<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге idealist2010 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Українська родина

idealist2010 | 2012-01-24 20:23:37  
Сообщение прочтено 270 раз

Питання. Які правила діють в українській родині?

Відповідь. Голова родини один: Чоловік або Дружина. Родичі в родині творять одне ідейне тіло. В такій родині спільна і одна обрядність, традиції, правила, звичаї, свята, мова, віра, духовність. Приклад такого звичаю: коли Жінка і Чоловік ходять на свята і мітинги разом. Родинне ідейне тіло має бути самодисципліноване і чисте. Йому необхідно постійно самовдосконалюватись. Панує між Родичами в родині злагода, прагнення вислухати Родичив, домовитись і взаємна допомога. Любов в родині проявлена, як взаєморозуміння, взаємоповага, взаємотурбота, взаємовідповідальність, взаємозгода, взаємовдосконалення.  Кількість Дітей в родині залежить від здоров'я Матері. Здоровій Жінці бажано народжувати Дитину кожні 5 років. Усі важливі родинні справи, сумні чи радісні, обмірковуються на родинній раді. Діти від 12 - ти років можуть бути на родинній раді, якщо Голова родини дозволяє. Коли хто з Родичів потрапив у клопіт, приятелюючи з чужинцями, Він повинен правду сказати на родинній раді і прийняти до виконання родинне рішення. Чужинці в родинній хаті непрохані гості яким треба допомогти виїхати з України. Усі справи, що діються в родині розглядаються як родинна таємниця.

Питання. Як в українській родині Чоловік ставиться до Дружини?

Відповідь. Чоловік добросердечний до Дружини і Дітей. Чоловік вірний Дружині. Він забезпечує Дружину продуктами, одягом, прекрасами. Він спричинює в Людей шанобливе ставлення до Дружини. Він помагає Жінці в хатній праці. По можливості Чоловік разом з Жінкою готує їжу. Жінка акцентує увагу на хатніх справах, Чоловік на державних. Батько вчить Дітей шанувати Матір. Він хвилюється про здоров'я Дружини. Він не говорить Дружині прикрих слів. Він говорить в родині мовою культурною. У час неприємних ситуацій, лиха, Він не проявляє розпачу. Питання які не змогла вирішити Дружина вирішує Чоловік.

Питання. Як в український родині Дружина ставиться до Чоловіка?

Відповідь. Вона в справах з Чоловіком показує Йому любов і турботу. Вона вірна Чоловіку. В розмові з Чоловіком Дружина відкрита і правдива. Вана добре ставиться до Друзів Чоловіка. Матір привчає Дітей до правдомовності, чистоти, охайності, ощадності. Вона без погроз, з добром пояснюючи завдання і показуючи приклад, заохочує Дітей правильно виконувати родинні обов'язки. Чепурність, свіжість, лагідна мова, добра усмішка - частини таїни жіночої привабливості. В хаті де господарює Дружина чисто. На почесному місці в хаті знаходиться прапор України і родинні світлини. Матір вчить Дітей шанувати Батька .

Питання. Які обов'язки Батька і Матері до Дітей?

Відповідь. Родичі лагідні і турботливі до Дітей. Коли Діти вередують Родичи з витримкою і чітко привчають Дітей до родинних правил. Родичі привчають Дітей до відповідальності, точності, акуратності, правдомовності, працьовитості, патріотизму. Родичі виховують Дітей своїм прикладом і поясненням варіантів подій. В гарної Дружини в хаті кожна річ знаходиться на своєму постійному місці. Тому Діти в такій родині акуратні і гарно дотримуються розкладу дня досягаючи мету. Дітям бажано щоденно давати виконувати не обтяжливі родинні завдання. Дітей треба привчати завжди бути готовими до іспитів. Батьку треба щоденно, поки Дитина маленька і сама не може читати книжки, читати Дитині українську літературу. Батько привчає Дітей до фізичної культури. Він ходить з Дітьми на стадіон дивитись спортивні змагання. Родичі навчають Дітей бути Ідеалістами в боротьбі за незалежність України. Родичи по можливості правдиво відповідають на всі питання Дітей. Родичі пояснюють Дітям обов'язки Чоловіка і Дружини в українській родині. Вони вчать Дітей висловлювати свою думку зрозуміло і переконливо. Коли Діти досягли 21 року Родичі припиняють тиснути на Дітей своїм досвідом. Вони стають для Дітей Радниками і в правдивих рішеннях допомогають Дітям.

Питання. Яке ставлення Дітей до Родичів?

Відповідь. Діти знають що чітке виконання родинних обов'язків веде до родинного щастя і достатку. В кімнаті у Дітей на стіні висить розклад дня: там написано коли час для науки, праці, розваг. Діти шанують Родичив. Діти спільно з Родичами долають клопоти і знаходяться на святах. Діти повинні утримувати Родичив, коли Вони стали немічні.

Питання. Чи Дружина в правах зрівняна з Чоловіком?

Відповідь. В правах Жінка зрівняна з Чоловіком, в обов'язках ні. На приклад: Жінка не повинна виконувати тяжку фізичну працю. Чоловік і Жінка домовляються, хто які родинні обов'язки виконує. У виконанні родинних обов'язків, коли існує така необхідність, беруть участь і Чоловік і Жінка. Коли Жінка стає Матір'ю, то в першу чергу Вона виконує свої обов'язки що до Дитини: годує, доглядає, виховує. Дитину чужі люди не доглядають. Батько допомогає Матері доглядати Дитину. Жінка може приймати участь у вирішенні владних питань у Державі. Наприклад: коли Чоловік виснажився в боротьбі за волю Батьківщини, Дружина продовжує справу Чоловіка.

Комментарии rss
versia666 | 28.03.2012 13:32 |

Доречі дуже цікава інформація и гарно викладена. Ціную освітчених людей. Останне питання статті мене  дуже зацікавило и можна сказати заинтригувало. Тут вже не слід розглядати українську родину з її традиціями та звичаями , подібне питання висунуто на рівні статистичногої родини будь якої країни на планеті. На мою думку, жінка ні в я кому разі не може стояти на одному рівні з чоловіком, про яку б там емансіпацію чи феменізм не говорилось. Ну займає керівні посади, ну на державному рівні, добре... не поступається фізичною витримкою... ну нехай. Все одно "вона" належить чоловікові створена була для "нього". На втіху, чи на що інше, розбиратись не будемо. Але ж чітко витримана єрархія. "Ребро" - ти , тай усе тут.

Так що пнемось потиихеньку, ну хочеться нам теж чогось добитись, а іноді самі чоловіки провокують брати всю відповідальність та ініціативу на себе, так би мовити і шкарпетки випрасувати и мамонта додому притягти. Тож бо дарма... Всё равно ты мой Господин.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены