Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Пятница 29 июля 2011
Сообщение прочтено 6631 раз

 

Шлях
 
Долинами йшли люди. Їх йшло багато і вели їх поводирі. Одним ті поводирі розповідали по сенс життя, іншим про чесноти, ще іншим про повинності. І була в тих натовпах своя ієрархія і своя шана.

Котрі добре йшли - ставали спостерігаючими за тим, хто як іде. А кращі з спостерігаючих ставали на розподіл харчів і одежини. Перші з розподіляючих були помічниками в поводирів.

Ішли ті всі люди колонами в позначених напрямках до якоїсь мети. Котра у кожного була своя, але знаходилась в одному місці – ТАМ.
 
Після колон залишався шлях і страчені за несприйняття того шляху.

Тим колонам, в яких масово замислювались, ускладнювали шлях і змінювали поводирів, або розділяли на декілька колон. А в занадто слухняні колони добавляли грішних людей, щоб такими вони не були і відчували провину…

На одній горі стояли власники тих людей, що йшли долинами. Радували їх нескінченні різноманітні і несхожі одна на одну колони. Не схожі за шкірою обличчя, одежами, хоругвами і мовами, але контрольовані. Давали вони вказівки поводирям, приймали крам і кошт, зібраний в долинах. Думки думали про шлях для тих, хто внизу.

Не радували їх тільки Онуки Божі, котрі стояли на другій горі. І не до вподоби не те, що вони стояли на горі. А те, що могли дивитися їм в вічі. Не знизу вверх, як ті, що йшли, а в одному рівні.

А ще більш дратувало власників тих, що йшли, те, що ті Онуки Божі розуміли сенс всього того, що відбувається, і мету кожного в цьому дійстві…

Долинами йшли люди. Їх йшло багато і вели їх поводирі. Одним ті поводирі розповідали по сенс життя, іншим про чесноти, ще іншим про повинності. А на ту гору, де стояли Онуки Божі, тримало шлях небагато виснажених і вимучених людей. Вони відбилися від тих колон. Зуміли вижити не будучи страченими за не сприйняття того шляху. Змогли не втратити розуму. Вони долали свій шлях. Перешкодою для них була не висока гора і гостре каміння.
 
Перешкодою був страх - страх раба з котрим боролась Гордість Онука…
(c)
  

Комментарии (59)  
Суббота 21 февраля 2015
Сообщение прочтено 473 раз

 Ну те що українці найголовніші вороги Москви це зрозуміло, бо ж всі ми бандерівці і фашисти...

Ну, а про те, що в роки Другої Світової, наприклад, 1-й Український фронт, який звільняв Освенцим, складався із 42 тис. московитів і 38 тис. українців,  згадувати не будемо. Бо ж у московської вати, на кшталт Кєви, взагалі когнітивний дисонанс настане...

Але, поясни мені будь-ласка, Кєва, за що ви кацапи так ненавидите США і "піндосів" як ви їх називаєте - адже саме Америка і її громадяни врятували Московію - від знищення Гітлером надавши багатомільярдну допомогу по Ленд-лізу?

Тільки взуття армії СССР було надано 15 млн. пар (в діючій армії 7 млн. чол.), мільйони банок тушонки, одягу, 6 тис. металообробних верстатів для випуску танків, 14 тис. готових танків, 70% міді - тобто 2 із 3 снарядів з мідним пояском вистрілені завдяки США, 95% бензину для літаків і тд. Навіть вже після 1991 р.  було надано 20 млрд. ам. дол. - допомоги США для РФ. І люта ненависть у відповідь..

Таки правий був Черчіль сказавши, що - "ми закололи не того кабана ..."


Комментарии (9)  
Воскресенье 26 октября 2014
Сообщение прочтено 480 раз

Сьогодні, в день виборів, хотів би згадати ці святі СЛОВА.

Не змарнуй ШАНС все змінити.

 


Комментарии (4)  
Суббота 25 октября 2014
Сообщение прочтено 599 раз

Володимир Липинський – поляк за походженням, українець за самовизначенням радив: "Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути".

Це мали б усвідомити різні етнічні групи, які проживають в Україні – а в першу чергу українці. Тобто, важливість національної держави для кожного народу, сьогодні на початку ХХІ століття – є доконаним фактом.

Сьогодні, вже для більшости українців очевидно, що у 1990-х не слід було голосувати за КПУ і кандидатів-мажоритарників від партії влади у тому числі від злодіїв, які купували виборців, адмінресурс і шантажували рекетирами. Очевидним є те, що у 2000-х роках не слід було голосувати за ПР і рештки комуністів - радянщина привела до війни. Так ми втратили 23 роки.

Звичні і поширені у більшості сьогоднішніх партій і блоків програмові положення про євровибір, ліберальні вартости, соціальну орієнтовану економіку, патріотизм - це урізноманітнені цінности української націонал-демократії.

Якби сьогоднішню політичну орієнтованість виборців трансполювати у 1994 рік, то інші політики у той час стали б депутатами, інші діячі були б премєр-міністрами, міністрами. Інакші у нас були б президенти...

Тож очевидно, що рушійною силою відродження нашої нації є український національний патріотизм. Саме його наявність і визначає якість ліберальних свобод, справедливість між соціумами, спільнотну солідарність, вирощує силу свого народу.

Сьогодні, вчергове, необхідно зробити те, що українці недостатньо робили у майже двадцяти виборчих кампаніх: голосувати за українських націоналістів - за списком і за мажоритарників.

Хоча б для того, щоб мати у парламенті авангардну групу для розвитку нації.

 


Комментарии (11)  
Воскресенье 21 сентября 2014
Сообщение прочтено 324 раз

Короткометражний фільм "Країна іграшок"

Не пошкодуйте десяти хвилин. Дуже сильно.

Сподіваюсь, що більшість з нас вчинили б саме так.


Пятница 19 сентября 2014
Явір | 2014-09-19 22:15:05 І знову туди...
Сообщение прочтено 428 раз

Щойно відправив.

Командир певно вже зачекався. Мабуть і не зразу впізнає? Бо ж як нова копійка став... та щей перезули :)


 


Комментарии (9)  
Сообщение прочтено 154 раз

яким же нелегким і безпросвітним було життя старшого покоління. Боротьба йшла за кожну волосинку, кожну смужку від засмаги. І сексу не було...

Та все ж перемогли. І нині всі можемо із захопленням насолоджуватись красою...

"Як змінювалася сексуальність протягом 60 років!"

http://www.liveinternet.ru/users/4967384/post323362232/

 


Комментарии (1)  
Воскресенье 14 сентября 2014
Сообщение прочтено 210 раз

Дійсно, американці роблять Кіно, а інші тільки фільми.

Велике Кіно, навіть якщо це пародія на вестерн, що йде лише 8 хвилин Very Happy

(під час пергляду врахуйте, що герої чомусь чують закадровий голос)

 


Комментарии (3)  
Вторник 22 июля 2014
Сообщение прочтено 383 раз

"Франція поставить перший "Містраль" до Росії, бо Москва заплатила" - Оланд.

За словами французького лідера, в іншому разі штрафні санкції склали б 1,1 мільярда євро. "Угода була укладена в 2011 році, корабель майже готовий і має бути переданий у жовтні", – сказав Олланд.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25465325.html

Інформація від "Радіо Свобода" стала основою для роздумів...

   Нарешті розкрита таємниця славнозвісного "французького поцілунку", яким вдало користується вже століттями не шанована мною Франція... Цей поцілунок насправді, не є одним з сексуальних термінів чи вправ, а СТИЛЬ ЖИТТЯ ОДНІЄЇ КРАЇНИ, історія якої, як і історія її смердячої подруги Московії, побудована на міфах та казках...

    Українцям має бути відомо, що французи взагалі повністю вигадали свою участь і причетність до перемоги у Другій Світовій і не соромляться цього зовсім. Вони змогли вчинити одну з найвидатніших афер в історії людства, примудрившись програвши – виграти війну! Для цього їм знадобилась хитрість, витримка,  нахабство, сміливість і багато-багато удачі. Втім, про все по порядку...

   Французи, будучи союзниками англійців оголосили війну німцям вже 3 вересня 1939 року, через два дні після вторгнення в Польщу. У Франції була непогана армія, що налічувала майже 2,5 мільйона осіб плюс британські частини. До того ж французи мали беззаперечну перевагу в повітрі, а танків у німців взагалі не було, всі пішли в Польщу.

   Здавалося, що зараз французи і британці завдадуть потужного удару німцям, розтягнувши їх на два фронти і ускладнивши їм життя. Але, дійшовши до лінії Мажино французи встали і … стояли так півроку. Англійці назвали цей період "фальшивою війною", але французи переробили в "дивну війну". Мовляв, самі не розуміємо нічого... Напевно, нас загіпнотизували... (Сьогодні напевно також загіпнотезовані з введенням санкцій 3 рівня проти московських собак). Наступні місяці війська були зайняті тим, що грали в карти, дивилися виступи бородатих-жінок карликів і грали у футбол (спеціально для цієї мети для них закупили і привезли кілька тисяч м'ячів). Французькі комуністи почали агітацію, закликаючи дезертирувати з армії, але їх все-таки заборонили, лідера партії – Моріса Тореза призвали в армію, але він дезертирував і втік до СРСР.

   Тим часом німці, розібравшись з маленькими європейськими країнами, вирішили розібратися і з Францією. Французи були розгромлені за два тижні, сама кампанія тривала місяць. Французи, володіючи третьою в Європі за чисельністю і добре озброєною армією фактично відмовилися чинити опір. Англійці від такої "допомоги" просто очманіли. Поляки, з їх "іграшковою" армією, практично без авіації і танків билися значно довше, ніж французи.

   Франція підписала перемир'я, армія здалася в полон, лише невеликій кількості французьких військових вдалося евакуюватися
Читать


Комментарии (3)  
Понедельник 7 июля 2014
Сообщение прочтено 1836 раз

 ось так, на початку Травня (3.05.14) зустрічали у Краматорську українських вояків. Тоді наша армія відступила. Україна дозволила цьому бидлу вдосталь наїстись "рускава міра". Сподіваюсь що наситились...

 І ще дуже сподіваюсь, що уже нині у Липні, більшість з цих горлохватів тихо удобрюють славну українську землю на Донбасі.


Комментарии (66)  
123...181920Вперед | Указать страницу