Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Green Video®". Олена Кравченко про спільні дії природоохоронних організацій перед загрозою видобутку сланцевого газу в Україні., Блог пользователя Green Video
Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Олена Кравченко про спільні дії природоохоронних організацій перед загрозою видобутку сланцевого газу в Україні.
Green Video | 2014-09-29 11:22:26
Сообщение прочтено 61 раз

Олена Кравченко про спільні дії природоохоронних організацій перед загрозою видобутку сланцевого газу в Україні. Green Video

06.02.2013 Львів. Інтерв’ю виконавчого директора МБО «Екологія-Право-Людина» Олени Кравченко.

Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина», відома мешканцям Львова як «Екоправо-Львів», була заснована в 1994 р. Засновник і президент організації – професор Світлана Кравченко.

За 19 років роботи мета нашої діяльності залишилась незмінною – це захист довкілля. Інструментом захисту довкілля для нас, юристів-екологів, є право. Основним напрямком діяльності «ЕПЛ» є адвокатура і захист довкілля через правові інструменти.

Організація росте, розвиваються нові напрямки. Нещодавно був заснований інформаційно-аналітичний відділ, який аналізує нашу судову практику, екологічне законодавство і намагається його вдосконалювати.

Робота ведеться у різних напрямках. Є низка успішних судових справ. Наприклад, справа по захисту Донецького біосферного заповідника і будівництву каналу Донець-Чорне море. Ольга Мелень отримала премію Голдмана, як основний юрист в цій справі. Це Нобелівська премія в світі охорони довкілля.

Проблем в Україні дуже багато. Проблемою номер один ми вважали будівництво міні і малих ГЕС, які тотально знищують Карпати. Інша величезна проблема – видобуток сланцевих газів в Україні. Тут потрібна солідарність органів місцевого самоврядування, місцевих громад і громадських організацій, щоб зупинити цю небезпеку, щоб вона не переступила поріг України і не стала проблемою номер один на роки і десятиліття.

Проблему видобутку сланцевого газу ми вже матимемо на Юзівській площі. Таку ж проблему ми будемо мати на Олеській площі. За «Шеллом» приходить «Шеврон», який розпочинає низку семінарів для місцевих громад. На семінарах у Львівській області «Шеврон» розказує загальні речі про безпечні технології, що не відповідає дійсності.

Мета всіх природоохоронних організацій сконсолідуватися, проводити свої компанії, свої акції, розробити спільну стратегію, спільні тактичні кроки. Потрібно докласти всіх зусиль, щоб проблема видобутку сланцевого газу компанією «Шеврон» на Олеській площі, в тому числі проблема зараження вод, не стала реалією.

Green Video®
MBGV 0513-2GV