Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Суббота 1 августа 2020
klekit | 2020-08-01 19:37:32 Країна Нелохія
Сообщение прочтено 374 раз

   Вітаю, кохані камради, в Країні Нелохії!

   Донедавна я думав, що мешкаю в УкраїніRolling Eyes - виявляється НІSad Виявляється ось уже біля тридцяти років в країні успішно будується суспільство, головною ідеєю якого є "Не бути Лохом".

   Мені особисто цей термін не дуже до вподоби, але раз він вже набув такого поширення, то нехай так і буде - з пісні слів не викинеш.

  Якщо вже сам приЗедент стверджує, що він же ж не Лох, то мабуть таки так і є. Очевидно, що й обирали його теж не Лохи, а це 73% - це вам не жарти. Ще 25% громадян на виборах цього разу лоханулись, але дуже не хочуть бути ЛохамиSmile

   І лише 2% - закоренілі Лохи, які попри всі негаразди, хочуть будувати Україну на національних засадах. Судячи з усього я належу саме до цих двох відсотків. Не знаю достеменно, що воно означає оте "бути Лохом", але схоже на те, що поняття це вельми ємке. Давати йому визначення не візьмусь і поготів.

   Факт є факт - досягнуто незаперечних успіхів в будівництві Нелохії. Лохи майже щезли, як вид - вимерли, як динозаври. Я не голосував на останніх виборах за ЗеПретиндента, але й за його візаві теж не голосував - надто багато претензій мав до Петра П"ятого. В коментарях розповім про деякі з них.


Категории: #Політика #Нелохія    
Комментарии (41)  
Воскресенье 26 июля 2020
Сообщение прочтено 477 раз

    Звичайно ж вони не тотожні.

   Патріотизм - відданість державі, а націоналізм - це відданість ідеї побудови держави на базі однієї нації.

    Вдамся знову до порівняння - цього разу з Вірою в Бога. Віруючі бувають різними - одні ревні прихожани якоїсь конкретної церкви, а інші, більш помірковані, сторонники теологічної ідеї походження світу.

   Першим важливо, щоб був будинок і конкретні правила спільної молитви, в тонкощі і глибинні засади предмету віри вони не вдаються.

   Другі вірять, що Творець один, лише люди йдуть до нього різними дорогами.

   Патріотизм мені більше схожий на перших, бо це щире бажання відстоювання певних традицій і ритуалів без заглиблення в суть віри і основоположних принципів(заповідей).

   Націоналізм я б ототожнив з правом кожного йти своєю дорогою до того ж самого Джерела.

   Віра з віруючими не зникають разом з руйнуванням (перетворенням в музей космонавтики) їхньої церковної споруди, а прихожани зникають, бо нема куди приходити, або стають прихожанами іншої церкви - головне, щоб разом молитись, повторювати за пастором якісь постулати.

   Патріотизм зникає разом з розпадом держави, або трансформується у відданість державі, що повстала натомість. А нація з націоналістами залишаються, навіть коли держави вже немає, чи ще немає.

  На підтвердження своїх "вигадок" наведу приклад, як патріоти РадянськогоСоюзу з легкіістю стали патріотами України (той же Вісмут за його власним твердженням), але свою інтернаціонал-соціалістичну ідеологію й далі несуть за собою (чи перед собою) і проштовхують вперед ногами.

  І нація з націоналістами жили-були, і в радянські часи, і до них, і сьогодні є.

   Тепер головне питання - чи можуть патріоти бути націоналістами і навпаки? Авжеж можуть!))) Але можуть і не бути. Звідси і наявність реальних
Читать


Категории: #патріотизм #політика    
Комментарии (78)  
Воскресенье 19 июля 2020
klekit | 2020-07-19 16:40:25 Нація
Сообщение прочтено 496 раз

   Дивно чути розмови про те, що нації в Україні ще немає, чи вона ще не доформована, що національна ідея, начебто, ще не сформульована - дивно, але зрозуміло, звідки і ким ці дискусії вкинуті. 

   Смію вас запевнити, що нація в Україні є давно, а нації взагалі у світі почали формуватися три-чотири століття тому, після розпаду династійних монархій, і процес їх формування практично завершився з тотальним розпадом імперій. 

   Щоб ви собі остаточно викинули з голови усі ці нав"язані дискусії і сумніви мушу підважити деякі догми, закладені в ваші голови у радянські і пострадянські часи, буцімто нація - це народ об"єднаний, якоюсь спільною, бажано (тепер) національною ідеологією. Це хибне твердження. Для простоти розуміння порівняю націю з великим банком, а народ з його клієнтами. 

  Нація - Банк. Народ - клієнти. Мова - перепустка, клієнтська посвідка - свідчення права користуватися послугами банку. Клієнт може брати позики, а може робити вклади на депозит. Простими словами, капітал банку - це нація - всі інтелектуальні, культурні, матеріальні багатства створені народом впродовж багатьох століть і готові до споживання  і примноження наступними поколіннями. Головне не загубити посвідку. 

   Не загубити посвідку - не забути мову. Мова це код, до вашого банківського рахунку. Якщо мову забуде критична більшість народу, банківські операції сповільняться, багато рахунків заморозяться, а капітал банку може перетворитися на скарбничку з загубленими ключами.

   ...надіюсь цього ніколи не станеться. Просто відкиньте сумніви і робіть своє.


Категории: #політика #нація    
Комментарии (54)  
Пятница 17 июля 2020
Сообщение прочтено 215 раз
Администрация МетаБлогов предупреждает, что этот пост может содержать материалы для взрослых.

Комментарии (15)  
Четверг 14 мая 2020
Сообщение прочтено 1286 раз

   Добродій "Пьєро" запитує:

"...вроде бы взрослый мужчина, а кривляешься как подросток. можешь продолжать в том же духе, и считать это очень остроумным, но со стороны выглядит тупо. глядя на такую писанину тебя всерьёз не воспринимают."

   Йдеться про мій спосіб писання російською мовою. 

   Відповідаю.

  Перше - мене геть не турбує, хто мене і як сприйма, особливо вся ця публіка, яка вигулькнула останнім часом, як Пилип із конопель - невідомо звідки, нічим особливим, крім запоребріковськького матюка себе не проявила і пхнеться тепер зі своїм свинячим рилом "в калашний ряд".  

  Друге - пишу так російською мовою, як росіяни нею говорять - я ж не винен, що вони так кумедно перекрутили староруську (читай - українську) мову, що тепер самим сором це слухати зі сторони. Ну скажіть який сенс мені писати в словосполученні "са старани" букву "о" замість "а" і м"який знак з палкою замість "и", якщо росіяни всеодно моє "О" прочитають, як "А"Smile

  І третє - пишу так російською мовою, бо вважаю, що вона є вторинною - похідною від української (староруської). Росіяни з Московії не запитали в своєї прабатьківщини, Русі-України, чи можна так познущатися над її мовою - поперекручувати на агліцкі манір, та читати букви не так, як вони писані, а як попало. Ось тепер і слухайте у моєму виконанні, що с те натворили. 

   І останнє - вважаю, що росіська мова в Україні несправедливо покинута на призволяще - вона має право на своє життя в Україні, бо дефакто живе, існує, але має свої особливості звучання, вимови, як англійська мова в Америках. Тому і має вона існувати в нас,  розвиватися за своїми правилами і за своєю граматикою, пристосованою до українських традицій - писати так, як чується, а читати так, як написано. Білоруси, до речі, теж читають так, як написано, а пишуть так, як вимовляють. 

   П.С. Якби росіяни читали і вимовляли свої письмена так, як пишуть, виявилося б, що російська мова не так аж далеко втекла від  своєї праматері - мови української. В глухих селах середньої смуги Росії мабуть ще й досі так розмовляють на "О". То можливо б подумали добре, та прийняли другою державною мовою УКРАЇНСЬКУ, читай староруську. 


Комментарии (34)  
Четверг 16 апреля 2020
klekit | 2020-04-16 13:48:14 Діалектика
Сообщение прочтено 193 раз

   Егоїзм і альтруїзм на перший погляд не сумісні поняття і словники подають їх, як антоніми - слова протилежного значення. Чи так це насправді?

   Читаємо визначення слова егоїст - це той хто дбає лише про свої інтереси. А якщо припустити, що до  кола інтересів індивіда належить безкорисна турбота про  когось чи щось, яка приносить йому особисте задоволення, тішить його его, він з того особисто щасливий? Стає такий егоїст одночасно альтруїстом, чи щось цьому перешкоджає теоретично. 

   Чи можемо ми стверджувати, що будь який альтруїст діє всупереч власним інтересам, власним переконанням, власним вподобанням, власному его? Ні не можемо. То чи така аж прірва між альтруїстом і егоїстом? 

