Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Green Video®". Сергій Федоринчик про руйнівну адміністративну реформу., Блог пользователя Green Video
Авторизация
Меню

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Сергій Федоринчик про руйнівну адміністративну реформу.
Green Video | 2014-06-19 12:30:41
Сообщение прочтено 57 раз

Сергій Федоринчик про руйнівну адміністративну реформу. Green Video

19.03.2014 м. Київ, Орхуський центр при Міністерстві екології та природних ресурсів України. Всеукраїнський форум експертів екологічних громадських організацій, науковців та журналістів.
https://www.youtube.com/watch?v=LEGf9cn5CNQ

Тема: Фахівці обговорять майбутнє екополітики та люстрацію Мінприроди.
Організатори: МБО «Екологія-Право-Людина», Всесвітній фонд природи WWF, ВГО «Національний екологічний центр України».

Виступ Сергія Федоринчика, керівника інформаційного центру Української екологічної асоціації «Зелений світ».

Адмінреформа в Україні була тупо змальована з російської і приречена на провал. Навіть найкращий бюрократичний орган, який був в Україні – Держкомітет ядерного регулювання – був перетворений в Державну інспекцію ядерного регулювання. Це повністю суперечить ідеї реформи з розділення функцій регуляторних, безпосереднього керування майном та надання державних послуг, контролю. Не може бути інспекція, яка займається регулюванням.

Ця адмінреформа є руйнівною для багатьох міністерств, але для Мінекології це повна катастрофа. У Мінекології є біля 800 управлінських функцій. Розділення функцій не було проведено ні на центральному, ні на територіальних рівнях. Практичні спеціалісти з держуправлінь ОНПС заперечували цю реформу і говорили, що буде гірше.

На центральному рівні свого часу була створена Агенція екологічних інвестицій під конкретних чиновників. В основному це гроші по клімату. Половина повноважень цієї Агенції перекривається з Агенції енергозбереження. Тобто реально потрібно цю Агенцію розформувати і об’єднати з Агенцією енергозбереження, яка має координуватися з Мінприроди, а не з Міненерго. Одна справа виробляти енергію, зовсім інша добиватися її економії (це екологічна функція).

Адмінреформа в Україні була зроблена «от фонаря». Є такі реформи, які гірше пожежі. Пропажа архівів, кадрова чехарда, переписування положень під кожного міністра – далі так не можна. Наші інтереси важливіші за інтереси будь-яких інвесторів. Передача повноважень на місця – це остаточна руйнація держави. І так представництва Міністерства на місцях обслуговували місцеві еліти замість проведення державної екологічної політики. 

Green Video®
MBGV 0491-2GV-25F