Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Понедельник 12 мая 2014
Сообщение прочтено 59 раз

19.03.2014 м. Київ, Орхуський центр при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Всеукраїнський форум експертів екологічних громадських організацій, науковців та журналістів. 
https://www.youtube.com/watch?v=LEGf9cn5CNQ

Тема: Фахівці обговорять майбутнє екополітики та люстрацію Мінприроди. 
Організатори: МБО «Екологія-Право-Людина», Всесвітній фонд природи WWF, ВГО «Національний екологічний центр України».

Виступ Олексія Василюка, заступника голови ВГО «Національний екологічний центр України». 

Останніми роками утворилася прірва між громадськістю і Мінприроди, яка формувалася по причині відсутності політичної волі. Коли пана Ставицького поставили міністром екології та природних ресурсів, міністерство перетворилося в міністерство сланцевого газу. Коли він став міністром енергетики і вугільної промисловості, в Україні стало два міністерства сланцевого газу. Який може бути діалог з такою владою, адже сланцевий газ – це катастрофа, проти якої виступають більшість країн світу, більшість громадськості.
По інших питаннях те само. 

Якщо колишній президент Янукович категорично проти створення природоохоронних об’єктів, то 8 не підписаних указів лежить у нього на столі. Лісова галузь теж жодним чином недоторкана, жодні скарги на неї не діють, тому що екс-керівник лісової галузі пан Сівець влаштовує президентській родині відпочинок на природі. Як при цьому можна боротися з порушеннями в лісовій галузі? Ніяк.
Сьогодні ми маємо припущення, що з приходом нової влади на хвилі майдану, ця прірва розірветься. Сьогоднішня зустріч звичайно не змініть всього, але з неї дійсно може початися діалог громадськості і експертів з Мінприроди.

Green Video®
MBGV 0491-2GV-7F


Сообщение прочтено 63 раз

19.03.2014 м. Київ, Орхуський центр при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Всеукраїнський форум експертів екологічних громадських організацій,науковців та журналістів.
https://www.youtube.com/watch?v=LEGf9cn5CNQ

Тема: Фахівці обговорять майбутнє екополітики та люстрацію Мінприроди. 
Організатори: МБО «Екологія-Право-Людина», Всесвітній фонд природи WWF, ВГО «Національний екологічний центр України».

Виступ Ярослава Мовчана, голови Національного екологічного центру України, завідувача Лабораторії екобезпеки ННЦ «Екобіобезпека» НАУ.

Національний екологічний центр України був створений у 1990 р. У 1991 р. НЕЦУ виграв велику тему «Людська діяльність у контексті довкілля України». Це було за рік до Ріо-де-Жанейро, і ми пробували системно бачити майбутнє України. В 1992 р. НЕЦУ брав участь у розробці закону про ПЗФ і ініціював першу екологічну програму, яка була затверджена в 1994 р. В 1995 р. НЕЦУ виступив ініціатором створення громадських рад, і це була перша громадська рада в Україні. Місією НЕЦУ є консолідація інтелектуального потенціалу України для розвитку держави.

Green Video®
MBGV 0491-2GV-13F


Пятница 22 ноября 2013
Сообщение прочтено 51 раз

Утилізація ГРП-рідини - це відтягнута у часі проблема для наступних поколінь.

02.10.2013 Львів. Громадське обговорення в сесійній залі Львівської обласної ради щодо пошуку, розвідки та видобутку вуглеводнів на території Олеської площі. 
http://www.youtube.com/watch?v=-ZFYgIuxQxM

...
Читать