Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Среда 4 сентября 2019
Сообщение прочтено 68 раз
Администрация МетаБлогов предупреждает, что этот пост может содержать материалы для взрослых.

Вторник 3 сентября 2019
klekit | 2019-09-03 22:39:43 Суглоби
Сообщение прочтено 275 раз

Бережіть суглоби змолоду, особливо ті, що гомілку з'єднують зі стегновою. Коліна бережіть - ніколи не ставайте на два, особливо в церкві перед попами. Бог вам дав коліна не на те, щоб ви коліничили перед царями, попами та іконостасами. Прихилити коліно не гріх перед прапором своєї країни, якщо та дає тобі  зброю для захисту, перед бездиханним тілом побратима-воїна, що прикрив собою твій мир і твої суглоби, перед матір'ю, що пережила все і дочекалася і зустріла з запашними яблуками в долонях і любов'ю в серці. Бережіть коліна.


Категории: Хроники сообщества    
Комментарии (20)  
klekit | 2019-09-03 22:15:46 Монополія
Сообщение прочтено 25 раз

Монополька, монополія - ти як полька, як полонія. Ти і криза, і експлозія. Ти ілюзія, чи алюзія - хрін піймеш тебе умИслом одноядерним. Де ж набрати нам тих ядер ядерних, щоб Мету збомбити, щоб забембати. Як переродити ту монополію, як заставити поліполією статися. Тут дощу метеоритного б придалося, щоб обнулити всю ядерну безядерність. Але ті дощі в минулому. Мету вже не врятує навіть Маск. 


klekit | 2019-09-03 21:32:49 Пролєтарій
Сообщение прочтено 34 раз

Пролітає пролєтарій, як фанера над Парижем, як торбина з поліетилену над осінніми вулицями мегаполісів. Нема нікому діла до тебе, бо гріш тобі ціна навіть в базарний день. Ти сам собі обрав цю долю, ба навіть пишатися навчився своїм убоством. Може й так, для чого тужитись, всяк закінчить своє буття тим самим. То в чому ж сенс? Мета у чому. Мета в житті і сенс у ньому.


klekit | 2019-09-03 21:17:51 Спам
Сообщение прочтено 34 раз

Багато спаму. Знову. Мету заполонили Мета-стази. Спам не Меті - відать к дождю - не до добра, це точно. Сушіте весла лжепророки. Філософи недовчені прикрийте пельки. Спам іде брудним потоком. Буде лихо вам, хто лихо кличе. І шавка бігає постами зпереляку і дзявкає на всіх, бо страшно їй в страшному світі. Мета, як прихисток для трьох калік. Як караоке для невміючих співати. Як гетто для пудострахів. Кунсткамера.


Комментарии (1)  
Вторник 20 августа 2019
Сообщение прочтено 1107 раз

Оце вже ні!!! Ви просто не уважно читали мої тексти)) Так, я пропонував всім, хто не комфортно почуває себе в українському середовищі, пошукати для себе більш комфортного, але не тому, що мені цього треба, не тому, що мені хтось заважає, а лише тому, що так буде краще для тих, кому не комфортно. Тобто виключно заради блага людей, котрі волею долі стали громадянами України після розпаду сесесер, хоча зовсім цього не хотіли. Це ж очевидно, на 120 %, що повернення до СССР чи УРСР не буде, а буде довгий і важкий період поступового розвитку і українізації, хто б не ставав президентом і чия б не була більшість у ВР. Можливий і більш песимістичний сценарій розвитку - поступова окупація і поглинання Росією, але при ньому погано буде всім, набагато гірше ніж зараз. Тому і такий сценарій не влаштує плакальників за Єдиним і Могучим. Це буде занепад і крах. Тому ще раз наполегливо раджу, хто ще має здоров"я і натхнення для переїздів і нових пригод зробіть це, поки не пізно. Тільки не їдьте, благаю, в Польщу - якщо вам не подобається Україна, то Польща не сподобається і поготів. Ну і ще, тому що я вже тут і за вами зовсім не скучив.Wink Ви запитаєте, чому я, такий шанувальник України взяв і покинув ЇЇ в такі важкі часи? То я вам відповім - в України ніколи не було легких часів, а нинішні далеко не найважчі. Справа лише в тому, що з мене "помічник" для Неньки щороку ставатиме гірший - а тут я ще стану в пригоді, хоча б на огіркових плантаціях, як любить жартувати Герострах. А ще тому, що я не просто націоналіст, а інтегральний націоналіст - скорочено інтернаціоналіст, тобто мені подобається польська мова та культура не менше за українську. Більше того - я вважаю, що вони доповнюють одна одну та збагачують. А ще, тому що Євросоюз - живе втілення ідеального Союзу, яким міг бути СССР, яким Ми його бачили в своїх дитячих мріях, нічого не знаючи про те, що відбувалося за кулісами. Якби не було політиків, котрі будують свою владу за принципом "поділяй та володарюй", то й між людьми був би мир. На завершення цього трохи сумбурного тексту - риторичне запитання: чому Росія не хоче стати учасником Євроспільноти, чому не хоче бути разом в Євроатлантичній безпеці??? Подумайте, а відповідати не конче

