Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


А завтра була війна...
Явір | 2011-06-21 12:13:52
Сообщение прочтено 1940 раз

 

Коротенький фільм знятий німцями в Україні в перші дні війни.

Знаю, що полонених червоноармійців було дуже багато. В полон здавались цілими дивізіями. А чи відомо скільки серед полонених було власне самих росіян? Який відсоток полонених росіян по відношенню до полонених інших національностей? Скільки з них пішло служити до Власова в РОА?

Бо якось ця інформація геть замовчується російськими та і нашими ЗМІ. Хоча то були дійсно зрадники, які порушили присягу. А от про українців, які свідомо йшли в загони УПА чи дивізію "Галиччина" (не перебігали з червоної армії), щоб боронити свою землю, кричать так, що аж піна з рота летить!

 

 


Комментарии RSS :


 якщо всі совіти здалися в полон, хто ж тоді вів бої на Брестському, Киівському, Одеському, Смоленському направленнях? Shocked стримуючи натиск трьог германських армій? доречі, техніка та зброя яких по технічним характеристикам в три рази була кращою за радянську))) Very Happy А хто тут говорить, що всі здалися? Де таке написано? Чи це у пана, така манера вести дискусію, щось самому придумати і потім почати його спростовувати? І чому ж це совєцкая тєхніка була гіршою за німецьку аж в тричі? Чи не мали тоді наші діди і прадіди Сталіну за це дякувати? Мене, наприклад, цікавить скільки здалось в полон росіян і скільки з них пішли служити в Русскую освободітєльную армію, а фактично німцям? Якщо, пан має таку інформацію, то прошу подати. Буду дуже вдячний. А то лише й чуєш: УПА-УПА, ОУН-ОУН, бандерівці, і далі в тому ж дусі.

 стосовно панства.  якщо є пан, то є і холоп. мені більш імпонує поняття товариш чи брат)))

скільки росіян служили в РОА не знаю,  а от що на боці німців під час війни воювало 1,4 млн полонених радянських бійців, а на боці совітів 1,2 млн германців таке було.

і дякувати Сталіну треба не за те, якби не він, то миб зовсім не не те що перемогти німців, а і в стояти в перший рік війни. не один Сталін керував країною, і внього була могутня опозиція яка стояла назаваді технічному прогресу та могутності червоної армії. а якщо ви не вірите моїм словам, стосовно техніки, то зробіть собі ласку знайдіть танки, літаки, зброю кінця 30-х років якою воювали обидві сторони та порівняйте швидкісні, бойові та інші характеристики.

а що стосовно полону, то якби хочаб 1\3 частина війська здалась вполон підчас перших місяців війни, німці в вересні булиб вже за уралом. і якщо вам цікава ця тема, то поцікавтесь ще таким фактом. радянська армія майже весь період війни мала не один германський фронт, ще був фронт на далекому сході, а такох на кордонах з Іраном та Турцією))) Ну, стосовно "пан" чи "холоп" - то це у вас залишки совдеповських розумінь. Як на мене, то зверненя до людини "пане", "пані" - це перш за все підкреслення того, що звертаєшся до вільної людини (у широкому розумінні слова "вільної"). І це звичайно краще совдеповського звертання чисто по статі - МУЩІНА, ЖЄНЩІНА. Ну, а звернення до не знайомої людини: ТОВАРИШ чи БРАТ - погодьтеся виглядає геть смішно. Я розумію, наприклад, козаки звертались один до одного "ТОВАРИШУ", або члени ОУН - "ДРУЖЕ" - так вони дійсно були і товаришами і друзями. А який Ви мені, наразі, ТОВАРИШ чи тим паче БРАТ?!

Стосовно кращих характеристик німецької військової (і не лише військової) техніки тут ніхто й не сумнівається і не заперечує цього. Але сталось це якраз завдяки політиці і діям Сталіна і його комуністичній владі. Бо ж не станете ви заперечувати, що найкращі, розумні люди якщо не згоріли у вогні громадянської, чи не емігрували, то були фізично знищені до початку війни. А про могутню опозицію Сталіну напевно ви пожартували, чи дійсно вірите в таку байку?

А про німців (1,2 млн) які воювали на боці червоної армії, уточніть, будь-ласка, то були полонені колишні солдати Вермахту, чи тут йдеться про цивільних-антифашистів, які стали до боротьби десь під кінець війни?

Ну, а якщо говорити, про інші фронти - то варто згадати і про допомогу технікою і харчами від американців і англійців, ну і про другий фронт, і про війну американців з японцями.