<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге karmelyk1990 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Пятница 16 марта 2018
Сообщение прочтено 258 раз
karmelyk1990 | 2018-03-16 13:14:39

Любящие жены не говорят "у меня месячные", они говорят "у тебя неделя минета"

 

Правда?

или

Нет? 

 

Как думаете?

Вторник 20 февраля 2018
Сообщение прочтено 67 раз
karmelyk1990 | 2018-02-20 14:21:37

Хтось з вас мої дорогі читачі має досвід стосунків з коханкою? Читаю зараз книгу "Как завести любовницу" якогось Е.Грина. І от цікавлять практичні питання:

1) Як ви шифрувались, щоб жінка не дізналася?

 

2) Що хорошого отримали від таких стосунків?

 

3) Чи варто зважуватись на те щоб завести коханку?

 

Пишіть все що вам запам'яталось в таких стосунках. Буду дуже вдячний)

 

   Я поки що склав найважливіші для мене риси за якими я буду шукати коханку:

- Має бути неймовірна в сексі, щоб з нею було не сумно в ліжку;

- Мила, ніжна, позитивна в спілкуванні

- Ну і звісно гарна

поки тільки ціSmile

Понедельник 19 февраля 2018
Сообщение прочтено 241 раз
karmelyk1990 | 2018-02-19 13:26:43

Чи можна жити без любові?

 

   Часто так стається що хлопець з дівчиною, чи чоловік з жінкою, зустрічаються, живують разом, - не відчуваючи почуття любові. Спочатку можливо певна любов була, але з плином часу приходиш до усвідомлення, що її зовсім вже немає. А може і навпаки, ніякою любові між парою ніколи і не було, зустрічаються чи одружуються - "бо так треба", "прийшов час", "та людина мені підходить".

   Знаю одну пару, вони зовсім не підходять один одному, часто сваряться, і при цьому всьому багато років разом. Схоже, вони просто не хочуть покинути свою зону комфорту, бояться що більше нікого не знайдуть. І тому так проживають своє життя.

   Такого роду стосунки без почуттів рідко коли закінчуються добре. Більшість мабуть розстається чи розлучається. Деякі, перш ніж розлучитись, чекають поки виростуть діти.

   А чи так легко жити без любові? Одружившись по розрахунку чи будучи з тою людиною, яку ти не любиш, але яка тобі підходить, - ти багато втрачаєш. Немає мабуть слів виразити ту біль, коли бачиш кожен день того (ту), яку не кохаєш. Життя ж одне, і ніхто не може прожити його декілька разів. Іншого шансу на щастя не буде.

   Наскільки щасливими є ті, кому пощастило знайти своє спражнє кохання. Коли усвідомлюєш, що любиш ти, і твоя половинка кохає тебе, коли тебе хтось будить поцілунками, приносить сніданок в ліжко, дивиться з тобою фільми до опівночі, коли кожен твій день сповнений ніжності і любові.

   Почуття закоханості наскільки велики, наскільки сповнює почуттями мозок, що його неможливо ні з чим порівняти. Вчені досі не зовсім розібрались, що тоді стається в нашому мозку.

   Не робіть помилку, не зустрічайтеся з тими кого не кохаєте, не одружуютеся без любові!

 

Пятница 9 февраля 2018
Сообщение прочтено 237 раз
karmelyk1990 | 2018-02-09 13:28:16

Сьогодні я дещо зрозумів, я вже ДОРОСЛИЙ! Що це в 27 років любити Coca Cola, їсти fast-food, дивитися фантастику і бойовики, курити кальян, дивитись на жінок - тільки як на об'єкт сексуального бажання. Я "созрел для серйозных отношений". Треба більш дорослі цілі перед собою ставити) 

Понедельник 22 января 2018
Сообщение прочтено 361 раз
karmelyk1990 | 2018-01-22 10:54:24

Сиджу я якось на зупинці, бачу гарна дівчина, висока стройна років 23-25 на вигляд, одягнена елегантно, але не дуже понтово. Макіяж, це все було)

 

На лавочці тільки ми двоє. Кілька людец стояло по далі. І от через десять хвилин її позвонила доросла жінка середніх років. Але точно не мама і не близька родичка.

 

Як я зрозумів, дівчина працює секретарем в одній фірмі середнього маштабу, і спить з шефом (точніше в неї з ним роман). Це триває вже кілька років. Вона його вмовляє одружитись, мріє про сім'ю і дітей, але це не діє. Начальнику десь 35 років, звучала така фраза. Він їй інколи говорить про свої почуття, особливо будучи під дією алкоголю.

 

Ця ситуація дівчину дуже гнітить, вона розуміє що час невпинно минає. Мріє про сім'ю, щастя, дітей, має надію що буде хорошою дружиною. Під час розмов з начальником про шлюб вона часто плаче...

 

На диво говорила по телефону мудро, вдумливо, від чистого серця, про життя. Щоб вона особливо гарна була, як б не сказав, даються перші ознаки зношеності тіла та одягу. Всі знають, що 23, 25 років - це не 18 і не 20. Особливо якщо жити з нервовим напруженням.

