Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Среда 2 июля 2014
Сообщение прочтено 1228 раз

Пісня про АТО написана українськими прикордонниками із Донецької области.

Присутня нецензурна лексика.


Комментарии (9)  
Вторник 1 июля 2014
Сообщение прочтено 204 раз

але, дякувати Богу і майстерності водія, все пройшло успішно Very Happy

"30 червня до Житомира благополучно повернулась машина, яка відвезла на Схід понад 35 тонн вантажів для військових 95-ї аеромобільної бригади. Житомиряни, що супроводжували вантаж, розповідають: цього разу зупинились за декілька сотень кілометрів від місця дислокації наших військових і майже добу чекали можливості розвантажити привезені воду, продукти та особисті передачі для військових від їх рідних. Серед вантажів було військове спорядження та захисні сітки для БТРів.

Незважаючи на те, що тривало оголошене Президентом України перемир’я, збройні найманці і терористи постійно його порушували і небезпека для руху вантажівки була навіть більшою, ніж під час перевезення семи попередніх вантажів. 

Разом із сміливцями, що відвезли цього тижня вантаж в зону АТО, до Житомира у понеділок приїхали у відпустку 8 десантників 95-ї окремої аеромобільної бригади, які вже за тиждень збираються повернутися на Схід."


http://www.zhitomir.info/news_136182.html


Комментарии (3)  
Суббота 21 июня 2014
Сообщение прочтено 119 раз

21 червня - день літнього сонцестояння, найкоротша ніч, початок астрономічного літа і свято Купайла. Цього року астрономічне літо настає о 13:51 за київським часом.

Тож всіх Дажбожичів щиро вітаю зі Святом Купайла. Бажаю прожити своє життя так, щоб стати безсмертними, тобто народитися знову в своїх дітях та онуках. Хай це життєдайне коло Дажбога вічно обертається і ніколи не зупиниться!

Купало – це свято одруження. Зачаті в цей день діти народжуються весною, після свята Колодія і перед святом Ярила.

Отже свято Купала, в початковому своєму стані, це свято оформлення шлюбів перед Богами між молодими парами за стародавніми звичаями предків. Це своєрідне вінчання молодих людей що творили сім'ю. Це один із видів первісного шлюбу в наших предків.

Всіх зі Святом! Хай Щастить – з Дажбогом!


Комментарии (1)  
Вторник 10 июня 2014
Сообщение прочтено 628 раз

 

Сімдесят років тому він загинув у німецькому Заксенгавзені – поет, вчений, державник, націоналіст. Загинув, але не зрадив присяги, яку складав перед лицем своїх товаришів: "віддавати всі свої сили і знання спільній справі розбудови Української Держави". Доля наділила Олега Кандибу коротким життям – всього 37 років. В ніч на 10 червня 1944 року під час катувань Олег загинув.

А народився син поета Олександра Олеся Олег Кандиба в Житомирі 21 липня 1907 року, на вулиці, що нині носить його ім’я. Той будинок не зберігся – зруйнований був вже за існування незалежної України. Тут він виховувався до дворічного віку в дідуся та бабусі – мати, Віра Свадковська, була студенткою курсів в Санкт-Петербурзі. 1909 року сім’я переїхала до Києва, згодом – до Пущі-Водиці.

...
Читать


Комментарии (14)  
Воскресенье 8 июня 2014
Сообщение прочтено 448 раз

І ми це знаємо. Він дійсно об'єднує всіх громадян України, незалежно від національности. Тому не треба нічого в його тексті міняти.

А на твоє: - "угу... Так объеднують цi слова, шо аж ... некуда трупы складывать.... Так "объеднують", что простые люди в Донецке плачут над этими словами и хотят только одного - петь гимн Украины всегда и везде", - відповім:

просто є деякі категорії населення, які потрібно іноді дискримінувати заради їхнього ж блага. Так, наприклад, північноамериканських індіанців і їхніх родичів (від Чукчів до Ханти) по цей бік океану обмежили свого часу в продажу їм алкоголю - бо інакше вони могли б дуже швидко спитися і вимерти - така вже особливість їх організмів.

Так і москалі, які мешкають на Сході України і живуть у московському культурно-моральному просторі, мають таку само, як і чукчі, особливість - слабкий імунітет - у ментальній області. Вони надзвичайно некритичні і сприйнятливі до пропаганди. І це приводить їх до дуже сумних наслідків - схильність до агресії, постійна паранойяльная самоізоляція і т.п. Ну, а деякі найбільш талановиті представники цієї москальської популяції взагалі здатні особисто тягнути у свої міста (де живуть з дітьми!) озброєних бандитів, а потім щиро дивуватися, чому по цих містах стріляє українська армія... ну і звісно після цього "...некуда трупы складывать...".

Тож, щоб уникнути цього треба не Славень міняти, а як свого часу чукчів від горілки, і цих людей слід захищати спеціальними заходами. Тобто обмежити на них вплив отих шкідливих для них чинників, і карати насамперед людей, які їм то все поставляють. Оформити це десь на законодавчому рівні: продав аборигену газету "Вести" або "Комсомолку" - у в'язницю, показав Кисельова без спеціальних пояснень - пішов на довічне.

 "Ибо слабых сих, скорбных умом, требуется охранять
Читать


Комментарии (14)  
Четверг 5 июня 2014
Сообщение прочтено 346 раз

Спеціально для тих хто тут довгий час гамнів про український націоналізм, і навіть сьогодні у блозі Elan vital продовжують це робити, виправдовуючи московських терористів на сході України.

http://coub.com/view/1ynpl

У Московії виросло покоління фашистів, людей, призначених виключно для деструкції реальности і фізичного знищення собі подібних. І саме Путін виплекав їх, саме він оформив їх у чіткі і підконтрольні йому організаційні рамки. Саме Путін тепер спрямував цей шаленний натовп осатанілих "патріотів", що жадають людської крови, в Україну. Саме Путін сублімував колосальний заряд ненависти своїх фашистів на український народ.

Так от, стосовно людей, подібних тим, чия розмова тут зафіксована, поняття "гуманізм" неприйнятно в принципі. Це не люди. Це нелюди.

І ще. Ніяких "200-х". Ніякого повернення трупів терористів. Ніде у світі терористів не повертають! Це не війна, тут правила і конвенції не працюють. Це озброєна агресія прийшлого генетичного сміття проти української нації.

Для цього непотребу Україна повинна перетворитися на чорну діру, увійти в яку можна тільки один раз. Увійти, безслідно зникнути.

Смерть ворогам!


Комментарии (6)  
Воскресенье 1 июня 2014
Сообщение прочтено 1521 раз

Мене ніколи не приваблював християнський пацифізм Тайлера. Я навіть пробував з цього приводу з ним дискутувати, але хіба з ним можна тягатись? Поки ти слово напишеш, у нього вже сотня рисочками розділені… Тому його пост із відвертим закликом до проведення анти-терористичної операції на теренах Мета-простору мене приємно здивував.  Але даремно, бо власне вся його АТО зводилась до ігнорування Зла, а в коментарях то взагалі до непротивлення йому. Хоча, добре, що хоч немає заклику до компромісу зі Злом і підставляння другої щоки…

Не знаю, можливо саме християнство робить людей такими смиренними і милосердними, мені ж як  рідновіру, важко уявити людину, яка підставлятиме другу щоку коли її битимуть. Я просто переконаний, що кожен хто себе робить милосердним до дійсно жорстоких, врешті решт робить себе  жорстоким до милосердних. Тобто, Зло, яке залишається не покараним, рано чи пізно обертається проти Добра. Така природа Зла. Таким його створено.

Кілька років тому то мене в офіс зайшов здоровенний чоловік. Назвався Русланом. Виявилось, що приїхав із Горлівки (Донеччина) найнятись на роботу водієм в одне із житомирських автопідприємств. Його там навіть і оформили. Тиждень, мешкаючи у готелі, він відпрацював слюсарем, в очікуванні коли вже відправлять в рейс як водія. Але за тиждень прибув із відрядження власник і сказав, що плани змінилися і він тепер немає вакансії водія, тож або він працює слюсарем, або звільняється. Руслан змушений був написати заяву і звільнитись. Грошей у нього вже не було, бо свої 100 долярів він за тиждень просто витратив… Роботи нема, грошей нема… Хтось порадив звернутись до мене. Досвід роботи водія-міжнародника він мав, більш того ще й віза була актуальна. Взяв я його. Буває інколи так, що людина з’являється у потрібному місці у потрібний час. Років чотири він у мене працював. Але на початку минулого року, я його таки звільнив. Так сталось, що він причепом в Кіровограді на АЗС колонку зачепив. Ніби і не сильно, але збитків нарахували аж 90 тис грн. Звісно ніхто таких грошей не збирався платити, трохи юристи попрацювали і зменшили ту суму до 50 тис. Поліс цивільної відповідальності покрив 25 тис., ну а решту 25 тис. звісно я змушений був заплатити. Ці гроші Руслан працюючи у мене мав би повернути десь протягом року-півтора. Але буквально десь через 4 місяці, у Німеччині він десь “гаванувся” і на автобані догнав якусь турецьку хуру… Пошкодження незначні, але ДТП було і німці посвідчення водія у нього вилучили, та ще й за евакуатор десь коло 1000 євро довелось заплатити. Звісно я не став чекати поки він відновить права, і звільнив його. Кажу, схоже, що тобі не вийде відробити те, що винен, бо щось пішло пи…і на пропасть. Тому не будемо більш долю випробовувати. Зможеш віддаси, а як ні то так і буде. Пізніше він подзвонив і просив рекомендацію, бо мав влаштуватись водієм на якусь литовську фірму. Звісно рекомендацію, я дав.

А у цей четвер я прочитав пост Тайлера і подзвонив Руслану. Запитав як ся має, чим займається? Розповідь цікава, з огляду на сьогоднішні тамтешні події... Але головне, що в його родині всі живі і здорові. Він працює у литовській фірмі, возить бензовозом паливо з Литви до Польщи (три-чотири тижні на роботі, тиждень дома).

Так от серед іншого я запитав у Руслана, чи не міг би він, будучи дома, з’їздити наприклад у Дебальцево, або скажемо у Світлодарськ і передати палкий привіт і вітання пані Інні (прізвище і адресу тут не наводжу)?..

Звісно хтось скаже, Яворе, це жорстоко, до чого тут дружина Лєо. На що відповім – а мені плювати, бо йде війна… Тай самі подумайте, на чиї прохання він краще відреагує – блогерів
Читать


Комментарии (84)  
Воскресенье 25 мая 2014
Сообщение прочтено 1341 раз

У будь-якому разі, вітаю всіх з перемогою Бандери.

Просто якось підозріло надто добре як для нашої нензної нації...

Переміг Петро Порошенко, а люди кричать один одному Слава Україні, що до Порошенка має як би не дуже пряме відношення...


Ну і зараз, дякувати Богу та Кремлю, зі ще більшою швидкістю поширюється популярність іншої пари "гасло-відгук":

СЛАВА НАЦІЇ! - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!


Комментарии (51)  
Четверг 22 мая 2014
Сообщение прочтено 597 раз


Кілька тижнів тому паном Алєксом був написаний пост «Точка над "і"» в якому було розгорнуто бурхливу дискусію з метою дискредитації ОУН, УПА та звинувачення українських націоналістів у злочинах проти людяности. Пост базувався на інтерв'ю німецькому телеканалу двох невідомих істориків (німця та шведа), які доводили посилаючись нібито на якісь документи, що українські націоналісти є фашистами і були засуджені трибуналом у Нюрнберзі.

Я звісно вказав Алєксу на безглуздість тих звинувачень, проте він не погодився і попросив довести те посилаючись на відповідні історичні документи.

Я свідомий того, що багато людей, в силу багаторічного засилля московської пропаганди, вкрай негативно ставляться до всього, пов'язаного з ОУН, УПА та ім'ям Бандери. Як правило ці люди у дискусіях заявляють, що мовляв, "УПА засуджена Нюрнберзьким трибуналом", а спроби її героїзації, то є "спробою перегляду підсумків Другої Світової". Натомість патріоти у відповідь говорять, що "у рішенні Нюрнберзького трибуналу ОУН-УПА не згадується".

Насправді ситуація виглядає трохи інакше.

Виявляється у матеріалах Нюрнберзького процесу згадки про Бандеру таки є. Зокрема, це документ 014-USSR - секретний циркуляр по айнзацгрупі С-5, датований 25 листопада 1941 року. У ньому констатується як достеменно встановлений факт, що "рух Бандери" (ОУН (б)) готує антинімецьке повстання на окупованих територіях з метою створення незалежної Української держави. У зв'язку з цим айнзацгрупі наказувалося всіх виявлених бандерівців після ретельного допиту розстрілювати, а протоколи допитів негайно відправляти начальству.

Цей доказ, наданий трибуналу радянськими прокурорами, свідчить, що бандерівці були жертвами ще одного злочину нацистів: позасудових розправ за ознакою належности до політичної організації.

 

Листопад 1941 - найважчий період війни. Після розгрому радянських військ під Вязьмою німці продовжують наступ на Москву, радянський уряд евакуйовано в Куйбишів. У цей час бійці батальйонів "Нахтігаль" і "Роланд", які дізналися про арешт Бандери та його соратників, відмовляються виконувати накази німецького командування, а Головне управління імперської безпеки починає смертельну боротьбу проти бандерівців, які безсумнівно готують антинімецьке повстання.

Ще один документ - звіт СД про події в Україні, датований 23 жовтня 1942 року. Німці стоять на підступах до Сталінграду, нацистські прапори майорять над обома вершинами Ельбрусу, а до Головного управління імперської безпеки надходить секретна доповідь: "Організація Бандери зайняла явно ворожу позицію по відношенню до Німеччини і вживає всіх заходів, аж до збройної боротьби, для відновлення незалежности України ".

 

Таким чином, звинувачення Бандери і бандерівської ОУН в колаборації з нацистами - це якраз і є спробою перегляду результатів Нюрнберзького процесу.

Так, безсумнівно, перед війною українські націоналісти мали контакти з Німеччиною, зокрема - з військовою
Читать


Комментарии (17)  
Сообщение прочтено 1036 раз

Молодь за українських націоналістів. І не просто молодь, а освічена і забезпечена...

Ну і слава Богу.

Для тих хто не знає - націоналістами є Дмитро Ярош (Правий сектор) та Олег Тягнибок (Свобода).

Звісно це не означає, що всі хто голосуватиме не за них - є дуже давніми, та все ж майте це на оці Very HappyКомментарии (71)  
Назад123...181920Вперед | Указать страницу