Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Пятница 5 сентября 2014
Сообщение прочтено 118 раз

Галина Проців. Еко-Тірас. Громадський Орхуський центр «Край». Green Video

26.06.2014 Київ, Орхуський інформаційно-просвітницький центр. 

Семінар «Взаємодія органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства у реалізації положень Оргуської конвенції». 
https://www.youtube.com/watch?v=pICVIE1pAho&feature=youtu.be

Виступ Галини Проців, ГО екологічний клуб «Край», Міжнародна асоціація «Еко-Тірас», м.Бережани, Тернопільська обл.

25 червня 1998 р. була прийнята Орхуська конвенція. Ситуація, яку ми маємо в Україні сьогодні, так чи інакше стосується національної безпеки, екологічної безпеки, енергетичної безпеки. Громадські організації керуються в своїй діяльності екологічною та соціальною політикою, також політикою інформування. В екологічній політиці не може бути монополії держави. 

Відповідно в принципах діяльності нашої організації «Еко-Тірас» відображається: демократизація, партнерство, волонтерство. Діяльність нашої організації більше стосується території басейну Дністра, яка охоплює приблизно 7 млн. жителів Європи. 

Будемо говорити і про загрози катастроф, які треба відвернути. Вони пов’язані з будівництвом великої кількості малих ГЕС в Карпатах, Олеською площею, де будуть видобувати нетрадиційний газ, паводками, повенями, рубками в Карпатському регіоні, котрі зачіпляють інтереси територіальних громад.

З 2005 р. діє громадський Орхуський центр у м.Бережани Тернопільської обл. 

Закриття у 2007 р. кабінету біології в Бережанській гімназії, де розміщувався центр, і знищення майна нас не зупинило. 

Орхуський центр «Край» продуктивно працює з Міжнародною екологічною асоціацією охорони басейну Дністра «Еко-Тірас» і ділиться досвідом своєї роботи з екологічною спільнотою.

Green Video®
MBGV 0500-1GV-20F


Понедельник 12 мая 2014
Сообщение прочтено 53 раз

19.03.2014 м. Київ, Орхуський центр при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Всеукраїнський форум експертів екологічних громадських організацій, науковців та журналістів. 
https://www.youtube.com/watch?v=LEGf9cn5CNQ

Тема: Фахівці обговорять майбутнє екополітики та люстрацію Мінприроди. Організатори: МБО «Екологія-Право-Людина», Всесвітній фонд природи WWF, ВГО «Національний екологічний центр України».

Виступ Галини Проців, голови ради Екологічного клубу «Край», Міжнародна асоціація неурядових організацій хранителів ріки Дністер «Еко-Тірас», м. Бережани Тернопільської обл. 

Нове міністерство, за словами радника міністра, планує працювати по-новому. І колеги від громадських організацій за те, щоб Мінекології працювало по-новому. Хай стара Громадська рада йде шукати свого старого міністра і працює із ним. Наш пріоритет діяльності, щоби ми разом дбали про збереження природних ресурсів, а не визначали окремі ділянки, які будуть огороджені колючим дротом, до яких екологів ніколи не пустять. Треба пам’ятати, якою ціною ми сюди зібралися. Забудьте про сланцевий газ і інші пріоритети, які були в старому міністерстві. Пропоную в актовому залі, де є портрети всіх 15 міністрів, біля кожного портрету вивісити, що він зробив доброго і що злого, і кого на скільки років потрібно посадити.

Green Video®
MBGV 0491-2GV-3F