П.С. Розблокую на трохи "в"язнів замку ІФ" - може хочуть вдихнути свіжого повітря свободи. Але паскудити тут поганими словами не дам.


Комментарии (75)  
Суббота 25 мая 2019
klekit | 2019-05-25 21:44:21 Чесноти СеСеСеРу
Сообщение прочтено 669 раз

Чесноти - це такі позитивні риси - хто не знаєPodmigivanie 

Я давно вже грозився розповісти про справжні переваги того ладу, які варті того, щоб про них згадували і розповідали нинішним поколінням. Їх не багато, але вони є. Недоліків, тобто вад, значно більше, але про них в іншій рубриці. Під гаслом "Чесноти СеСеСеРу" розповідатиму про одну в одному пості, щоб не перевантажувати нікого і розтягнути задоволенняLaughing 

  Сьогодні розповім про багаторазове використання скляної тари для продуктів харчування. Вся скляна тара для різних напитків - алкогольних безалкогольних, соків, молока, для всяких там салатів, маринованостей, овочів - пляшки, банки, склянки, бутлі - були уніфіковані та стандартизовані і підлягали багаторазовому використананню. Для цього по всій країні існувала мережа приймальних пунктів, де можна було повернути тару яку ви звільнили від її вмісту, тобто спожили продукт, баночку гарненько помили і принесли до такого пункту, щоб отримати свої кровні 10, 12 чи 15 копійок. Гроші не великі, але люди здавали. Довкілля не засмічувалося, хіба що битими пляшками - вони нікого не цікавили. Економилася сировина для виготовлення скла, електроенергія для того виробництва. Потім ця вся практика була закинута, забута і, я вважаю не заслужено. Масово став використовуватися пластик. Ми всі так тішилися відразу появі цих одноразових торбинок, котрі можна було не мити, не прати, а просто викинути в сміття. Тепер всі схопились за голову, коли засипали себе горами сміття з пластику. В Європі вже з"являються перші пляшкомати, де можна здати порожню пластикову ємність і отримати свої кровні ... Нове - давно забуте старе. Зараз це називають рециклінгом. Уже прийнято закони ЄС про поступову заборону продукції/продажу дрібних пластикових виробів, як пластиковий посуд, малі пакувальні торбинки, вушні палички і т.п. Аби лише не запізно((


Комментарии (42)  
Воскресенье 3 февраля 2019
klekit | 2019-02-03 15:07:10 За Свободу
Сообщение прочтено 2382 раз

Вперше не піду на вибори. Але якби довелось, голосував би за Кошулинського. Нічого катастрофічного у зміні Президента не бачу, проблема в тому, що достойних кандидатів катма. Кошулинський достойний.


Комментарии (98)  
Понедельник 27 августа 2018
Сообщение прочтено 638 раз

Мета! Як ти забембала своєю рекламою покручених пальців нижніх кінцівок і інших вад/захворювань недосконалого людського тіла((( З іншого боку - велетенське спасибі, що не рекламуєш засоби від геморою чи ше якоїсь хрє...тєні покручє))) Хоча до дна не так вже й далеко - єсть куда стрєміццо! Банзай!Smile


Комментарии (37)  
Воскресенье 10 июня 2018
Сообщение прочтено 362 раз

Як вам така мобіла?

Це до теми "Як трактують нас в РП" і яку роботу можна знайти без особливих проблем і з мінімальним знанням мови.


Комментарии (5)  
1234Вперед | Указать страницу