<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге idealist2010 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Вторник 24 января 2012
Сообщение прочтено 271 раз
idealist2010 | 2012-01-24 20:23:37

Питання. Які правила діють в українській родині?

Відповідь. Голова родини один: Чоловік або Дружина. Родичі в родині творять одне ідейне тіло. В такій родині спільна і одна обрядність, традиції, правила, звичаї, свята, мова, віра, духовність. Приклад такого звичаю: коли Жінка і Чоловік ходять на свята і мітинги разом. Родинне ідейне тіло має бути самодисципліноване і чисте. Йому необхідно постійно самовдосконалюватись. Панує між Родичами в родині злагода, прагнення вислухати Родичив, домовитись і взаємна допомога. Любов в родині проявлена, як взаєморозуміння, взаємоповага, взаємотурбота, взаємовідповідальність, взаємозгода, взаємовдосконалення.  Кількість Дітей в родині залежить від здоров'я Матері. Здоровій Жінці бажано народжувати Дитину кожні 5 років. Усі важливі родинні справи, сумні чи радісні, обмірковуються на родинній раді. Діти від 12 - ти років можуть бути на родинній раді, якщо Голова родини дозволяє. Коли хто з Родичів потрапив у клопіт, приятелюючи з чужинцями, Він повинен правду сказати на родинній раді і прийняти до виконання родинне рішення. Чужинці в родинній хаті непрохані гості яким треба допомогти виїхати з України. Усі справи, що діються в родині розглядаються як родинна таємниця.

Питання. Як в українській родині Чоловік ставиться до Дружини?
...
Читать

Суббота 7 апреля 2012
Сообщение прочтено 259 раз
idealist2010 | 2012-04-07 16:40:17

Сила Рідного Богорозуміння з нами!

Високоповажні очільники спільнот українських Рідновірів! 

Шановні брати і сестри, українські Рідновіри!

Сайт «Слово і діло», часопис «Слово Оріїв» та часопис «Рідна віра» готуються на закритій конференції обговорити із зацікавленими особами питання можливого проголошення українських Рідновірів цілісною етнонаціональної групою у складі українського Народу з обранням органу представництва цієї етнонаціональної групи. 

В порядку попереднього обговорення теми звертаємося як до Провідників рідновірських організацій (перш за все), так і до усіх зацікавлених Рідновірів з проханням висловитись з означеного приводу.

Найбільш аргументовані і розгорнуті міркування стосовно обґрунтованості, можливості та доцільності легітимізації і легалізації українських Рідновірів у особливому суспільному статусі плануємо опублікувати в наших виданнях при підготовці до конференції.

При цьому надсилаємо «Опитувальний листок», який пояснює і окреслює коло питань, які планується обговорити за «Круглим столом» та на які просимо відповісти.

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТОК ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ТА ДОЦІЛЬНОСТІ ЛЕГІТИМІЗАЦІЇ І ЛЕГАЛІЗАЦІЇ РІДНОВІРІВ В ЯКОСТІ СПОКОНВІЧНОЇ КОРІННОЇ ЕТНОНАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛЬНОТИ УКРАЇНИ

 

1. Чи поділяєте Ви висновок ВГОРУ (Всеукраїнського громадського об’єднання Рідновірів України), що українські Рідновіри є не лише духовно-релігійною спільнотою, але й особливою етнонаціональною групою у складі Народу України – споконвічною корінною етнонаціональною спільнотою?

2. Чи поділяєте Ви позицію, що перш ніж захищати людство, усіх Українців, Рідновіри (як цілісна етнонаціональна спільнота) повинні спочатку сформулювати свої власні етнонаціональні групові інтереси, організовано захистити самих себе, своє право на існування і виживання зі збереженням своєї етнонаціональної ідентичності?

3. Найбільш політично активні етнонаціональні групи серед населення України утворили органи свого етнонаціонального Представництва і досягли значних успіхів у збереженні свого права на життя в якості особливої людської цілісності, - нації. Так, єврейські громади за державний кошт мають в Україні національні школи, де навчаються виключно діти єврейської національності. Кримські татари шляхом проведення загальних зборів свого народу (Курултаю) утворили Меджліс кримськотатарського народу, який успішно відстоює їх етнонаціональні економічні і релігійно-духовні права (зокрема, виключне право кримських татар на землю під господарську діяльність і мечеті). Чи поділяєте Ви думку, що українські Рідновіри зможуть досягти більшого в захисті своїх етнонаціональних інтересів, якщо утворять Орган свого етнонаціонального Представництва?

4. В приміщенні Парламенту Європейського Союзу розташувався Європейський Єврейський Парламент (ЄЄП). Вибори до ЄЄП відбувалися через Інтернет, де кожен єврей міг напряму внести прізвище свого кандидата і, відповідно, проголосувати за свого обранця. Якою, на Вашу думку, могла би бути процедура виборів до Органу Рідновірського етнонаціонального Представництва?

5. В кінці 2012 (або на початку 2013) року відбудеться черговий Всеукраїнський перепис населення. Під якою самоназвою повинні самоідентифікуватися у цьому переписі населення українські Рідновіри?

6. Як Ви вважаєте доцільним самоідентифікуватися українським Рідновірам на даному етапі (нацією, окремим етносом, субетносом у складі української Нації чи інше)?

 

Відповіді прохання
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены