Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Пятница 5 сентября 2014
Сообщение прочтено 43 раз

Т.Малькова. Традиційні та нові ЗМІ, соціальні мережі як гарантія права на інформацію. Green Video

26.06.2014 Київ, Орхуський інформаційно-просвітницький центр. 

Семінар «Взаємодія органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства у реалізації положень Оргуської конвенції». 
https://www.youtube.com/watch?v=pICVIE1pAho&feature=youtu.be

Виступ Тамари Малькової, голови Міжнародної благодійної організації «Зелене досьє».

Базова потреба сучасної людини – зв'язок, комунікація, WiFi. 

Наша робота с мас-медіа змінюється через новітні віртуальні і мобільні реалії: електронні розсилки, соціальні мережі, віртуальні платформи, мобільна журналістика (стрімери). 

Приклади тематичних екологічних груп в соцмережах, які існують на сьогодні: Електронно-експертна наглядова рада при Мінприроди (FB), Екологія. Нова країна (FB), Rio+20 NGO Facebook group, Сланцевый газ – добро или зло (FB), Будущее без токсичных веществ (Казахстан) та ін. 

Сьогодні було б непогано, як би наше експертне середовище виходило на платформи не експертів, для того щоб донести експертні думки до екологічно зацікавлених людей. 

Можна порівнювати, що краще – нові чи старі засоби комунікації, але найголовніше на сьогодні зрозуміти, які загрози несе широкий доступ до інформації. Споживач, який має доступ до всього нинішнього розмаїття інформації, губиться від перенавантаження. Дуже швидка подача інформації, неякісна інформація, недостовірна інформація – ознака сьогоднішнього медійного простору. 

75% журналістів використовують соціальні мережі як джерело інформації, що неправильно. Існує також загроза інформаційних провокацій, поширення фейків. У ЗМІ бракує експертної думки, бракує аналітики. 

На нараді сторін Орхуської конвенції в Маастріхті збираються говорити про те, що прозорість, доступ до інформації через соціальні медіа – це дуже добре. Але, перш за все, нам потрібна якісна інформація від експертів і офіційних структур, від довірених інформаційних джерел. Соціальні мережі можуть надавати поради, дискутувати, але не мають бути єдиним джерелом інформації.

Green Video®
MBGV 0500-1GV-21F


Понедельник 12 мая 2014
Сообщение прочтено 36 раз

19.03.2014 м. Київ, Орхуський центр при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Всеукраїнський форум експертів екологічних громадських організацій, науковців та журналістів. 
https://www.youtube.com/watch?v=LEGf9cn5CNQ

Тема: Фахівці обговорять майбутнє екополітики та люстрацію Мінприроди.
Організатори: МБО «Екологія-Право-Людина», Всесвітній фонд природи WWF, ВГО «Національний екологічний центр України».

Виступ Тамари Малькової, голови Міжнародної благодійної організації «Зелене досьє». 

Категорично проти діяльності громадських рад, як вони зараз є. 

Пропозиції: 
1) Ініціювати відміну громадських рад. Сьогодні це просто кишенькові структури – при кожному міністрі своя. Громадські ради зараз не дають обширну інформацію на все суспільство. Вузьке коло громадської ради віджило своє. Сьогодні треба говорити про запровадження систему відкритого уряду, про електронне врядування. І навколо цього організовувати групи експертів, які будуть давати поради і т.д.

2) Треба йти до інших відомств, інтегрувати екологічну політику в інші структури, яки мають відношення до стану навколишнього середовища. А таке відношення мають практично всі.

Green Video®
MBGV 0491-2GV-18F