Авторизация
Блог
Меню

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Французький поцілунок путлєру, або "глибокий Містраль московитам"
Явір | 2014-07-22 11:01:16
Сообщение прочтено 339 раз

"Франція поставить перший "Містраль" до Росії, бо Москва заплатила" - Оланд.

За словами французького лідера, в іншому разі штрафні санкції склали б 1,1 мільярда євро. "Угода була укладена в 2011 році, корабель майже готовий і має бути переданий у жовтні", – сказав Олланд.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25465325.html

Інформація від "Радіо Свобода" стала основою для роздумів...

   Нарешті розкрита таємниця славнозвісного "французького поцілунку", яким вдало користується вже століттями не шанована мною Франція... Цей поцілунок насправді, не є одним з сексуальних термінів чи вправ, а СТИЛЬ ЖИТТЯ ОДНІЄЇ КРАЇНИ, історія якої, як і історія її смердячої подруги Московії, побудована на міфах та казках...

    Українцям має бути відомо, що французи взагалі повністю вигадали свою участь і причетність до перемоги у Другій Світовій і не соромляться цього зовсім. Вони змогли вчинити одну з найвидатніших афер в історії людства, примудрившись програвши – виграти війну! Для цього їм знадобилась хитрість, витримка,  нахабство, сміливість і багато-багато удачі. Втім, про все по порядку...

   Французи, будучи союзниками англійців оголосили війну німцям вже 3 вересня 1939 року, через два дні після вторгнення в Польщу. У Франції була непогана армія, що налічувала майже 2,5 мільйона осіб плюс британські частини. До того ж французи мали беззаперечну перевагу в повітрі, а танків у німців взагалі не було, всі пішли в Польщу.

   Здавалося, що зараз французи і британці завдадуть потужного удару німцям, розтягнувши їх на два фронти і ускладнивши їм життя. Але, дійшовши до лінії Мажино французи встали і … стояли так півроку. Англійці назвали цей період "фальшивою війною", але французи переробили в "дивну війну". Мовляв, самі не розуміємо нічого... Напевно, нас загіпнотизували... (Сьогодні напевно також загіпнотезовані з введенням санкцій 3 рівня проти московських собак). Наступні місяці війська були зайняті тим, що грали в карти, дивилися виступи бородатих-жінок карликів і грали у футбол (спеціально для цієї мети для них закупили і привезли кілька тисяч м'ячів). Французькі комуністи почали агітацію, закликаючи дезертирувати з армії, але їх все-таки заборонили, лідера партії – Моріса Тореза призвали в армію, але він дезертирував і втік до СРСР.

   Тим часом німці, розібравшись з маленькими європейськими країнами, вирішили розібратися і з Францією. Французи були розгромлені за два тижні, сама кампанія тривала місяць. Французи, володіючи третьою в Європі за чисельністю і добре озброєною армією фактично відмовилися чинити опір. Англійці від такої "допомоги" просто очманіли. Поляки, з їх "іграшковою" армією, практично без авіації і танків билися значно довше, ніж французи.

   Франція підписала перемир'я, армія здалася в полон, лише невеликій кількості французьких військових вдалося евакуюватися до Британії через Дюнкерк, хоч умови перемир'я не були жахливими для французів. Німці окупували північну частину Франції, південна – керувалася Вішісткім урядом, який хоч і був налаштований прогермански та дотримувався нейтралітету. Французи також повинні були утримувати німецькі частини у Франції. На півночі окупаційний режим був м'якшим плюшевого ведмедика, французам знову пощастило, генерал-губернатором окупованій частині Франції призначили Карла фон Штюльпнагеля, який люто ненавидів нацистів і Гітлера і навіть брав участь у замаху на Гітлера в 1944.

   Незалежну Францію очолив маршал Петен. Втікши до Лондона де Голль очолив віртуальну організацію "Борці Франції". Необхідно сказати декілька слів про Петен і де Голля, щоб було зрозуміліше.

   Маршал Петен був видатним воєначальником, героєм Першої Світової та одним з найулюбленіших і найшановніших людей у Франції. Де Голль був нікому невідомим полковником, який втік до Англії, де англійці, шоковані "кидком" союзників, вирішили зробити ставку на нього. Де Голль виступив із Лондона з так званою "Промовою 18 червня".
Після війни французи внесли її в свій міфологічний пантеон, але найкраще про популярність де Голля і про значення цієї промови говорить той факт, що промову навіть не записали. Потім, звичайно, схаменулися – адже треба для нащадків зберегти. де Голля знову викликали на радіо і він повторив промову під запис. Ще один пікантний факт – маршал Петен був кумиром де Голля, він навіть назвав на честь нього свого первістка. Загалом, зрозуміло, що симпатії 95% французів були на боці режиму Віші, а зовсім не на стороні нікому не відомого Де Голля.

   Чим займалися французи всю війну? Ходили в кіно, закохувалися, слухали Едіт Піаф. Правда, після війни вони придумали собі, що чи не вся Франція билася в рядах руху опору, але це просто надзвичайно роздутий міф. Легендарні маки, про які хитрі французи написали стільки пісень – такий же примітивний і казковий міф. Партизани з'явилися у Франції після окупації півдня в 1942 році (німці окупували південь, побоюючись висадки англійців і американців, що висадилися в Північній Африці), але вони сиділи тихо аж до висадки союзників у Нормандії. Що являли собою французькі партизани? Це були невеликі розрізнені групки кого завгодно, але тільки не французів. Найбільш боєздатні партизанські частини складалися з іспанців. Після поразки в громадянській війні, у Францію втекла велика кількість республіканців, анархістів, соціалістів, баскських націоналістів. Вони мали досвід ведення бойових дій, тому були чи не єдиними боєздатними силами партизан. Диверсійні операції в основному виконували підготовлені й закинуті британцями групки диверсантів. У лісах також ховалися групи євреїв, які побоювалися депортації до Німеччини, радянські військовополонені, які втекли з таборів і навіть багато українців. Велику частину часу доблесні партизани позували фотографам з гвинтівками і розсилали прокламації: "всіх француженок, які зустрічаються з німцями – вибриють шьондр налисо" (про цей "героїзм" французьких чоловіків треба буде якось написати окремо).  Єдиною більш-менш відчутною діяльністю опору, була допомога окремих французів євреям в переході швейцарського кордону і підгодовування втікачів євреїв у лісі. Безперечно, рятувати людей – добре і гуманно. Правда, безпосередньо опору це слабо стосується.

   Ще один цікавий факт – на боці німців воювало нітрохи не менше французів ніж в опорі. Близько 30 тисяч добровольців воювало у складі "легіону французьких добровольців у боротьбі з більшовизмом" та дивізії СС "Шарлемань".

   Французи самі відчували, що міф може дати тріщину, тому придумали легенду про "опір вішистам". Нібито багато чиновників уряду Віші йшли туди працювати не тому, що вони зрадники, а для того щоб потім таємно допомагати опору. Така легенда, наприклад, була у президента Міттерана, який в молодості входив до адміністрації колабораціоністського уряду. Діяльність партизанів почалася після висадки англо-американського десанту в Нормандії. Взагалі, вже те, що Францію звільняли англійці й американці має навести на певні підозри про роль руху опору. Партизани взяли участь у кількох дрібних сутичках і у визволенні Парижа. Звільнення Парижа – це окрема історія... Звільняла його американська піхотна дивізія, а допомагала чи не єдина боєздатна сила "Борці Франції" – танкова дивізія генерала Леклерка – генерал-губернатора Чаду (французької колонії), який не прийняв уряд Віші. Дивізія була зібрана "з миру по нитці" (в основному набирали чорношкірих французів у вільних колоніях) чверть дивізії становили іспанці. Дивізія була перекинута до Франції в так званий "День Д". Париж захищала купка німців (5 тисяч осіб), біля міста також було кілька тисяч. Німці здалися через 4 дні, Де Голль став новим національним героєм. Французи виявилися в числі переможців!!!

   Коли німці підписували капітітуляцію, глава німецької делегації Кейтель побачив французів і у нього очі на лоб полізли: "Що?! І ці теж нас перемогли???!!!"

   Французи примудрилися отримати зони окупації в Німеччині та Австрії, трохи менші ніж у союзників і місце в Радбезі ООН. Але союзники то воювали і надавали один одному економічну допомогу, а французи всіх кинули і відсиділися осторонь. Мабуть, їм стало за це ніяково і вони придумали собі міф про велику вільну Францію, чиї жителі одностайно брали участь в опорі німцям!!! Коли французи починають тріпатися на міжнародній арені, мовляв рух опору став одним з ключових чинників поразки німців у другій світовій, це викликає у країн, що воювали сміх!!! Була звісно і "славнозвісна" ескадрилья "Нормандія-Неман" в якій воювали всього 96 французьких льотчиків зі всієї Франції!!!! Решта 99% смоктали, виготовляли та постачали вином, харчами та жінками передові позиції Вермахту.

   От і тепер, жабоїди знову роблять "французький поцілунок", цього разу вже путлеру... і без жодних "сентиментів" будуть вбивати та калічити українців за допомогою своєї зброї, чи з засідки, "відкритий бій" для них це жах... ще за часів Наполеона!!! Доречі БОРОДИНСЬКУ БИТВУ, виграли українці..., 99% яких були після зруйнування Запорізької Січі мобілізовані до лав московської армії. А гусари, панове, це і є наші славетні козаки!!! (про це якось іншим згодом)

   А поки вони СМОКЧУТЬ, НАМ ПОТРІБНО МОБІЛІЗУВАТИСЯ! НЕ ПІДДАВАТИСЬ НА ПРОВОКАЦІЇ ТА ПУСТІ ОБІЦЯНКИ, І БУТИ ГОТОВИМИ БОРОНИТИ НАШУ КРАЇНУ ВІД МОСКОВСЬКОЇ ОРДИ!!!

ЗА НАШИХ ГЕРОЇВ, ЗА НАШИХ ДІДІВ І БАТЬКІВ! ЗА НАШИХ ЧУДОВИХ ЖІНОК І ДІТЕЙ! ЗА УКРАЇНУ!!!

СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Джерело:
⚑ politdrug (livejournal.com)
© ◄Український Трикутник►


Комментарии RSS :

Rolf | 22.07.2014 11:17 | [Ссылка]

Не хотіли французи воювати замість більшовиків з Гітлером. Петен на суді так і вимовив. Петен підставив Сталіна ще більш, аніж Гітлер. Треба лише підрахувати скільки життів зєкономив Петен та Даладьє.
Не дуже напружувалась й Британія. Та на відміну від Франціі вдалось зберегти обличчя, бо в неі був досить міцний флот.


Явір | 22.07.2014 11:22 | [Ссылка]

так, невідомо як би повелись англійці, якби не були захищені морем.


spartanets1 | 23.07.2014 12:20 | [Ссылка]

В рашитській глумлимій назві  - Гейропа, є немалак доля правди. Мораллю ця частина світу не вирізняється. А її жінки ще ті шльондри. Very Happy

Згадайте з якою пристрастю Кетрін Ештон тисла закривавлені руки Януковича, приїжджаючи до нього на перемовини під час подій на Майдані, в якій блаженній посмішці розпливались її робочі губи під час зустрічей з цим вбивцею. Збоченка тай годі. Дививсь ті репортажі і розумів що Ештон якраз із Гейропи. Потім ота "темпераментна" італійка. Тепер Бабуся Меркель, теж у ту ж гречку. Психіатрія описує патології сексуальних збоченок, котрі отримують оргазм тільки від контакту із вбивцями та гвалтівниками. Європа це добре , але не ідеально і це потрібно всім чітко розуміти.Wink