  Правда в тому, що немає абсолютної правди. Вона в напівтонах, в поєднанні протилежностей, в протистоянні подібностей. Хіба ні?


Комментарии (11)  
Среда 15 апреля 2020
klekit | 2020-04-15 08:49:41 Нові правила
Сообщение прочтено 394 раз

   Надійшла пора ускладнити собі життя)) (в блозі)

   Перше правило залишається в силі - тролі тут не живуть і в гості не заходять.

  Друге правило діє від нині: 

Не рекомендую  коментувати іноземними мовами. Щось важливе по темі можу іноді перекласти українською(якщо осилю), решту флудерів видалю без докорів сумління. 

  Для тих хто не знав: пости пишу для українців, тобто кожного, хто вважає себе таким, хоч би де він був і звідки б не походив.

  Прошу віднестись з розумінням - нічого особистого.


Комментарии (20)  
Пятница 10 апреля 2020
klekit | 2020-04-10 08:08:16 Винахід
Сообщение прочтено 469 раз

   Найогидніший винахід людства - це реклама. 

   З появою реклами брехня перестала бути вадою людського духу. Вона стала лжепровідником прогресу. Всі забули приказку: "Брехнею світ перейдеш...". Побутує думка, що в рекламній галузі найбільші заробітки, але ніхто навіть не наважується проаналізувати, яким паразитом на тілі товарного виробництва стала рекламна брехня . 

   На скільки здорожчує продукцію супутня реклама?Чи сприяє вона насправді збільшенням продаж?

  Хтось із вас відкрив хоч раз рекламу, котра мерехтить тут на Меті і лізе вам у очі? Хіба випадково, бо вона рухома. Це і є яскравий приклад обману, котрий і є сутністю будь якої реклами. 

   "Асоціація стоматологів рекомендує", "найбільш популярна мережа зв'язку в країні", "їж до відвалу лише потім проковни піґулку", "пий до всрачки - антипохмільний засіб врятує". 

   Реклама висмоктує з виробника ресурси, які могли б піти на покращення якості, на інвестиції в нові технології. Вона стимулює надспоживання, перевиробництво, і як результат призводить до криз у економіці. 

  Конкретно розміщення динамічної реклами на блогах мети не приносить жодної користі рекламодавцю, але вичавлює користувачів з цього простору не менш успішно за Тролів типу Геростраха. 

  Якщо саме таку мету і ставить перед собою Мета, то результат уже близько. 

   Щось би оптимістичне на завершення... Не знаходжу... Хоча ні - весна за вікном - запахи розквітлих дерев, птаство збожеволіло - цвікає, тьохкає, пищить, каркає, скрекоче, туркотить, щебече і не потребує реклами. 


Комментарии (33)  
Суббота 4 апреля 2020
klekit | 2020-04-04 17:59:27 Ху із троль?
Сообщение прочтено 732 раз

   Чому з Метою(з блогами Мети) відбувається те, що відбувається? І що власне з нею не так? Чому люди, котрі знаходили тут колись затишне місце для спілкування на різноманітні теми зникли - не пишуть, не коментують. Може інколи заходять крадькома, цікавляться, хто тут ще живий, але ознак присутності не подають. Це прикро, але мабуть слід визнати - виною такого "вимирання" колишніх метамешканців є не віруси-тролі, а наша, кожного з нас, безвідповідвльність - неповажне ставлення до такого явища, як "троль".

       На сам перед треба дати визначення - ху із троль ? Тема зараз дуже актуальна, бо спостеріг я щось спільного між вірусом, який зараз переполошив увесь світ і "метатролем". Отож троль на меті - це безлика істота, без роду, племені, нації, поглядів, вподобань, без власної думки. Але це вірус, який охоче чіпляється до всього живого і не дає йому дихати. Просто обгавкує на різний спосіб, не гребує ні матірним словом, ні будь яким іншим приниженням гідності, аж до лихих побажань на адресу наших ближніх і нам особисто. Переважна більшість притомних, адекватних людей не витримує такого пресингу, а головне не розуміє заради чого має витримувати його і мігрує в бік ресурсів, котрі вміють і хочуть боротися з подібними вірусами, тролями. 

 Не маю наміру звинувачувати адміністрацію мети в байдужості до цього явища, але в черговий раз закликаю всіх Вас, співмешканці МетаКраїни: влаштуймо карантин вірусам-тролям! Не допускаймо в своїх блогах образ гідності, погроз будь якого гатунку, матерщини. "Мийте руки", "вдягайте маски", дезинфікуйте простір у своїх блогах. Не дайте вірусам проникнути у ваші душі, не перетворюйтесь самі в тролеподібних. Дискутуйте, відстоюйте свою думку, але пам'ятайте, що вірус тролізму небезпечний. Якщо не блокувати і не очищати від тролепродуктів наші блоги, вони спочатку інфікують нас, а потім і поготів не залишиться нічого живого. 

***

Ось пробую згадати ніки колишніх завсігдатаїв... де вони? Єнот, Івась, Киця-Фіма, Фрося, Ніна, (Лялька знаю де і Та-та ;). Класно було б перекличку влаштувати...


Комментарии (47)  
Суббота 21 марта 2020
Сообщение прочтено 758 раз
ПРЕАМБУЛА
Перш ніж написати свого коротенького поста, маю попередити, що це ніякі не варіанти можливого, не прогнози минулого, не версії майбутнього. Це буде чиста вигадка, нісенітниця, яку іноді дозволяють собі письменники фантасти, щоб написати щось, коли зовсім не знають про що писати. Я хоч і не письменник і не фантаст, але... сподіваюсь ви читали мій попередній пост і все зрозумієте. Ще одне застереження - припускаю, що щось подібне в світовому інтернет-павутинні хтось, колись чи останніми днями уже наснував, але оскільки читаю я мало, то й не дивно; що відчуваю себе першовідкривачем теми. Тобто, даю слово, що ні в кого не списав - сам вигадав і жодної відповідальності за свої вигадки не несуSmile
***
    Перша атака 

  *** Хто пам'ятає Кашпіровського з його телевізійними сеансами психотерапії, тому буде зрозуміліше, як саме моделюється і конструюється психологічний вплив на людей через засоби масової комунікації. Хто не пам'ятає, розповідаю. У велику студію запрошують велику кількість людей, серед яких уже є пацієнти, котрі виздоровіли від самої лише психологічної "установки"  (навіюваня, гіпнозу) лікаря психотерапевта. їм почергово дають слово і вони щиро розповідають історію свого зцілення лікарем чудотворцем. Потім до справи береться сам лікар, показує в залі свої здібності гіпнотичного впливу на людей - одних присипляє, інших валить з ніг, словом різні фокуси вчиняє і це все на очах у багатомільйонної публіки телеглядачів пізнього СССРу, ласих на подібні витівки.  І вже аж тоді, коли глядач "дозрів"дає "установку" в об'єктиви телекамер на здійснення найзаповітніших бажань легковірної глядацької авдиторії. Більшість звичайно мріяла одужати від якоїсь своєї болячки - в кого їх нема. А в кого не було, марили про збільшення певних життєво важливих органів чи відростання волосся на полисілих головах. І що б ви думали ? Виліковувались, дивовижним чином, що намріяли - збільшувалось і де треба, там відростало. І все це щира правда. 

  *** Трохи пізніше, а може паралельно з цими дослідами творення масового добра через телевізію в інших, теж мудрих, але не таких добрих, головах засіялась думка, як у подібний спосіб і теж у ще більших масштабах заподіяти лихо своїм недругам, неприятелям, чи просто економічним конкурентам. Виявилось, що все доволі просто - схема і принцип дії той самий. Знаходять певний штам вірусної хвороби, головною особливістю якого є легкість, простота і швидкість поширення, передачі від людини до людини. Він не має бути особливо грізним за нормальних умов, але мусить мати чіткі симптоми і легко діагностуватись. Потім треба кілька "правдивих" історій з летальними наслідками для певної категорії пацієнтів. Не має значення якої категорії - все залежить від мети "заходу", "акції" - як хочете так і називайте. Тепер це все треба розповісти великій кількості народу. І все. Процес пішов. Уявіть собі, що Ви, " озброєні" вже цією інформацією помітили у себе певні симптоми, а добре налагоджена медицина тут як тут уже й підтверджує наявність у вас "необхідного" вірусу covi-×××-надцять. І ще, як на зло, Ви належите до групи ризику. Ваші дії? У Вас паніка - Ви вже практично переконані, що помрете. Погодьтеся - мало хто готовий до такої новини. Тут навіть умовно здоровій людині перехопить дух, а що вже казати про трохи занедужалих, та ще з "групи ризику", і на додаток з супутніми хворобами. Без додаткової вентиляції Ваших дихальних органів Вам каюк. Вам і так каюк, а додаткова вентиляція
Читать

Комментарии (37)  
12345Вперед | Указать страницу