «Громадська оцінка національної екологічної політики за 2012 рік». 
https://www.youtube.com/watch?v=wTPCy8_8o4Q&feature=youtu.be

Виступ Наталії Преображенської, голови БФ спасіння дітей України від Чорнобильської катастрофи, УЕА «Зелений світ», м.Київ.

10 квітня 2013-го р. в США пройшла міжнародна конференція щодо безпеки атомних станцій. Голова урядової комісії США Г.Яцик висловився, що жодна станція не є безпечною для подальшої експлуатації. В Україні ми маємо «стару консервну банку»: це 3-й і 4-й блоки Хмельницької АЕС, які мають будуватися на старих болтах; це 1-й і 2-й блоки Рівненської АЕС. Україні не потрібно стільки енергії, тим паче ядерної енергії. 

Наші люди працюють на небезпечних АЕС, а чиста електроенергія продається на Захід. Страшно, що ми ще не знаємо, де будемо захоронювати ядерні відходи. Говоримо, що в нас немає води, і хочемо будувати нові АЕС. Це абсолютно нефахові безглузді проекти.
Закликаю пам’ятати, що і сланцевий газ, і пестициди, і радіонукліди мають синергійну дію на наше покоління, що проблема з захороненням ядерних відходів – це геноцид і екоцид України.

Green Video®
MBGV 0493-1GV-20F