 

Чому вона "дозволила" мені побачити привіткриті двері в її життя, я не знаю. Можливо, хотіла щоб я її пожалів. Сподобався я, та мій статус, одяг, стиль. А там може щось б і вийшло.

 

Що далі буде з цією незнайомкою невідомо. Вона хоче щоб її майбутній наречений був, хоч трохи фінансово незалежний. Хоче їхати в авто не на ланосі чи дачі, а як мінімум на десятирічній тойоті чи лексусі. Але це життя, не всім щастить, і принців на білих ленж роверах на іноземній реєстрації ніколи на всіх не вистачало)

 

Ми ж всі дорослі, тут є два варіанти подій:

 

1) Розставання. Покористувався нею кілька років, можна собі вже щось краще знайти. Думаю в того чоловіка така життєва позиція, орендувати сексуальні послуги на певний час, регулярно змінюючи наївних других половинок, з сумом розумію що таких зараз багато

 

2) ‎Одруження, дуже примарний варіант

 

А ви як думаєте, може в когось була подібна ситуація, що тут треба робити... 

Пятница 19 января 2018
Сообщение прочтено 377 раз
karmelyk1990 | 2018-01-19 10:04:51

   Привіт друзі, моя гиперсексуальність так нікуди і не ділась. Вирішив перестати про це думати, нехай все буде як є. Якщо для когось норма секс кілька разів на тиждень, то що в тому поганого як для мене ця норма кілька разів на день. Десь на світі є фригідність, а десь гіперсексуальність, - два полюси одного цілого, з нечіткою серединою.

   Засуджую тих жінок, які не часто займаються сексом зі своїми чоловіками, відмовляють їм, ведуть себе одноманітно, роблять його як "неприємний обов'язок" - секс багатьом здоровим молодим людям потрібен як повітря, і так роблячи вони штовхають їх шукати щось на стороні.

   ‎Варто зазначити, що якщо хлопець чи дівчина відчуває таку потребу в сексі, треба дуже ретельно підходити до вибору другої половинки, ваш сексуальний темперамент обов'язково має співпадати)

Вторник 28 ноября 2017
Сообщение прочтено 338 раз
karmelyk1990 | 2017-11-28 15:45:32

Друзі хочу порушити одну тему...

 

Їду я кілька днів назад з роботи, йде сніг, на вулиці мряка, мороз. Бачу дівчина, 23 роки на вигляд, яскрава така, вдягнена зовсім не по погоді, коротке рожеве пальто, червоні туфлі на високих каблуках, неймовірно коротка пряма темно-синя юбка, схожа на ту, що носять тенісистки. Сірі нейлонові колготки.

 

І на скільки сильний контраст з іншими перехожими, погода жахлива, всі сірі, темні, закутані від хуртовини, тепло одягнені.

 

Як дівчина йде, з кожним кроком юбка гойдається, періодично відкриваючи те, що має бути закрито...

 

Має гарні очі, такі позитивні, грайливі, добрі. Не схоже щоб: займалася проституцією, чи йшла на побачення. Та і з джипа вона точно не виходила (ну типу якби з якимось модним хлопцем приїхала). Бачив кілька разів, вона просто гуляла. Можливо хотіла щоб з нею хтось познайомився, але ходити такою погодою на вулиці в обід всередині тижня якось дивно. Та і для знайомств є кращі місця (клуби, кафе, на крайній випадок... інтернет).

 

Мені як і мабуть всім чоловікам це дуже подобається. Але тут вона, вже дуже ЕКСТРЕМАЛЬНО одягнена. Я б свою дівчину (жінку, дочку), ніколи б так не випустив на вулицю в таку погоду.

 

От мені цікаво, чому жінки інколи так одягаються???, особливо жінки нормальні, гарні, освідчені. Звідки взялись ці мініюбки в мороз, білі облягаючі футболки з сосками в центрі міста, прозорі блузки. Чому норма сексуальності нерідко переступається. І які ваші думки щодо того, чому ця дівчина була так одягнута, куди вона йшла, з якою ціллю, і взагалі чим по житті вона займається???

Пятница 27 октября 2017
Администрация МетаБлогов предупреждает, что этот пост может содержать материалы для взрослых.
Среда 19 октября 2016

Я лиш "Про це" думаю, нічого більше не цікаво. Думав шлюб вгамує мій пил, але навіть при регулярному сексі навпаки стало ще гірше, здається моєму бажанню... немає меж.

Не хочу я з цим боротись, не розумію нащо мені з цим боротись, це ж не шкідшива звичка як куріння, може це і супер що я так багато можу... Тим більше якщо що мене точно колись вгамує старість

Четверг 6 октября 2016

Взяли в наш висококультурний нормальний колектив одного тормоза, спілкувався з ним кілька разів, і бачу що він дуже так зверхньо і понтово общяється, у розмові використовує такі "дитячі" тупі наєзди, про які я вже давно призабув давно після 11 класу, років так з десять назад)

Отже що порадите? бо природній відбір та привосходство діє скрізь і навіть тут не хочиться бути позаду. Як би це так розумно ігнорити) чи може взагалі не общятись? чи як відповідати

Назад123...282930Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены