<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге karmelyk1990 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Вторник 3 апреля 2018

   Знаю дівчину 23 років, вона одружена, її чоловікові 47 років, він вже в третьому шлюбі. Живуть разом 4 роки...

   Він займається бізнесом. Вона здається не працює, тільки як домогосподарка, а також багато часу проводить в залі. Відпочивають два-три рази в рік на морі.

   Отже, не життя, а мрія. І хоча мабуть це не зовсім те, про що вона мріяла, як була малою... та життя складне, багато кому в цьому світі треба вижива. Скільки є дуже красивих жінок, які були найгарнішими в групі, унівеві, але пересиділи найкращі роки, не змогли скористатись наданим природою шансом, стали старшими, залишились одні, чи вийшли заміж не за тих. А їй пощастило...

   Коли виходить з чоловіком в люди, вона одягається дуже відкрито, всі ці міні юбки, великі розрізи, взуття на шпильках. Скажемо, дівчина виглядає як елітна повія. Такий одяг негативно впливає на думку соціуму, та шкодить здоров'ю.

   Чи любить її чоловік?, мабуть ні. Вона для нього, як сяюча гарна річ, підкреслююча статус, об'єкт сексуального бажання. Це його третій шлюб, і скоріш за все не останній. Чи любить дівчина його? звісно ні, але і не на таке люди йдуть заради достатку і щоб не працювати. Такі стосунки певною мірою задовільняють їх обох.

   То чи можна таке життя назвати щастям!???

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены