<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге karmelyk1990 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Четверг 11 августа 2016
Сообщение прочтено 81 раз
karmelyk1990 | 2016-08-11 10:31:27

"Капец вона така стара, в instagram ще з iPhone 3s у зеркала сфоткана"SmileSmileSmile

Среда 10 августа 2016
Сообщение прочтено 58 раз
karmelyk1990 | 2016-08-10 14:33:20

На численні прохання, натяки, запитання... вирішив трохи прояснити:

 

Розумієте, анонімність дає людині можливість вільно висловлювати свої думки, і писати що за хочеш. Щоденно мене переповнює гама думок, емоцій, переживань... інколи виникає потреба отримати відповіді на ті питання, про які не напишеш в FaceBook, про що не порадишся з рідними, не розкажеш другу. А тим більше якщо ти чоловік, серйозний. Друзі можуть зрадити, комусь сказати, та кому скажуть ті, хто тебе не знає)Smile

 

Тому і пишу, що, коли і за кого хочу)

Сьогодні задався таким питанням...

Я звісно не експерт

та сума вийшла

 

$40000 під 12% річних

в надійному банку

 

за рік: + $4800

тобто буде $400 в місяць

 

Навіть якщо б мати тільки $20000, то можна не працювати, сума збільшиться на $2400 за рік, або $200 в місяць, саме за таку щомісячну платню з податками більшість людей важко працює все життя)

 

Як мало треба до свободи від найманої праці)

Пятница 5 августа 2016
Сообщение прочтено 258 раз
karmelyk1990 | 2016-08-05 13:54:57

Думаю розлучитись, бо дружина для мене не достатньо красива... Не відмовлюся від своєї мрії про красиву дівчину...

 

Та і від файних батьків - файні діти!

Понедельник 18 апреля 2016
Сообщение прочтено 90 раз
karmelyk1990 | 2016-04-18 11:12:33

Як шкода моя рибка, що ми зустрілись, не там, і не тоді, що ми зустрілись запізно... Два шанси доля не дає... Бажаю тобі щасливої долі. Ти не байдужа моєму серденьку. Я б хотів все змінити, але напевно не зможу. Але я продовжую в це вірити і мріяти. Жаль що нема в людини декількох життів, в наступному житті я би хотів бути з тобою. І ми би були самими щасливими на світі.

От якби мені мільйон доларів (а краще десять). Я б зовсім не дивився на обставини, забрав би тебе, і ми би поїхали далеко далеко до кращої долі, щоб навіки бути разом, моє сонечко)

Я не вірив що ще можу кохати, але ти змінила мій світ)

Сообщение прочтено 72 раз
karmelyk1990 | 2016-04-18 10:50:00

Весна, я повний сил і енергії - ЗНОВУ ЗАКОХАВСЯ, вона чудова, гарна, ніжна, мила, добра, - ніяковію, люблю, болить серденько, все б добре... якби не цей штамп в паспорті!!!!!

І чому, чому в нас не можна, як у деяких країнах, мати по декілька дружин. Дуже заздрю їм і сумую з цього приводу)

Зате настрій хороший буде, кохання дасть сил. Завжди треба мати симпатії)))

Вторник 12 апреля 2016

Просто думаю влаштуватись на другу роботу, з частковою зайнятістю, робити щось дистанційно, там аналітиком, копірайтером, контент менеджером... щоб подобалось)

Сообщение прочтено 30 раз
karmelyk1990 | 2016-04-12 09:13:29

Багато з нас не вірять у свою долю, впадають у зневіру, говорять що один в полі не воїн, одна людина не може у цім світі нічого змінити, і взагалі добре там де нас нема, і щастить будь-кому, але тільки не в нас, і тільки не нам...

Якщо прослідкувати біографію якоїсь успішною людини, або історію будь-якого народу що досяг успіху, то можна з впевненістю сказати, що найбільшу перемогу, яка була одержана вказаною особистістю чи соціумом, - це перемога над: зневірою, відчаєм, перемога у власних думках. Бо ті хто не допускає можливість власного успіху, не вірить, не мріє, про кращі часи, точно його не отримають.

Не дарма кажуть, доставляйте свому розуму великі ідеї, бо вам ніколи не взлетіти вище власних думок©

І говорять що шансів щоб чогось досягти занадто мало...

Мало!!!? Кажеш, але те що ти живеш - наслідок неймовірних і фантастичних збігів. Не віриш, дивись сам... Спочатку мав утворитися всесвіт, а згідно теорії великого вибуху, ймовірніть виникнення всесвіту з такими фізичними законами, як у нас, щоб він просто міг існувати: 1 на 1000000000000000000 (один шанс на квінтіліон), це число з вісімнадцятьма нулями. Інакше, якби не сталась ця подія - нічого б точно не було, все б зжалось гравітацією в величезну чорну діру, або розлетілось би невідомо куди, так що не утворився б навіть один атом. І цю лотерею ми всі виграли 13,7 млрд років тому.

Далі, що стосується планети земля, яки вона якось не та тім місці стояла, то все б або замерзло як на Марсі (-110), або розтопилось як на Венері (+500).

Та і гени, які ти носиш, що формують твій зовнішній вигляд і особистість, є наслідком тих поколінь, що жили до тебе, і яки там хоч трохи хтось "одружився" (переспав) не так, то це б точно вже був не ти, не він, і не вона.

Та і тобі тоді незбагненно пощастило, коли саме той сперматозоїд, зустрівся з "саме тою" яйцеклітиною, інакше тебе б і близько з наме не було, якби твій друг не виявився першим. А в тому марафоні приймали участь їх десятки мільйонів.

Та і після того, коли сперматозоїд і яйцеклітина з'єдналися, щанс, що гени так сплетуться що будеш ти, становив 64 млрд.

Тобто, чувак (чка), те що ти зараз тут з нами, дуже дивний збіг, і просто фантастика.

Більше вір у успіх, долю, лотереї та у той день коли несподіванно побачиш своє прізвище в рейтингу forbes, бо це дрібниці, порівняно з тим чудом і тими шансами, які були для саме твого існування)))

Пятница 1 апреля 2016

Если ваша жена или избранница слишком высоко себя ставит и совсем не считается с вами, мы предлагаем пройти краткий курс «Воспитания зарвавшихся жен», основанный на методе, который в свое время отверг Отелло.

<p>

Суть его проста, понятна даже с перепоя и заключается в том, что любую бабу можно поставить на надлежащее место. Или, говоря научным языком, вогнать ее в комплекс неполноценности. Чтоб она поняла, какое она ничтожество и как ей повезло, что вы, настоящий мужчина, удостаиваете ее своим вниманием. Как только она это поймет, считайте, что дело сделано.

<p>

Научный эксперимент

<p>Интересные эксперименты, проведенные известным психологом, профессором Стоеросовым, показывают как меняется психика и поведение успешно закомплексованных женщин в самые сжатые сроки. Если в начале опыта 98 из 100 опрошенных согласились с утверждением, что «женщины тоже люди», то по окончании эксперимента таких осталось лишь 4. У подавляющего большинства (97 из 100) полностью исчезло навязчивое желание что-либо требовать от мужчины; они выражали готовность терпеть любое его поведение. Загнать женщину в комплекс можно и с помощью одного простого приема, который называется «здоровая критика».

<p>

Ты - высшее счастье для женщины!

<p>

Прежде чем приступить к нему, вам следует четко осознать, что независимо от ваших личных данных (возраст, вес, заикание, хронический алкоголизм, непогашенная судимость и т.д.), ваше появление в жизни женщины является незаслуженным ею счастьем. Уже тем, что вы снисходите до нее, вы оказываете ей величайшую милость. Итак, вы внушили себе, что вы - сокровище и настоящий мужчина. Быть с вами - высшее счастье для любой женщины, включая миллионерш и голливудских кинозвезд. Вы с гордостью смотрите на свое отражение в зеркале. А теперь начинайте критиковать свою женщину. Помните, что идеальных людей, кроме вас, нет, а потому критиковать ее можно за что угодно.

• Если у нее есть высшее образование, а у вас нет, значит она синий чулок, математический сухарь, архивная крыса и слишком умна для настоящей женщины. Если у вас есть высшее образование, а у нее нет, значит, она глупая курица, невежда, простофиля и недостаточно развита для вас.

<p>

• Если она успешный профессионал и зарабатывает больше вас, значит, она ушла с головой в работу для того, чтобы скрыть свою женскую неполноценность. Если она зарабатывает меньше вас, значит, она плохой профессионал и только имитирует, как все женщины, способность к созиданию.

<p>• Если она работает в бюджетной сфере, значит, на большее она неспособна и прикрывает свое неумение устроиться мнимой привязанностью к делу.

• Если женщина не работает, значит, она лентяйка, тунеядка и паразитка, мечтающая усесться на шею мужа.

<p>

• Если женщина никогда не была замужем, она никому не была нужна. Если она была замужем, она не справилась с ролью жены и оказалась неспособна сохранить брак.

<p>• Если она живет с родителями, она маменькина дочка, психически и эмоционально незрелая личность. Если она живет вдалеке от родителей, она плохая дочь, которой плевать на отца с матерью. Если она сирота, неплохо выяснить, отчего умерли ее родители и не ускорило ли их кончину ее беспутное поведение.

<p>• Всегда можно и нужно критиковать возраст. Помните, у женщины нет хорошего возраста! Она или слишком молода, или слишком стара, или выглядит очень плохо на свой возраст.

<p>

• Поистине безгранична критика внешности и характера. Главное - вовремя заметить недостатки и постоянно напоминать о них.

<p>

Воспитательные меры

<p>

1. «Помогайте» женщине бороться с недостатками. Если она толстая, покупайте ей пояса-грации или платья-балахоны; если у нее плохие волосы, купите ей парик и т.д. Если она начала комплексовать из-за
Читать

Вторник 29 марта 2016
Сообщение прочтено 91 раз
karmelyk1990 | 2016-03-29 14:21:20

Час пройшов, а мені сексу все хочется так як і раніше, незважаючи на те що живу з дівчиною. Два три рази в день не допомагає, хочется це робити мінімум 5 разів. Вона каже що її вже боки болять і печінка. Невже мені треба лікуватися від секс-залежності??? Або шукати таку саму запалену нову подругу

Назад1234...282930Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены