Авторизация
Меню

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Четверг 19 июня 2014
Сообщение прочтено 58 раз

Сергій Федоринчик про руйнівну адміністративну реформу. Green Video

19.03.2014 м. Київ, Орхуський центр при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Всеукраїнський форум експертів екологічних громадських організацій, науковців та журналістів.
https://www.youtube.com/watch?v=LEGf9cn5CNQ

Тема: Фахівці обговорять майбутнє екополітики та люстрацію Мінприроди.
Організатори: МБО «Екологія-Право-Людина», Всесвітній фонд природи WWF, ВГО «Національний екологічний центр України».

Виступ Сергія Федоринчика, керівника інформаційного центру Української екологічної асоціації «Зелений світ».

Адмінреформа в Україні була тупо змальована з російської і приречена на провал. Навіть найкращий бюрократичний орган, який був в Україні – Держкомітет ядерного регулювання – був перетворений в Державну інспекцію ядерного регулювання. Це повністю суперечить ідеї реформи з розділення функцій регуляторних, безпосереднього керування майном та надання державних послуг, контролю. Не може бути інспекція, яка займається регулюванням.

Ця адмінреформа є руйнівною для багатьох міністерств, але для Мінекології це повна катастрофа. У Мінекології є біля 800 управлінських функцій. Розділення функцій не було проведено ні на центральному, ні на територіальних рівнях. Практичні спеціалісти з держуправлінь ОНПС заперечували цю реформу і говорили, що буде гірше.

На центральному рівні свого часу була створена Агенція екологічних інвестицій під конкретних чиновників. В основному це гроші по клімату. Половина повноважень цієї Агенції перекривається з Агенції енергозбереження. Тобто реально потрібно цю Агенцію розформувати і об’єднати з Агенцією енергозбереження, яка має координуватися з Мінприроди, а не з Міненерго. Одна справа виробляти енергію, зовсім інша добиватися її економії (це екологічна функція).

Адмінреформа в Україні була зроблена «от фонаря». Є такі реформи, які гірше пожежі. Пропажа архівів, кадрова чехарда, переписування положень під кожного міністра – далі так не можна. Наші інтереси важливіші за інтереси будь-яких інвесторів. Передача повноважень на місця – це остаточна руйнація держави. І так представництва Міністерства на місцях обслуговували місцеві еліти замість проведення державної екологічної політики. 

Green Video®
MBGV 0491-2GV-25F


Сообщение прочтено 51 раз

С.Федоринчик про Л.Мiттала, Р.Ахметова, С.Тігіпка та екологічного інспектора. Green Video

19.03.2014 м. Київ, Орхуський центр при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Всеукраїнський форум експертів екологічних громадських організацій, науковців та журналістів.
https://www.youtube.com/watch?v=LEGf9cn5CNQ

Тема: Фахівці обговорять майбутнє екополітики та люстрацію Мінприроди.
Організатори: МБО «Екологія-Право-Людина», Всесвітній фонд природи WWF, ВГО «Національний екологічний центр України».

Виступ Сергія Федоринчика, керівника інформаційного центру Української екологічної асоціації «Зелений світ».

Коли хтось говорить, що треба реагувати швидко, я питаю: швидко чи правильно?

Ідея дерегуляції можлива, можна ставити пороги. Але Тигіпко лобіював закон про регулювання містобудівної діяльності, тому що він сам забудовник. І більшість Верховної Ради - це олігархічні клани. Саме вони продавили через Акімову адмінреформу.

Звідки взявся дефіцит бюджету? Природні ресурси віддають за копійки. Ахметов платить за тонну залізної руди 1,5 грн! Чи не варта потратити навіть 100 млн. гривень на організацію нормального контролю, в тому числі екоінспекцію, щоб повернути собі 100 мільярдів за 10 років? Всюди має ходити екологічний інспектор.

Green Video®
MBGV 0491-2GV-29F