Авторизация
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Т.Малькова. Традиційні та нові ЗМІ, соціальні мережі як гарантія права на інформацію. Green Video.
Green Video | 2014-09-05 11:59:24
Сообщение прочтено 43 раз

Т.Малькова. Традиційні та нові ЗМІ, соціальні мережі як гарантія права на інформацію. Green Video

26.06.2014 Київ, Орхуський інформаційно-просвітницький центр. 

Семінар «Взаємодія органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства у реалізації положень Оргуської конвенції». 
https://www.youtube.com/watch?v=pICVIE1pAho&feature=youtu.be

Виступ Тамари Малькової, голови Міжнародної благодійної організації «Зелене досьє».

Базова потреба сучасної людини – зв'язок, комунікація, WiFi. 

Наша робота с мас-медіа змінюється через новітні віртуальні і мобільні реалії: електронні розсилки, соціальні мережі, віртуальні платформи, мобільна журналістика (стрімери). 

Приклади тематичних екологічних груп в соцмережах, які існують на сьогодні: Електронно-експертна наглядова рада при Мінприроди (FB), Екологія. Нова країна (FB), Rio+20 NGO Facebook group, Сланцевый газ – добро или зло (FB), Будущее без токсичных веществ (Казахстан) та ін. 

Сьогодні було б непогано, як би наше експертне середовище виходило на платформи не експертів, для того щоб донести експертні думки до екологічно зацікавлених людей. 

Можна порівнювати, що краще – нові чи старі засоби комунікації, але найголовніше на сьогодні зрозуміти, які загрози несе широкий доступ до інформації. Споживач, який має доступ до всього нинішнього розмаїття інформації, губиться від перенавантаження. Дуже швидка подача інформації, неякісна інформація, недостовірна інформація – ознака сьогоднішнього медійного простору. 

75% журналістів використовують соціальні мережі як джерело інформації, що неправильно. Існує також загроза інформаційних провокацій, поширення фейків. У ЗМІ бракує експертної думки, бракує аналітики. 

На нараді сторін Орхуської конвенції в Маастріхті збираються говорити про те, що прозорість, доступ до інформації через соціальні медіа – це дуже добре. Але, перш за все, нам потрібна якісна інформація від експертів і офіційних структур, від довірених інформаційних джерел. Соціальні мережі можуть надавати поради, дискутувати, але не мають бути єдиним джерелом інформації.

Green Video®
MBGV 0500-1GV-21F