Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Суббота 4 апреля 2020
klekit | 2020-04-04 17:59:27 Ху із троль?
Сообщение прочтено 382 раз

   Чому з Метою(з блогами Мети) відбувається те, що відбувається? І що власне з нею не так? Чому люди, котрі знаходили тут колись затишне місце для спілкування на різноманітні теми зникли - не пишуть, не коментують. Може інколи заходять крадькома, цікавляться, хто тут ще живий, але ознак присутності не подають. Це прикро, але мабуть слід визнати - виною такого "вимирання" колишніх метамешканців є не віруси-тролі, а наша, кожного з нас, безвідповідвльність - неповажне ставлення до такого явища, як "троль".

       На сам перед треба дати визначення - ху із троль ? Тема зараз дуже актуальна, бо спостеріг я щось спільного між вірусом, який зараз переполошив увесь світ і "метатролем". Отож троль на меті - це безлика істота, без роду, племені, нації, поглядів, вподобань, без власної думки. Але це вірус, який охоче чіпляється до всього живого і не дає йому дихати. Просто обгавкує на різний спосіб, не гребує ні матірним словом, ні будь яким іншим приниженням гідності, аж до лихих побажань на адресу наших ближніх і нам особисто. Переважна більшість притомних, адекватних людей не витримує такого пресингу, а головне не розуміє заради чого має витримувати його і мігрує в бік ресурсів, котрі вміють і хочуть боротися з подібними вірусами, тролями. 

 Не маю наміру звинувачувати адміністрацію мети в байдужості до цього явища, але в черговий раз закликаю всіх Вас, співмешканці МетаКраїни: влаштуймо карантин вірусам-тролям! Не допускаймо в своїх блогах образ гідності, погроз будь якого гатунку, матерщини. "Мийте руки", "вдягайте маски", дезинфікуйте простір у своїх блогах. Не дайте вірусам проникнути у ваші душі, не перетворюйтесь самі в тролеподібних. Дискутуйте, відстоюйте свою думку, але пам'ятайте, що вірус тролізму небезпечний. Якщо не блокувати і не очищати від тролепродуктів наші блоги, вони спочатку інфікують нас, а потім і поготів не залишиться нічого живого. 

***

Ось пробую згадати ніки колишніх завсігдатаїв... де вони? Єнот, Івась, Киця-Фіма, Фрося, Ніна, (Лялька знаю де і Та-та ;). Класно було б перекличку влаштувати...


Комментарии (36)  
Суббота 21 марта 2020
Сообщение прочтено 672 раз
ПРЕАМБУЛА
Перш ніж написати свого коротенького поста, маю попередити, що це ніякі не варіанти можливого, не прогнози минулого, не версії майбутнього. Це буде чиста вигадка, нісенітниця, яку іноді дозволяють собі письменники фантасти, щоб написати щось, коли зовсім не знають про що писати. Я хоч і не письменник і не фантаст, але... сподіваюсь ви читали мій попередній пост і все зрозумієте. Ще одне застереження - припускаю, що щось подібне в світовому інтернет-павутинні хтось, колись чи останніми днями уже наснував, але оскільки читаю я мало, то й не дивно; що відчуваю себе першовідкривачем теми. Тобто, даю слово, що ні в кого не списав - сам вигадав і жодної відповідальності за свої вигадки не несуSmile
***
    Перша атака 

  *** Хто пам'ятає Кашпіровського з його телевізійними сеансами психотерапії, тому буде зрозуміліше, як саме моделюється і конструюється психологічний вплив на людей через засоби масової комунікації. Хто не пам'ятає, розповідаю. У велику студію запрошують велику кількість людей, серед яких уже є пацієнти, котрі виздоровіли від самої лише психологічної "установки"  (навіюваня, гіпнозу) лікаря психотерапевта. їм почергово дають слово і вони щиро розповідають історію свого зцілення лікарем чудотворцем. Потім до справи береться сам лікар, показує в залі свої здібності гіпнотичного впливу на людей - одних присипляє, інших валить з ніг, словом різні фокуси вчиняє і це все на очах у багатомільйонної публіки телеглядачів пізнього СССРу, ласих на подібні витівки.  І вже аж тоді, коли глядач "дозрів"дає "установку" в об'єктиви телекамер на здійснення найзаповітніших бажань легковірної глядацької авдиторії. Більшість звичайно мріяла одужати від якоїсь своєї болячки - в кого їх нема. А в кого не було, марили про збільшення певних життєво важливих органів чи відростання волосся на полисілих головах. І що б ви думали ? Виліковувались, дивовижним чином, що намріяли - збільшувалось і де треба, там відростало. І все це щира правда. 

  *** Трохи пізніше, а може паралельно з цими дослідами творення масового добра через телевізію в інших, теж мудрих, але не таких добрих, головах засіялась думка, як у подібний спосіб і теж у ще більших масштабах заподіяти лихо своїм недругам, неприятелям, чи просто економічним конкурентам. Виявилось, що все доволі просто - схема і принцип дії той самий. Знаходять певний штам вірусної хвороби, головною особливістю якого є легкість, простота і швидкість поширення, передачі від людини до людини. Він не має бути особливо грізним за нормальних умов, але мусить мати чіткі симптоми і легко діагностуватись. Потім треба кілька "правдивих" історій з летальними наслідками для певної категорії пацієнтів. Не має значення якої категорії - все залежить від мети "заходу", "акції" - як хочете так і називайте. Тепер це все треба розповісти великій кількості народу. І все. Процес пішов. Уявіть собі, що Ви, " озброєні" вже цією інформацією помітили у себе певні симптоми, а добре налагоджена медицина тут як тут уже й підтверджує наявність у вас "необхідного" вірусу covi-×××-надцять. І ще, як на зло, Ви належите до групи ризику. Ваші дії? У Вас паніка - Ви вже практично переконані, що помрете. Погодьтеся - мало хто готовий до такої новини. Тут навіть умовно здоровій людині перехопить дух, а що вже казати про трохи занедужалих, та ще з "групи ризику", і на додаток з супутніми хворобами. Без додаткової вентиляції Ваших дихальних органів Вам каюк. Вам і так каюк, а додаткова вентиляція
Читать

Комментарии (37)  
Понедельник 9 марта 2020
Сообщение прочтено 392 раз

Світ змінюється. Колись, ще якихось 25-30 років тому, щоб ваші творчі задуми набули друкованого втілення, треба було пройти "сім кіл пекла". І справа не тільки в коштах. Ваші рукописи, чи самодруки мали пройти не через одні руки різноманітних редакторів, коректорів, видавців, перш ніж дійде справа до друкарні. І кожен з них, вчитуючись, чи не дуже вчитуючись у ваші тексти, не так намагався розгледіти в них Іскру Божу, як переймався одвічним "Що я з того матиму", тобто весь той відбір був справою досить суб"єктивною - не всі таланти пробивалися і не всі нездари відсіювалися. Але світ змінився. Сьогодні, щоб побачити самому і "явити світу" мудрість, що визріла у вашій світлій голівонці в доступному для всіх друкованому вигляді ніяких оцих гаспидських клопотів не треба. Реєструєтесь в будь якій першій ліпшій соціальній мережі, хочаб отакій, як наша Мета, заводите свій блог і пишете перший пост..., а потім другий, третій і Вас уже не зупинити. Laughing Все - Ви вже письменник, або щонайменше філософ. Тут треба пояснити, в чому різниця. Філософ - це безсумнівно мудра особа, але не конче грамотна, тобто граматичні помилки йому мають прощатися авансом, а писатель не мусить бути обов"язково мудрим, бо одна чеснота в нього вже є - він грамотний. Може не Бо" зна який хвілолг, але на тверду четвірку шкільний курс засвоїв, а це не аби що. То в чому, ви запитаєте, МАГІЯ? Ги, на те вона й магія, що ніхто до кінця і на певно не може її розгадати. Але моя версія така. Коли ми лише пишемо, страждаючи в творчих муках, ніякого кайфу ще нема. А от коли поставлена остання крапка і натиснуто "зберегти"/"опублікувати" і Ви уже вгледіли своє дітище в "стрічці"... отут починається "прихід" - приплив адреналіну. Ви читаєте свій текст уже, як не свій, а так наче його написав щонайменше Чехов, Антон Павлович і Вам здається, що весь світ уже його читає. І це кайф. Не важливо насправді, скільки людей його прочитає і чи дав би за це чтиво хтось хоч копійчину - важливо, що Ви вже виросли у власних очах, Ви самоствердились, Ви майже відбулись. "Майже" - тому, що бракує малого - це ще треба якось продати, щоб завтра Ви і далі могли творити. В цьому, поки що, світ незмінний. Podmigivanie


Комментарии (25)  
Среда 4 сентября 2019
Сообщение прочтено 73 раз
Администрация МетаБлогов предупреждает, что этот пост может содержать материалы для взрослых.

Вторник 3 сентября 2019
klekit | 2019-09-03 22:39:43 Суглоби
Сообщение прочтено 302 раз

Бережіть суглоби змолоду, особливо ті, що гомілку з'єднують зі стегновою. Коліна бережіть - ніколи не ставайте на два, особливо в церкві перед попами. Бог вам дав коліна не на те, щоб ви коліничили перед царями, попами та іконостасами. Прихилити коліно не гріх перед прапором своєї країни, якщо та дає тобі  зброю для захисту, перед бездиханним тілом побратима-воїна, що прикрив собою твій мир і твої суглоби, перед матір'ю, що пережила все і дочекалася і зустріла з запашними яблуками в долонях і любов'ю в серці. Бережіть коліна.


Категории: Хроники сообщества    
Комментарии (20)  
klekit | 2019-09-03 22:15:46 Монополія
Сообщение прочтено 31 раз

Монополька, монополія - ти як полька, як полонія. Ти і криза, і експлозія. Ти ілюзія, чи алюзія - хрін піймеш тебе умИслом одноядерним. Де ж набрати нам тих ядер ядерних, щоб Мету збомбити, щоб забембати. Як переродити ту монополію, як заставити поліполією статися. Тут дощу метеоритного б придалося, щоб обнулити всю ядерну безядерність. Але ті дощі в минулому. Мету вже не врятує навіть Маск. 


klekit | 2019-09-03 21:32:49 Пролєтарій
Сообщение прочтено 38 раз

Пролітає пролєтарій, як фанера над Парижем, як торбина з поліетилену над осінніми вулицями мегаполісів. Нема нікому діла до тебе, бо гріш тобі ціна навіть в базарний день. Ти сам собі обрав цю долю, ба навіть пишатися навчився своїм убоством. Може й так, для чого тужитись, всяк закінчить своє буття тим самим. То в чому ж сенс? Мета у чому. Мета в житті і сенс у ньому.


klekit | 2019-09-03 21:17:51 Спам
Сообщение прочтено 37 раз

Багато спаму. Знову. Мету заполонили Мета-стази. Спам не Меті - відать к дождю - не до добра, це точно. Сушіте весла лжепророки. Філософи недовчені прикрийте пельки. Спам іде брудним потоком. Буде лихо вам, хто лихо кличе. І шавка бігає постами зпереляку і дзявкає на всіх, бо страшно їй в страшному світі. Мета, як прихисток для трьох калік. Як караоке для невміючих співати. Як гетто для пудострахів. Кунсткамера.


Комментарии (1)  
Вторник 20 августа 2019
Сообщение прочтено 1151 раз

Оце вже ні!!! Ви просто не уважно читали мої тексти)) Так, я пропонував всім, хто не комфортно почуває себе в українському середовищі, пошукати для себе більш комфортного, але не тому, що мені цього треба, не тому, що мені хтось заважає, а лише тому, що так буде краще для тих, кому не комфортно. Тобто виключно заради блага людей, котрі волею долі стали громадянами України після розпаду сесесер, хоча зовсім цього не хотіли. Це ж очевидно, на 120 %, що повернення до СССР чи УРСР не буде, а буде довгий і важкий період поступового розвитку і українізації, хто б не ставав президентом і чия б не була більшість у ВР. Можливий і більш песимістичний сценарій розвитку - поступова окупація і поглинання Росією, але при ньому погано буде всім, набагато гірше ніж зараз. Тому і такий сценарій не влаштує плакальників за Єдиним і Могучим. Це буде занепад і крах. Тому ще раз наполегливо раджу, хто ще має здоров"я і натхнення для переїздів і нових пригод зробіть це, поки не пізно. Тільки не їдьте, благаю, в Польщу - якщо вам не подобається Україна, то Польща не сподобається і поготів. Ну і ще, тому що я вже тут і за вами зовсім не скучив.Wink Ви запитаєте, чому я, такий шанувальник України взяв і покинув ЇЇ в такі важкі часи? То я вам відповім - в України ніколи не було легких часів, а нинішні далеко не найважчі. Справа лише в тому, що з мене "помічник" для Неньки щороку ставатиме гірший - а тут я ще стану в пригоді, хоча б на огіркових плантаціях, як любить жартувати Герострах. А ще тому, що я не просто націоналіст, а інтегральний націоналіст - скорочено інтернаціоналіст, тобто мені подобається польська мова та культура не менше за українську. Більше того - я вважаю, що вони доповнюють одна одну та збагачують. А ще, тому що Євросоюз - живе втілення ідеального Союзу, яким міг бути СССР, яким Ми його бачили в своїх дитячих мріях, нічого не знаючи про те, що відбувалося за кулісами. Якби не було політиків, котрі будують свою владу за принципом "поділяй та володарюй", то й між людьми був би мир. На завершення цього трохи сумбурного тексту - риторичне запитання: чому Росія не хоче стати учасником Євроспільноти, чому не хоче бути разом в Євроатлантичній безпеці??? Подумайте, а відповідати не конче

П.С. Розблокую на трохи "в"язнів замку ІФ" - може хочуть вдихнути свіжого повітря свободи. Але паскудити тут поганими словами не дам.


Комментарии (75)  
Суббота 25 мая 2019
klekit | 2019-05-25 21:44:21 Чесноти СеСеСеРу
Сообщение прочтено 707 раз

Чесноти - це такі позитивні риси - хто не знаєPodmigivanie 

Я давно вже грозився розповісти про справжні переваги того ладу, які варті того, щоб про них згадували і розповідали нинішним поколінням. Їх не багато, але вони є. Недоліків, тобто вад, значно більше, але про них в іншій рубриці. Під гаслом "Чесноти СеСеСеРу" розповідатиму про одну в одному пості, щоб не перевантажувати нікого і розтягнути задоволенняLaughing 

  Сьогодні розповім про багаторазове використання скляної тари для продуктів харчування. Вся скляна тара для різних напитків - алкогольних безалкогольних, соків, молока, для всяких там салатів, маринованостей, овочів - пляшки, банки, склянки, бутлі - були уніфіковані та стандартизовані і підлягали багаторазовому використананню. Для цього по всій країні існувала мережа приймальних пунктів, де можна було повернути тару яку ви звільнили від її вмісту, тобто спожили продукт, баночку гарненько помили і принесли до такого пункту, щоб отримати свої кровні 10, 12 чи 15 копійок. Гроші не великі, але люди здавали. Довкілля не засмічувалося, хіба що битими пляшками - вони нікого не цікавили. Економилася сировина для виготовлення скла, електроенергія для того виробництва. Потім ця вся практика була закинута, забута і, я вважаю не заслужено. Масово став використовуватися пластик. Ми всі так тішилися відразу появі цих одноразових торбинок, котрі можна було не мити, не прати, а просто викинути в сміття. Тепер всі схопились за голову, коли засипали себе горами сміття з пластику. В Європі вже з"являються перші пляшкомати, де можна здати порожню пластикову ємність і отримати свої кровні ... Нове - давно забуте старе. Зараз це називають рециклінгом. Уже прийнято закони ЄС про поступову заборону продукції/продажу дрібних пластикових виробів, як пластиковий посуд, малі пакувальні торбинки, вушні палички і т.п. Аби лише не запізно((


Комментарии (42)  
1234Вперед | Указать страницу